Fiio E17

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Saske 1. 1. 2012 11:37

Vypadá to na šikovnou vecičku :-)
http://www.fiio.com.cn/news/index.aspx?ID=154&page=1

Na headfonia.com právě probíha testovaní, tak uvidíme :-)
Zatím co jsem našel to hraje lépe, jak E10

Cena je stanovena na 150$ co jsem se dočetl
Život se neměří počtem nádechů a výdechů, ale počtem okamžiků, které člověku berou dech...
Saske
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dazo 1. 1. 2012 13:19

Displej to ma tusim z clipa+ :D Inak to vypada pekne ;-]
Teclast Tl- T51 ---> Fiio E11 ---> Rha Ma750 + Sony MH1C + Vsonic GR07 + Hifiman Re 400 + Trinity audio master
Pc ---> m-audio audiophile usb ---> Akg K530
dazo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 1. 1. 2012 15:04

Displej to ma z E7. Na headfi už su nejake prve postrehy.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod Ohm711 9. 1. 2012 22:17

Na headphones.cz už je možná předobjednávka E17.
Cena je slušná :shock:, ale proč ne.
Ohm711
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod deutsch 30. 1. 2012 11:23

Právě mi Fiio E17 dorazilo ranní poštou,zatím testuju v práci na NTB s Koss Porta Pro(USB 24/96,Foobar+wasapi),ale hlavně jsem zvědavej jak si poradí doma se Sennheisery HD650,potom napíšu jak to dopadlo.Co se týče Kossů je rozdíl k lepšímu velmi patrný oproti integrované zvukovce,zpracování přístroje je na vysoké úrovni,tlačítka reagují bez zpoždění,ovládání jednoduché a autoinstalace ve W7 bez problémů.
deutsch
Junior

Odeslat příspěvekod glassmoon 30. 1. 2012 12:44

I'm a quitter. I come from a long line of quitters. It's amazing I'm here at all.
glassmoon
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod deutsch 30. 1. 2012 23:24

Bohužel,bál jsem se toho a stalo se.Oproti 30let starému stereo zesilovači Luxman,který používám prozatím místo sluchátkáče,má E17 horší prostor i dynamiku,takže pro sluchátka typu Sennheiser HD650 na kterých jsem tento DAC/Amp testoval E17 nedoporučuji.Hlasitost má výkonovou rezervu na gain 6 (cca 35z60) i gain 12 (cca 35z60),dynamika byla lepší na gain 12,ale přesto tomu něco chybělo.U sluchátek Snnheiser HD 555(mod) jsem to až tak nepozoroval.Každopádně výrobek to je povedený a své uživatele si jistě najde,já se musím pohlídnout po něčem výkonnějším.
deutsch
Junior

Odeslat příspěvekod Saske 31. 1. 2012 00:10

Je samozřejmé, že Sennheisery HD650 si zaslouží něco lepšího, takto to akorad vrhá špatný stín na E17.
Chtělo by to spiše testnout na nečem adekvatnějším.
Život se neměří počtem nádechů a výdechů, ale počtem okamžiků, které člověku berou dech...
Saske
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod deutsch 31. 1. 2012 09:35

Vycházel jsem z toho,že pan Hejtmánek z headphones.cz ho doporučoval k HD650 na pc i jako portable.Špatné světlo to na E17 nevrhá,o tom jsem nic nepsal,je to výborný přístroj za dobrou cenu,akorát na HD650 nestačí,na méně náročná sluchátka bude v pohodě.Pokud bych neměl srovnání,tak bych si E17 asi nechal. ;-)
deutsch
Junior

Odeslat příspěvekod Bína 31. 1. 2012 09:46

Pan Hejtmánek psal toto:
Má-li to být přenosná (s vlastním zdrojem)

A pokud se držíte této podmínky, tak nic jiného než Fiio(a nějaké Ibasso) na výběr není. Doporučení že je to vhodné k HD650 tam nikde není.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent

Odeslat příspěvekod deutsch 31. 1. 2012 10:06

Neznám všechny přístroje na trhu,takže jsem vycházel z doporučení,že je to vhodná volba.Nebudeme tady slovíčkařit,zvuk je sice pěkný,ale na HD650 v mém případě nestačí,takže budu muset oželet přenositelnost a k mobilu budu připojovat IEM .Na doma pořídím něco silnějšího.Peace
deutsch
Junior

Odeslat příspěvekod Saske 31. 1. 2012 11:04

Tak z toho, co se tu už žešilo o HD650 je jasné, že něco s takovou cenou je uplně bez šance, aby to stačilo na takovéto sluchátka pro kvalitní poslech, proto mi přijdou jakékoliv informace z poslechu "zbytečné" pokud se bavíme o HD650, tak sem to myslel :-)
Saske
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Broslowski 1. 2. 2012 15:59

No dnes mi to doslo. Zatial minimalne zaujimave, no dost ostre. Musim skusit na viacerych sluchadlach..
Beyerdynamic dt990 PRO
Broslowski
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Odar 7. 7. 2012 11:00

Mam otazocku. Na headphones.cz citam
Nabíjení baterie z USB. Možnost napájení z USB (ovladatelné).
Cize ak odide baterka, je mozne Fiio E17 dalej pouzivat z napajania USB? Predpokladam, ze vymena baterie je viac, ako nemozna :D
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod pHp 9. 7. 2012 13:19

Ano, E17 je možné napájet i z USB (na rozdíl od E11). Akumulátor zatím asi nikdo neměnil. E17 je ale servisovatelný, takže by to mělo jít.
pHp
Mírně pokročilý

Další stránka