Chord Mojo

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod leroy26 20. 4. 2020 19:57

Redukciu na iphone mám. Mojo mám už nejakú ten rok. Len sa mi pokazil ten čierny, krátky, čo bol original v balení.
Teraz som z toho dopleteny. Ten čierny co bol v balení je OTG? Ked mi fungoval ku Camera kitu.
leroy26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jan.T. 12. 9. 2020 13:24

Mám pro někoho asi hloupý dotaz, ale jak nastavit Poly aby využilo Tidal Master? Pokud jsem používal jen Mojo a k němu připojený telefon, tak master nahrávky byly indikovány jinou barvou. Když připojím Poly, tak svítí jen základní červená a zvukově není rozdíl jestli pustím Spotify nebo Tidal. V aplikaci GoFigure je možnost přidat účet Tidal ale nepřijde mi, že by to k něčemu bylo.
Jan.T.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod leroy26 19. 12. 2020 10:18

Ahojte, mam problem, ze pri prehrávaní Tidal/iPhone SE, klasicky cez Camera kit mi svieti len cervena ledka (Master quality nastavené mam). Neviete v com by mohol byt problem? Dakujem.
leroy26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod introvert 19. 12. 2020 11:00

Barva LED indikuje datový tok (bitrate). Ten je u většiny nahrávek stejný jako u CD, proto svítí červená. Na displeji telefonu vidíš u dané nahrávky označení HiFi. U některých nahrávek je ovšem Master, a tam by se ta barva měla změnit. Čili není to něco, co můžeš nějak nastavovat.
introvert
Pokročilý

Odeslat příspěvekod leroy26 19. 12. 2020 11:12

Tak pardon. Skontroloval som nastavenie a mal som zvolenú iba Hi-fi kvalitu. Zmenil som to kvôli zlému wifi pripojeniu pred časom a zabudol na to. Ospravedlňujem sa za zanášanie fóra :)
introvert píše:Barva LED indikuje datový tok (bitrate). Ten je u většiny nahrávek stejný jako u CD, proto svítí červená. Na displeji telefonu vidíš u dané nahrávky označení HiFi. U některých nahrávek je ovšem Master, a tam by se ta barva měla změnit. Čili není to něco, co můžeš nějak nastavovat.
leroy26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod introvert 19. 12. 2020 14:17

Aha, jasně. Já zapomněl, že nastavit se to dá :-) To nastavíš jednou, a pak na to můžeš v klidu zapomenout, pokud nejedeš přes mobilní sítě, tak to člověka snad vůbec nezajímá
introvert
Pokročilý

Odeslat příspěvekod leroy26 15. 1. 2021 19:37

Ahojte, nie je tu vlakno ku Qutestu, tak sa spýtam tu, hadam to nevadi.
Prestalo mi prehrávať. Ked ho nastartujem, proces prebehne cely, ale ked pripojím IPhone resp. comp zvuk neposiela dalej. Zariadenia ale Qutest registrujú. Nesvieti ani vnútorná dióda, kt. zobrazuje frekvenciu. Svietia len diódy na filter a Input. USB kábel som skusal vymeniť, iný onput bohužiaľ nemam k dispozícii.
Nenapada vás co by to mohli byt?
leroy26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod _daRK 4. 3. 2021 08:38

Par dni dozadu som odpojil baterku a vsetko slape, ako ma. Mojo mi vyplo len 2 razy... prvy krat, ked som pripojil nespravnu nabijacku (<08,A) a druhy, ked som skusil zatazit oba sluchatkove vystupy.
Ako stolne zariadenie teda funguje.
Mam info, ze obcasne vypadky na elektrike sa daju riesit kapacitorom PHV-5R4V505-R. Skusal to niekto? Treba to tam pajkovat?
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Acher 6. 3. 2021 12:58

Sám používám Mojo s odpojenou baterií čistě jako stolní D/A převodník. Nejprve jsem také dělal pokusy s různými napáječi, až jsem nakonec na zkoušku zakoupil iFi iPower 5V (2.5A) a Mojo mi na něm běží čistě a bez jakýchkoliv výpadků.

Je pravda, že k němu používám externí sluchátkový zesilovač a jede tak čistě na linkový výstup, ale i při provozu sluchátek "na přímo" jsem nezaznamenal žádné výpadky. Dvoje sluchátka jsem zkoušel sice asi jen jednou, ale i to fungovalo. Jinak na head-fi, kde sdíleli své zkušenosti s Chord Mojo, tak uváděli, že na bezproblémový provoz je potřeba napájecí zdroj 5V/2A.
DAP iBasso DX150(AMP8) ➤ Custom Art FIBAE Black
Sound Blaster Z SE(Toslink) ➤ Chord Mojo ➤ DIY sluch. zes.(OPA1656/BC550C,BC560C/BD139,BD140) ➤ Sennheiser HD650(CNC mod/Dekoni Elite Fenestrated Sheepskin)
TWR ➤ Samsung Galaxy Buds Pro
Acher
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _daRK 6. 3. 2021 13:47

Mam tam výkonnú nabíjačku, určite však pri problémoch pôjdem do toho iFi, škoda, že som ho raz predal.
Budem používať na slúchadlá a na repro.

Ten kapacitor si teda ani neskúšal ani nezvažoval?
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Acher 6. 3. 2021 14:14

Nezkoušel jsem ho, je ale pravda, že tento „superkondenzátor“ (5F) by ještě vylepšil kvalitu a stabilitu napájení a mohl by tak i posunout úroveň modifikace Mojo na stolní verzi. Díky za tip, pouvažuji o něm ;-)

https://cz.farnell.com/eaton-bussmann-series/phb-5r0v505-r/cap-5f-5v-super-radial/dp/2148510

-- 6. 3. 2021 14:19 --

Jinak kondenzátor s takovou kapacitou by jistě mohl vyřešit i problémy s během na tvém napájecím zdroji….
DAP iBasso DX150(AMP8) ➤ Custom Art FIBAE Black
Sound Blaster Z SE(Toslink) ➤ Chord Mojo ➤ DIY sluch. zes.(OPA1656/BC550C,BC560C/BD139,BD140) ➤ Sennheiser HD650(CNC mod/Dekoni Elite Fenestrated Sheepskin)
TWR ➤ Samsung Galaxy Buds Pro
Acher
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _daRK 18. 4. 2021 19:19

Ak by to niekoho zaujímalo, dnes sa Rob Watts vyjadril k dohadom o novej vylepšenej verzii Mojo. Jedna dobrá a jedna zlá (?) správa...
"I don't do minor updates - whenever a new version of any product comes out it has to represent a big step forward in SQ improvements. That's why new products now take many years to do."

Takže nová verzia bude, ale nikto nevie kedy a môže to trvať roky :-) Podľa všetkého to ale nebude len drobný update. Ja dúfam, že to aspoň nebude závislé od baterky.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod introvert 18. 4. 2021 19:30

A kdepak jsi to četl ?
introvert
Pokročilý

Odeslat příspěvekod _daRK 18. 4. 2021 19:42

V príslušnom vlákne na Head-Fi k Chord Mojo, sem tam v ňom odpíše aj jeho tvorca. Mne osobne je to sympatické, podobne to je aj s Paulom od iBasso, aj keď on je len "obyčajná" podpora.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod martas38 18. 4. 2021 20:09

Na baterce to bude závislé určitě. S pořádným zdrojem stejně kvalitním jako je akumulátorové napájení by to v podání Chordu stálo minimálně dvojnásobek. Spíš bych to viděl na ptákoviny typu MQA, integrovaná wifi, možná displej a podpora paměťových karet a podobně.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků