Audio Poraďte prosím

Autorádia, reproduktory, zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod vladikczech 2. 12. 2013 12:17

Ahoj . Mám problém s audiem v mojí a4rce . KOupil jsem si Reproduktory PIONEER TS-G1323I Výkon RMS 35W ,Výkon max 220W + jsem si koupil radio VoiceKraft VK-4000R 4x45W. Při vyšším volume Nehraje čistě ani nebasuje .. Jsem vtomdle amater .. Potřeboval bych nějaké rady .. (Doma mám 2 zesilovače MONACOR CarPower Wanted-4/320 a ten druhý jméno přesně nevím ale 1800W ,Subwoofer audioBahn) Za každou radu děkuji .Klidně pište na email . vlada.vanecek@seznam.cz .. Děkuji moc
vladikczech
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod All 3. 12. 2013 22:53

Tu sra*ku dej někomu k vánocům a kup si rádio. Vyřešíš 80% problémů.
DVD Pioneer DV-410V, CD CA Azur 340 C, Amp CA Azur 640A v2, repro Klipsch RB-81.
PC, DAC+HeadAmp Zero Tianyun 09 Version (OPA 627 + USB), sluchátka Audio Technika ATH-AD900, repro Focal XS Book.
All
Junior

Odeslat příspěvekod petanek11 5. 12. 2013 19:22

Za sebe doporucuji nove radio Alpine. Jinak i Clarion nebo Kenwood. Jakykoliv zakladni model Alpine bude uplne nekde jinde nez nejaky Voicekraft.
petanek11
Junior

Odeslat příspěvekod karminkotak 5. 12. 2013 20:01

radio je cista katastrofa, sorry, a tie repro tiez nie su bohvieco... dlhe roky som robil s audiom a Pioneer moc dobre nevedel repraciky do auta, na to boli ine znacky a su tu aj doteraz... bohuzial... za radio sa aj ja prihovaram bud za Alpine, co je spicka, pripadne Blaupunkt, co si tiez drzi vysoky nadstandart, co sa tyka repro, 13cm basovat nebudu poriadne ani jedny, lacne a rokmi overene z mojej praxe su Magnaty, ked mas lepsie auto, tak skus zainvestovat a pozri si napriklad nieco od Sinus Live, su drahsie (ale ani Pioneer nie je zadarmo), su drahsie, ale su vynikajuce... s tym, co tam je teraz, to bude vzdy len trapenie, tak to radsej vymen hned, ako sa s tym budes zbytocne nasierat...
karminkotak
Mírně pokročilý