Instalace autorádia do auta

Autorádia, reproduktory, zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod supfor 5. 6. 2013 19:40

Zdravím,-Koupil jsem si Pioneer DEH 4500BT.Součástí je i plechový šuplík,v kterém je autoradio "zajištěno"(tak jak normálně u všech autorádií).V autě Hyundai 1.3/r.2000 (koupil jsem ho kdysi už s tím autorádiem), mám Clariona a když ho vytáhnu,tak v autě po něm zůstane plech.schránka.
Nejde s ní pohnout,nenašel jsem kde by to mělo být uchycené.Ten šupkík od Pioneera do toho nejde narvat,chybí chlup!Prosím o informaci,zda je v autech bez autorádia místo k montáži opatřené už nějakou plech schránkou,nebo tam žádný plech není.Ať mám jistotu,že je to šuplík Clariona a musí jít každopádně ven.Děkuji!
Ještě prosím jeden dotaz: zapojil jsem to autorádio s dodanou ISO redukcí (bez toho šupliku) a nejde přední levý reproduktor.Na Clarionu jde.Může být něco v zapojení nebo Pioneer=vadný?
supfor
Junior

Odeslat příspěvekod audis 5. 6. 2013 19:48

http://www.fabiaauto.cz/skoda-fabia/mon ... koda-fabia tak kde píše "zahnout", tak ty to musíš vyhnout zpět do roviny s šuplíkem. a šuplík pak vytáhneš. těch zalamovacích trojůhelníčků je tam hodně, jak je vidět na foto.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior

Odeslat příspěvekod supfor 6. 6. 2013 09:16

Reproduktor vyřešen,Pioneer je vpořádku.

To audis:. Jak přestane pršet,tak jdu na ten šuplík.
Díky moc za tu informaci. Ahoj!
supfor
Junior

Odeslat příspěvekod supfor 6. 6. 2013 17:46

Tak s tím šuplíkem to vypadá bledě.Musel jsem shodit na autu čelní kryt(radio,topení.popelník apod).Ten stávající šuplík je asi originál z auta,má atypický tvar s podpěrou vzadu a boční konzole ,které jsou přišroubované na úchyty v autě.Šuplík Pioneer do toho ani náhodou nevleze a ve stávaj.šuplíku by bylo rádio volné a nezajištěné.Tak jsem ten stávající pracně vytáhl.Problém je,že tam je teď vzduchoprázdno" a Pioneršuplík není na co uchytit.Takže pro něho musím vyrobit ty stejné kotvící konzole jak u stávaj.a nějak je k Pioneršuplíku uchytit.Tolik ode mne informace pro případné další postižené s takovýmto autem.
supfor
Junior