2control jako sluchátkový amp

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod radon 30. 12. 2009 18:14

tak dík všem za rady, souhrn:
- 2Control je neznámá = zajíc v pytli za 13k
- Corda Cross vypadá zajímavě a ještě si pohraju
- časem budu potřebovat druhý DAC na regály
- 20k za to už dát nechci (Lyra/B.DAC1)
- nechci elektronky (tedy chci, ale nechci je měnit :-)
Prostě stále více to vychází na Topaz. Jen mne děsí, že jeden z majitelů Topazu mně tak vehementně doporučuje cokoliv jiného (ampy v ceně topazu či ampy+DAC v ceně dvou topazů) ... tady tuším zakopaného jezevčíka :-) no nějak se s tím poperu
radon
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Odar 30. 12. 2009 18:21

radon píše:jeden z majitelů Topazu mně tak vehementně doporučuje cokoliv jiného
Kto to je? :D Ubijem ho :D :D Ak myslis jemne na mna - vychadzal som z cenovej kategorie, ktoru si uviedol hned v prvom poste a nebudem ti doporucovat DAC s AMPom, ked mas na Logitechu slusny DAC a potrebujes v prvom rade vyriesit AMP. To by som bol s prepacenim hovado.
Ak chvilu vydrzis, dozvies sa preco - mam cosi rozpisane a bol by som rad, keby si si to precital. Potom pochopis, preco som uprednostnil ine vecicky, ako prave Topaz v TVOJOM PRIPADE.

EDIT:
Citaj viewtopic.php?f=1709&t=1073178&p=7026983&#p7026983
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod ThomasKo 31. 12. 2009 01:59

Tak ked som tu tú cordu tak obhajoval tak som sa chcel uistiť či Vás neklamem. Odpojil som ju (naposledy tak pred pol rokom), to čo nasledovalo zo zvukovky sa slovom hrôza nazvať nedá. Aj to je velmi mierne označenie. Osobne som teraz prekvapený ako veľa zvládol taký obyčajný pasívny prvok spraviť. O to viac by som ju chcel počuť s nejakými poriadnymi slúchadlami na poriadnej zostave. V trochu lepšom prevedení než ju mám ja, by možno stála za skúšku aj k niečomu lepšiemu.
Doma: BantamDAC - Dispre II V3 - DT880 250ohm 2005 edition
Vonku: Sansa Clip - Mini 3 -recabled Sennheiser IE8 s custom nástavcami
ThomasKo
Mírně pokročilý

Předchozí stránka