E-MU 0202 USB driver Win7x64

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod milossh 8. 1. 2010 15:47

Zdar, zaujimalo by ma ci uvedena zvukovka karta beha aj pod Win 7 64-bitovov, momentalne pouzivam Win Vista 64-bit a tam to beha. Posledne ovladace co mam, tak Win 7 tam neuvadzaju :)
Ovladace pouzivam posledne z offcial stranky (EMUU_PCAppDrvFw_L6_1_30_07.exe), na cd boli strarsie.
Predcasom som sa to pokusal rozchodit pod Win 7 64-bit, asi tak 2 mesiace do zadu a nejako sa mi to nedarilo, nechal som to tak a vratil spat Vistu.
E-MU 0202 USB, Nakamichi cinch vs. PROEL jack on RG 62, BV audio Headamp, AKG K 701 | multimedia = AKG K 530 LTD and Sennheiser HD 555 | out = AKG K 324 P chrome + iRiver E100
milossh
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod milossh 9. 1. 2010 23:13

Tak som sa do toho pustil, zda sa, ze sa mi to podarilo rozbehat. Pouzil som ovladace posledne z emu stranky, spominane vyssie, urcene nanajvys pre Vistu 64-bitovu, kt. maju uz nejaky ten rocek. Sem tam to seklo pri instalacii hier, softu ako corel atd. pocuval som popri tom cez emu (foobar2000), vo Viste to nerobilo. Intel Core 2 Duo E7300 na 3,6 GHz a 8GB RAM hmmm... AISO bezi tiez, len to treba za kazdym nastavit po restarte. Zvukovku pouzivam iba na prehravanie hudby. Nepracujem s softom ako je Cubase a pod. tam neviem ako to je.
Vsimol som si, ze spectrum (tie carky co skacu podla hudby :) ) ma urcite spomalenie a zobrazenie nie je plynule "realtime". VU meter, skace ako chromy pes, ukazuje bludy, napr. pesnicky, kt. boli uz v limite tak zrazu pohoda. Hlavne, ze oscilloscop ukazuje kocky.
E-MU 0202 USB, Nakamichi cinch vs. PROEL jack on RG 62, BV audio Headamp, AKG K 701 | multimedia = AKG K 530 LTD and Sennheiser HD 555 | out = AKG K 324 P chrome + iRiver E100
milossh
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Rendy 10. 1. 2010 14:33

a kdes to sehnal ten ovladač? já už se marně snažím dostat na jejich stránky a dva dny to nejde. Mám taky win7 ale 32-bit a zvukovku bez těch ovladačů nerozchodim, originální CD tam nejde spustit setup
Jak si to poděláš, takový to máš..
Rendy
Junior

Odeslat příspěvekod milossh 10. 1. 2010 16:21

ano nesiel im server, ale teraz som to skusal a uz to fachci

http://www.emu.com/support/files/download3.asp?Centric=1005&Platform=1&File=594

sucastou tychto ovladacou je aj novy firmware
milossh
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Rendy 11. 1. 2010 19:13

díky moc
Jak si to poděláš, takový to máš..
Rendy
Junior

Odeslat příspěvekod mlhous 12. 1. 2010 01:45

Ahoj. Ja koukal na jejich stranky a asi se jich hodne lidi pta na kompatibilitu s Win 7, tak k tomu uvadeji nasledujici:
http://www.emu.com/support/custsup.asp
Ja uvazuji o koupi teto zvukovky. Muzete ji doporucit? Jak je na tom se zvukovou kvalitou? Mam aktivni monitory Alesis M1 active 520. Vyuzival bych ji pouze na prehravani hudby (na kytaru zacinam, nahravani zatim nehrozi:o). Co treba v porovnani s ESI U24 XL apod.?
Diky za odpoved
mlhous
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod thePrayer 20. 1. 2010 17:37

EMU 0202 je pod Win7 64bit plně funkční, potvrzuji.

mlhous: ja si na ní nemůžu stěžovat - za tu cenu výborný zvuk.
thePrayer
Mírně pokročilý