Reproduktory do Mitsubischi Lancer

Autorádia, reproduktory, zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod hEav0 28. 10. 2012 12:06

Zdravím všechny,

měl bych pár otázek ohledně reprosystému do auta, tak jestli mužu poprosit o nějaké rady. Hned na začáku upozorňuji že jsem v hifi oblasti lajk, takže odpory, výkony apod jdou mimo mě. Stačí mi jen doporučení co ano či ne :)

Moje situace je: Lancer Sportsedan 08. Autorádio mam Pioneer SPH-DA100 a chci koupit pořádné reproduktory. Nejde mi o to aby to dunělo na celou ulici, ale spíš o čistej a kvalitní zvuk. Samozřejmě mám omezené finance, takže všechno udělam postupně.
Zvolil jsem variantu že zatim koupím komponentní reproduktory dopředu které zatím zapojím na pioneera, poté amp a nakonec subwoofer do kufru. Myslíte že je to tak ok ?

Otázka je jaké tedy koupit. Můj cenový strop na komponentí je max 5tisic korun, za amp tak kolem 4 a sub kolem 3. Takže celkově počítejme tak max 12tisic. Přemýšlel jsem nad Rockford Fosgate, právě proto že se do lancera ve vyšší výbavě dávají. Nebo můžete doporučit lepší?

Eště jestli nemáte nějaké doporučen na dílnu kde jsou mi všechno schopni namontovat :)

Děkuji za každou radu :-)
Miro
Naposledy upravil vanDave dne 28. 10. 2012 17:31, celkově upraveno 1
Důvod: nadpis
hEav0
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vanDave 28. 10. 2012 17:32

Ohledně doporučení dílny od ostatních - napiš odkud cca jsi.
->>> Seznam hifiprodejen: http://forum.avmania.e15.cz/viewtopic.php?f=1724&t=767373 <<<-
Gangsta asesoríz: Hlavní je řetěz. Skorozlaté řetězy se dají sehnat v metráži v železářství. Koupíme asi tak 5 metrů. :D
Olympus E-PM1 + 14-42mm
vanDave
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hEav0 28. 10. 2012 19:09

Jsem z Prahy, ale není problém někam v přijatelné dálce přijet :)
hEav0
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod isors 29. 10. 2012 17:31

Takže stereo predne kopmonetne repro +subwoofer 25cm pre rychle basy uzavretej ozvučnici www.prohifi.cz › Sety › univerzální www.prohifi.cz › ... › 165 mm (6,5") › komponentní. zaklad je vytlmit dvere a osadiť predne repro do mdf kružkova vytlmiť batožinovy priestor kvoli rezonaciam
Repro Jamo c 803, yamaha a-s700 ,repro kable chord carnival silverscreen bi-amp, , chord crimson,merlin tarntula mk6 ,hdmi chord, pro-ject rmp 1.3 genie, cowon d2+ m-audio ie-40, asus n75sf-bang & olufsen
isors
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hEav0 29. 10. 2012 18:12

ok, super, díky za odpoveď :) mrknu teda na to. Nemáte nějaké konkrétní repro na doporučení ?
hEav0
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod All 30. 10. 2012 08:31

DVD Pioneer DV-410V, CD CA Azur 340 C, Amp CA Azur 640A v2, repro Klipsch RB-81.
PC, DAC+HeadAmp Zero Tianyun 09 Version (OPA 627 + USB), sluchátka Audio Technika ATH-AD900, repro Focal XS Book.
All
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků