Sluch. zosilovac ktory nic nepridava do zvuku.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Emokid 5. 2. 2010 22:40

Výměna těch opampů tam za LME49720 nebo novější ekvivalent u mě přinesla okamžitý posun vpřed, v BVaudiu bys je měl už v základu a navíc dost kvalitní a výkonný integrovaný sluch. zes., ALPS pot. atd. ale jak chceš.
ipod
Emokid
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lumio 5. 2. 2010 23:03

Takto, zo vsetkych zdrojov zvuku co som skusal pre mna jasne vedie ta DS-ka+2134. Prave na zaklade sluch.obvodu (TPA6120 rovnako ako v BV ktory je udajne dost neutralny) som volil Essence ST + som vymenil v I/V sekcii za rovnako OPA2134 (za ucelom dosiahnutia podobneho efektu) vysledok je dost daleko od neprifarbenia.Proste je tam deka, otazka co ju sposobuje DAC ?, sluchatkac ? Ale mozno by tam sadla nakoniec ta 4580 :hm
Essence ST + Beyerdynamic DT 990 PRO
uliamp + ulibudky
Teclast T51 + she9800
lumio
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Emokid 5. 2. 2010 23:16

Tak podle http://forum.audioweb.cz/viewtopic.php?id=400&p=1 ti tu deku dělá pravě ten opamp. Můj styl by byl dát všude to samé co je v bufferu(LM4562NA?) ale třeba z toho vlákna na head.fi(určitě víš co myslím - opamp dred) jsem nečetl ani stránku, možná tam jsou kvalitnějším kombinace, jenom musíš myslet na to že každý to asi slyší jinak, někomu vyhovuje deka a někdo má rád super čistotu a vzdušnost.

Jaké opampy má vlastně třeba DSko? :hm
ipod
Emokid
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lumio 5. 2. 2010 23:38

To je prave to ze v zaklade je na DS 5532-ka, taka zastretejsia, menej presna hlavne na basoch, ale po vymene za 2134 je tam uzasne presny bas nadvazujuce stredy velmi prirodzene znejuce a hlavne tie vysky neagresivne s vybornym detailom. Cele je to skvele oddelene. Co u Essence nefunguje, tam mi to pripada ze tam mozes dat aky chces operak je to stale pod dekou 8-S
Essence ST + Beyerdynamic DT 990 PRO
uliamp + ulibudky
Teclast T51 + she9800
lumio
Mírně pokročilý

Předchozí stránka