Repro do dveří nebo bedýnky?

Autorádia, reproduktory, zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod antenka123 22. 1. 2014 17:13

Ahojte. Válí se mi doma dvě koupené, slušně hrající dvoupásmové bedýnky. Tak jsem myslel, si je položit dozadu za sedačky. Nebo je to blbost a je lepší repra dát klasicky do dveří?
A když do dveří, tedy poradte jaké repra, průměr 160 cm. Musí to hrát opravdu špičkově.
Dík.
antenka123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod All 22. 1. 2014 20:05

Bedýnky na sedadla? Hmm! Když chceš špičkový zvuk pořiď si Focal Utopia Beryllium N.7 nebo třeba Rainbow CS 360.30 Reference Active do dveří a samozřejmě adekvátní i ostatní komponenty, tlumení, kabely...
DVD Pioneer DV-410V, CD CA Azur 340 C, Amp CA Azur 640A v2, repro Klipsch RB-81.
PC, DAC+HeadAmp Zero Tianyun 09 Version (OPA 627 + USB), sluchátka Audio Technika ATH-AD900, repro Focal XS Book.
All
Junior

Odeslat příspěvekod Petulda 22. 1. 2014 20:12

Vzdyt jen trolluje....
Noble Audio Sunrise
Denon DCD-2020
Parasound Halo Integrated
Focal Electra 926
JBL LS 120P
Petulda
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod šeďour 23. 1. 2014 09:00

Já bych anténce doporučil rozhodně ty bedničky.Nejlepší budou od rajčat, vietnamci je dávaj zadarmo před dveře svýho obchodu se zeleninou.
A když tam náhodou zbyde nějaký to shnilý rajčátko, výsledek bude fakt špičkovej...
Na doma: DSD player TEAC, digitál TEAC, repro: hybridní dvoupásma TOTEM 100 & třípásma LSM (geniálně návrhl Kocour)
Na ven: FiiO X5 + Trinity Delta II, Oriveti Primacy, FiiO X1, Sony MH1 + další čínskej šrot

Zaměstnanec GM electronic
šeďour
Pokročilý