Chord Mojo

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod leroy26 20. 4. 2020 19:57

Redukciu na iphone mám. Mojo mám už nejakú ten rok. Len sa mi pokazil ten čierny, krátky, čo bol original v balení.
Teraz som z toho dopleteny. Ten čierny co bol v balení je OTG? Ked mi fungoval ku Camera kitu.
leroy26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jan.T. 12. 9. 2020 13:24

Mám pro někoho asi hloupý dotaz, ale jak nastavit Poly aby využilo Tidal Master? Pokud jsem používal jen Mojo a k němu připojený telefon, tak master nahrávky byly indikovány jinou barvou. Když připojím Poly, tak svítí jen základní červená a zvukově není rozdíl jestli pustím Spotify nebo Tidal. V aplikaci GoFigure je možnost přidat účet Tidal ale nepřijde mi, že by to k něčemu bylo.
Jan.T.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod leroy26 19. 12. 2020 10:18

Ahojte, mam problem, ze pri prehrávaní Tidal/iPhone SE, klasicky cez Camera kit mi svieti len cervena ledka (Master quality nastavené mam). Neviete v com by mohol byt problem? Dakujem.
leroy26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod introvert 19. 12. 2020 11:00

Barva LED indikuje datový tok (bitrate). Ten je u většiny nahrávek stejný jako u CD, proto svítí červená. Na displeji telefonu vidíš u dané nahrávky označení HiFi. U některých nahrávek je ovšem Master, a tam by se ta barva měla změnit. Čili není to něco, co můžeš nějak nastavovat.
introvert
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod leroy26 19. 12. 2020 11:12

Tak pardon. Skontroloval som nastavenie a mal som zvolenú iba Hi-fi kvalitu. Zmenil som to kvôli zlému wifi pripojeniu pred časom a zabudol na to. Ospravedlňujem sa za zanášanie fóra :)
introvert píše:Barva LED indikuje datový tok (bitrate). Ten je u většiny nahrávek stejný jako u CD, proto svítí červená. Na displeji telefonu vidíš u dané nahrávky označení HiFi. U některých nahrávek je ovšem Master, a tam by se ta barva měla změnit. Čili není to něco, co můžeš nějak nastavovat.
leroy26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod introvert 19. 12. 2020 14:17

Aha, jasně. Já zapomněl, že nastavit se to dá :-) To nastavíš jednou, a pak na to můžeš v klidu zapomenout, pokud nejedeš přes mobilní sítě, tak to člověka snad vůbec nezajímá
introvert
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod leroy26 15. 1. 2021 19:37

Ahojte, nie je tu vlakno ku Qutestu, tak sa spýtam tu, hadam to nevadi.
Prestalo mi prehrávať. Ked ho nastartujem, proces prebehne cely, ale ked pripojím IPhone resp. comp zvuk neposiela dalej. Zariadenia ale Qutest registrujú. Nesvieti ani vnútorná dióda, kt. zobrazuje frekvenciu. Svietia len diódy na filter a Input. USB kábel som skusal vymeniť, iný onput bohužiaľ nemam k dispozícii.
Nenapada vás co by to mohli byt?
leroy26
Mírně pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků