Chord Mojo

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod akburt 18. 9. 2016 20:03

Prý nejdríve koncem roku,spíse ale rok prístí.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akburt 21. 10. 2016 21:02

Pomerne priznivá situace,zrejme díky brexitu-Mojo uz za 12990Kc
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dropadred 22. 10. 2016 13:46

472€, celkom paráda. Dokonca už aj u nás je to viac, než výhodné
https://www.mironet.cz/chord-mojo-cerna ... #157229073 .
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirka L. 22. 11. 2016 09:18

Mě by zajímalo, když vidím, že se s Mojo pomalu stavá mainstream a začíná se rozšiřovat mezi "normální" posluchače, co řeknou na většinu nekvalitních nahrávek, co touto krabičkou budou prohánět ? Všichni víme, jak to s kvalitou nahrávek za posledních cca 20 let vypadá. Mě se zdá, že se tu rozevírají nůžky mezi stále dostupnějším kvalitním zvukem a zprzněnými nahrávkami s minimální dynamikou a nevidím, že by hudební firmy na to nějak regovaly. Samozřejmě nemluvím o jazzu, vážné hudbě,či prog rocku, kde je většinou určitá kvalita zvuku zachována, jde mi o současný rock, pop, nedejbože metal.
Yamaha AX 1090, JBL Ti 1000, kabeláž Audioquest FLX-SLIP, Audio-Technica ATH-AD700X, , AudioGD 10.33, nap. kabel ViaBlue X25 Silver,Foobar 2000 DarkOne v4.0,MMC PopcornHour A400
Jirka L.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akburt 22. 11. 2016 16:30

Mojo je super zarízení,ale pokud to není v nahrávce,tak to tam nedodá.To je vec zvukových "mistrů",kterí produkují sunt.A pokud jim to autor dovolí.....
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wikxzen 30. 11. 2016 10:37

Je něco co Chord Mojo dnes překonává? Nebo co by se dalo považovat jako rovnocenný produkt či model i v rámci poměru "cena-výkon"? Vím, je to spíše obecně položený dotaz ...
wikxzen
Junior

Odeslat příspěvekod akburt 30. 11. 2016 12:25

Tezko rict,ale myslim,ze co se tyce prenositelnosti,vykonu a konektivity,je stale Mojo mezi temi lepsimi produkty.Zvlaste kdyz prihlednemu k nedavnemu snizeni ceny.Ja osobne v oblasti mobilnich zarizeni konkurenci nevidim.Me stale prinasi radost a jen nerad bych se ho zbavoval.Co vsak musim priznat,nebude to zrejme zarizeni pro opravdove vyznavace neprikraslovace signalu.Je svym projevem rozhodne spis na strane basovejsiho(teplejsiho )podani a dynamictejsiho projevu.Me osobne toto vyhovuje,ale verim,ze naopak budou kolegove,kterym prave tento prednes vyhovovat nebude.Tak jsem ti vlastne ale neodpovedel na tvou otazku.Ale pokud ho uslysis,rozhodne budes vedet,zda je to ten zvuk,ktery hledas.
Vlada
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wikxzen 30. 11. 2016 12:37

Díky za reakci. No, váhám s objednávkou. Ale jak už to bývá, bez vyzkoušení člověk nepozná nic. Na cestě mám aktualizovaný model HA-2SE od Oppo a zvažuju ještě tedy k přímému porovnání zakoupit i Mojo od Chordu, popř. jiný srovnatelný kapesní převodník. Poté vyzkoušet s PM-3. Pak jedno z toho vrátit nebo si ponechat obojí pro případně jiná sluchátka (dejme tomu jinak laděná nebo s otevřenou konstrukcí)
wikxzen
Junior

Odeslat příspěvekod VobludaVobluda 30. 11. 2016 13:48

Tady je pekny rozhovor s Johnem Franksem z Chord Electronics:

http://www.stereolifemagazine.com/inter ... lectronics

V druhe puli rozhovoru je to hodne o Mojo, jak po technicke strance tak komu je urcen.

Chystam se taky udelat si radost k Vanocum, 12 tis. vcetne pouzdra mi prijde ok.
VobludaVobluda
Junior

Odeslat příspěvekod sarga 5. 12. 2016 16:08

Mám dotaz. Mám k Moju ten malý káblík USB A-USB micro. Sám výrobce s ním doporučuje na propojení s IOS zařízením redukci od Applu lighting-USB A samice. Porovnávali jste zvukově někdo i jiné kombinace nejen na propojení s IOS nebo PC/MAC? Lighting-USB micro, to je snad nejnesehnatělnější kabel na světě. 3t. za Lavricables se mi teda nechce dávat, jinak je varianta redukce Apple a buď Chord, nebo něco od Audioquest.
Vím, že jsem kdysi chtěl zakoupit krátký káblík Light-USB na propojení Fostexa HP-P1, ať nepoužívám reduci a jaké bylo moje překvapení, ani zdaleka to nebylo tak dobré jako řešení od výrobce.Něco mě říká, asi dát na doporučení a nic nevymýšlet.
QP1R,MojoPoly,Tidal,Roon
sudekl@seznam.cz
sarga
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 5. 12. 2016 16:46

Já to řešil taky a koupil jsem ten kabel od Lavriho a měl jsem i tu CCK od Apple. Zvukově tak rozdíl podle mne nebyl. Co se týče praktičnosti, tak jednoznačně Lavriho kabel je lepší, netaháš se sebou klubka kabelů. Pokud si dáš práci a prošouníš vlákno o Moju na HeadFi, tak tak určitě najdeš alternativy za menší peníze, než od Lavryho. Myslím, že něco nabízí i Moon Audio, ale to je zase s tím CCK. Zkoušel jsem to poptávat i u výrobců kabelů, ale nikomu se do toho nechce. Apple to má sychrovaný.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wikxzen 5. 12. 2016 18:49

Můj příspěvek zatím o ničem. Jen se hlásím k dalším majitelům Chord Mojo. Zbývá již jen plně nabít a začít testovat poslouchat se sluchátky. I s bedýnkami. :-)
wikxzen
Junior

Odeslat příspěvekod wikxzen 13. 12. 2016 10:15

Příjde mi (po cca 24h poslechu), že Oppo HA-2SE mě baví více. Resp. asi bych to napsal jako že je zábavnější.
Mám jasno nadále v tom, že Chord Mojo s PM-3 si vyloženě sedlo jak "***** na hrnec" - tam to prostě má drajv. U PM-2 mám naopak pocit, že více souzní s HA-2SE. Tož toliko k prvním poslechům.
Poslech napříč žánry - hard rock, progres. rock, elektro, vážná hudba
wikxzen
Junior

Odeslat příspěvekod akburt 25. 12. 2016 23:21

Udajne 5.1.2017 by mel Chord uvést nové produkty.Prý budou spokojeni i uzivatelé Mojo,tak jsem zvedavý,zda to bude tolikrát diskutovaný transport....
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akburt 6. 1. 2017 09:24

Tak je to venku.Jmenuje se Poly,má slot na microSXCD,bluetooth,wifi.Bude dostupný koncem roku a stát bude 499liber.
Za me trochu zklamání,cekal jsem tam spis DAP.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků