Schiit Lyr 3 Multibit - skúsenosti

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Dado71615 22. 2. 2021 10:21

Zdravím

Mám slúchadlá Fostex T50rp MKIII momentálne ich napájam s Dragonfly RED a Asus Xonar Essence STXII. Chcel by som upgrade na niečo výkonnejšie a zvukovo lepšie. Oslovil ma tento kombinovaný DAC/AMP. Ale zarazil ma informácia že niekomu dokázal odpáliť slúchadlá. A nie som si teraz istý či sa to týkalo iba predchádzajúcich verzií alebo aj najnovšej trojky. Ak má nikto informácie o tomto probléme prípadne osobné skúsenosti so zariadením budem rád ak sa podelí. A ešte doplnenie DAC bude používaný s Audirvanou + TIDAL.

Ďakujem.
Dado71615
Junior

Odeslat příspěvekod pavel1756 22. 2. 2021 18:06

Verzi s DAC jsem bohužel neslyšel, ale samotný zesilovač znám poměrně dobře. Zkoušel jsem jej s celou řadou sluchátek a žádná "neodpálil". Jeho největší slabinou jsou podle mého názoru trochu upozaděné nižší středy. Zvuku se tak od spodních pásem nedostává náležité plnosti. Moje druhá výtka potom směřuje k vyšším středům, které jsou poněkud zrnité, málo detailní.
Osobně bych dal přednost buď výrazně levnějšímu Vali 2, který, myslím, nabídne znatelně lepší poměr mezi cenou a výsledným zvukem než Lyr 3 a nebo naopak bych vzal rovnou Mjolnir 2, kterému v jeho cenové třídě nemohu vytknout asi vůbec nic.
Síťový filtr: AQ Niagara 1200 + AQ Monsoon
Data: Audirvana - AQ Jitterbug - AQ Diamond - Chord Hugo M Scaler - Chord Shawline BNC (Dual)
DAC/AMP: Chord Hugo TT 2
Sluchátka: Meze Empyrean (kabel Empyrean Silver Plated PCUHD)
pavel1756
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků