M2tech Hiface TWO

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod hmpf 14. 4. 2012 09:37

Kup ten od Berkley ten je jednou tak dražší jak tvůj dac/amp :-)) a ten modifikovanej hiface od Kennyho to je taky za slušnou raketu. No jo za kvalitu se platí všude.
Taky myslim, že pro Descent by asi bylo nej řešení zkusit pořádnej oddělenej DAC a tím zjistit jestli se to vyplatí a pak řešit seriozně transport.
Sveda Blipo PRO, Alessandro MS1000
hmpf
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod descent 14. 4. 2012 11:28

Takže navrhujete Vyměnit Lyru? Že to jako bude mít větší vliv než si hrát s USB věcičkama... No zajímavé. :-)

Škoda,že Casea nemá rovnou USB vstup.
descent
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod palinoch 14. 4. 2012 11:50

No ono by bolo dobre napisat co ti vo zvuku chyba, ale co by si vo zvuku zlepsil. Lyra je velmi dobra, tazko na 100% radit.
palinoch
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The Wolverine 14. 4. 2012 12:14

descent píše:Takže navrhujete Vyměnit Lyru? Že to jako bude mít větší vliv než si hrát s USB věcičkama... No zajímavé. :-)

Celou ne, jenom DAC, ale pokud ten nový nebude něco jako M2Tech Young, W4S DAC2, BB DAC nebo Cepheus, tak se to IMHO nevyplatí.
Schiit Bifrost 4490 ► Schiit Asgard 2 ► Audeze LCD-X │ Grado GH4
Marantz PM7000N ► Bowers & Wilkins 684
The Wolverine
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andrejsvk 14. 4. 2012 12:25

rozumnejsi upgrade ako lepsi trasport budu skor rovno hodiny ;-)
Topping E50 + Focal Alpha 65
LG OLED42C21

ignore list : Petulda, Peny, bacil2, platprd
Andrejsvk
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hmpf 14. 4. 2012 12:59

Tak jak píše Wolverine, osobně bych zkusil domů půjčit Cepheus mk2 a BB Dac to, že to bylo úspěšně srovnávané s Forssellem mluví o kvalitách za vše. Půjčit by neměl být problém od Casea určitě, já teda chtěl půjčit domů BB DAC a Tomáš na mě nakonec dvakrát zapoměl asi toho měl hodně tak jsem se na to vyprdnul. A pak uvidíš, protože Deneb v Lyra je taky dobrý..

Nechci být hodně OT, ale jistě jste si všimli, že něco s USB připravuje Casea do budoucna. Z toho co vim tak to maj v plánu dávat do jejih větších daců, ale myslim si, že až to budou mít hotové tak to použijou pro všechny jejich produkty i kdyby to mělo být na zakázku "to si myslím"..

foto od Krata ze sousedního highendfora
Obrázek
Sveda Blipo PRO, Alessandro MS1000
hmpf
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod descent 14. 4. 2012 15:04

NO zvuk Casey mi sedí. Tak bych chtěl u ni zůstat, tak jsem se ptal ze zvědavosti jestli transport by něčemu přilepšil. Ale hmpf mi obrázkem "doporučil" počkat :-)
descent
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 14. 4. 2012 20:16

K tvojej zostave Casea Orion Lite, prípadne počkať na plnú verziu. Na čo meniť značku keď ti sedí. USB od Casea bude. Otázkou však zostáva či to nie je stále kompromis oproti DACu + external clock. K tvojmu železu by som volil určite synchronizáciu externými hodinami.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod descent 14. 4. 2012 21:21

No jo...ale 115 tisic je dost hodně. Chtělo by to vědět co to dokáže a co dokáže pak ten modul.
descent
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The Wolverine 15. 4. 2012 15:14

Orion Lite stojí (bude stát) asi 50 tis. Více v tomto tématu.
Schiit Bifrost 4490 ► Schiit Asgard 2 ► Audeze LCD-X │ Grado GH4
Marantz PM7000N ► Bowers & Wilkins 684
The Wolverine
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ico33 23. 5. 2012 08:36

...zdar., citam tu ze je to ,,zbytocne´´?! napajat M2tech Hiface TWO na lyru Mk II ??

1. chcem len vediet ,ze ci sa mi oplati kupovat ten M2tech Hiface TWO ,(co stoji do 150 €)
,alebo mi staci na na prenos cez rca ,aj moja auzentech x-fi prelude 7.1 ?? -stala ma okolo 240 €-len tak pre zaujimavost...,

2. -lebo ,ciste teoreticky -by som si kupil M2tech Hiface TWO Bnc a ,teda oba konce by boli Bnc, ci to ma nejaky vpliv ??

3.-lebo auzentech by bolo rca-bnc ,-ze vraj pri takomto kybli to kolise, ze nie je vzdy 75 ohm.

4. --a ako je to s Adaptivnym a Asynchronnym Usb ?? aky je tam rozdiel ??? dal som si google, sice som nieco aglicky nasiel aj prelozil ,no nevedel by mi to nieto povedat v skratke ???

---takze ci to mam kupit ,ci nie ....
-prosim odpoved na otazky..

lebo naozaj ,ci mi to zlepsi zvuk ,ci nie...,vlastne -uz niekto z VAS ,hocikto pocul ,ze ked (nahodou) nedosli v poriadku nuly a jednotky ,ci je tam nejaky naznak..,a ten jitter -ci je to pocut ??? ked sa do toho invstuje -hodiny -word-clock a pod...
Ľudia ktorí lpia na svojich poučkách,sú na 100%neomylní pre samých seba,vyhýbaju sa novým veciam,ostanu VŽDY zakrpatení vo svojom vlastnom svete,nemaju nič iba prázdne slová,ktoré väčšinou končia rýpaním,závisťou,napádaním druhého,nevediac čo vlastne chcú
Ico33
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 23. 5. 2012 11:00

Cosi k tej synchronizacii najdes tu viewtopic.php?p=8854304#p8854304

Za seba by som do krvi neriesil, ci RCA, alebo BNC, alebo RCA -- BNC. M2Tech by mal mat kvalitnejsie prevedenie transportu, ako tebou spominana zvukova karta. Na druhu stranu, je to vec celeho retazca, ci budes pocut rozdiel, alebo nie. Ak nechces synchronizovat DAC s transportom napr. cez word clock, tak by som volil M2Tech. Ak chces synchronizovat (hlavne mas na to peniaze), volil by som napr. ESI Juli@. Zalezi na rozpocte a zostave, na ktorej budes pocuvat.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Ico33 23. 5. 2012 11:43

..,ako som pisal -casea lyra mk II ,
--a da sa nejako zistit ,ci tam bude rozdiel medzi auzentech a m2tech hiface ?? -predsa obidve su kvalitne a ked to pojde cez optiku (rca-bnc) ,tak neviem ,ci tam bude pocut daco ,...
sluchatka ma Senny hd 650...

-- 23. 5. 2012 12:46 --

..to: ODAR -
a ano cital som si cele tvoje vlakno, ale zmienka o Adaptivnom a Asynchronnom ,tam nic nie je ,(aspon ja som tam nic nevidel...)
-ma este dakto skusenosti ???
oplati sa teda investovat 150 € do hiface ,???
Ľudia ktorí lpia na svojich poučkách,sú na 100%neomylní pre samých seba,vyhýbaju sa novým veciam,ostanu VŽDY zakrpatení vo svojom vlastnom svete,nemaju nič iba prázdne slová,ktoré väčšinou končia rýpaním,závisťou,napádaním druhého,nevediac čo vlastne chcú
Ico33
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 23. 5. 2012 11:46

Ico33 píše:da sa nejako zistit ,ci tam bude rozdiel medzi auzentech a m2tech hiface ??
Da. Tvojimi tykadlami na hlave.

Ico33 píše:pojde cez optiku (rca-bnc)
Mas v tom evidentne gulas.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Bína 23. 5. 2012 12:06

Ico33 píše:1. chcem len vediet ,ze ci sa mi oplati kupovat ten M2tech Hiface TWO ,(co stoji do 150 €),alebo mi staci na na prenos cez rca ,aj moja auzentech x-fi prelude 7.1 ?? -stala ma okolo 240 €-len tak pre zaujimavost...,

2. -lebo ,ciste teoreticky -by som si kupil M2tech Hiface TWO Bnc a ,teda oba konce by boli Bnc, ci to ma nejaky vpliv ??

3.-lebo auzentech by bolo rca-bnc ,-ze vraj pri takomto kybli to kolise, ze nie je vzdy 75 ohm.

4. --a ako je to s Adaptivnym a Asynchronnym Usb ?? aky je tam rozdiel ??? dal som si google, sice som nieco aglicky nasiel aj prelozil ,no nevedel by mi to nieto povedat v skratke ???


1. K lyře bych Hiface pořídil, imho to bude hrát líp než Auzentech.
2. Vem radši BNC, jen tak pro jistotu, ať to jede celé přes BNC konekotry
4. Adaptivní - časování se řídí v počítači, Asynchronní- časování řídí ten převodník, v současnosti se asynchronní považuje za lepší, ale samotný asynchronní přenos není zárukou že to bude hrát dokonale.
Naposledy upravil Bína dne 23. 5. 2012 13:31, celkově upraveno 1
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků