Dac/suchátkový zesilovač k AKG702

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod vintage321 7. 3. 2016 13:04

Plánuju pořídit DAC/sluchátkáč v jednom. Už asi 14 dní čtu co se dá a zatím mi nejlépe vychází:

Casea Lyra MK2
Benchmark DAC1 PRE USB
Audio GD NFB-10.33

Casea asi bude zvukově nejdál, ale zas oproti Benchmarku mi přijde málo univerzální. Do Benchu nastrkám TV, CD player, počítač včetně vystupu z preampu pro gramofon. S Caseou budu muset furt vzadu prehazovat kabely + je zde absence USB, takže bude treba investice do Hiface Two.
Nicméně pokud by zvukově Lyra vyložené Benchmark válcovala, tak bych pohodlí oželil. Je opravdu Lyra o kus lepší? Nebo jsou to spíš nuance?

Audio GD NFB-10.33 se mi pak líbí jak je to zpracovaný, ale nic moc recenze jsem na to nečetl ani zde na foru jsem toho moc o tomto dacu nevyhledal. Navíc ty jejich stránky jsou nějaky zmateny a nevim jakým způsobem se to tam objednává. Takže to vidím spíš na první dva přístroje.
vintage321
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 7. 3. 2016 13:36

Tu maju napisane, ako objednavat: http://www.audio-gd.com/Shop-EN.htm

Nikde ale nie je napisane ze to musis objednavat u vyrobcu. Kupis to aj v susednom Polsku.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod vintage321 7. 3. 2016 15:05

Díky moc, ten odkaz 'jak objednat' jsem přehlídl. Pokud bych měl vzít audio-gd tak přímo od výrobce, vyjde mnohem levněji jak z Polska...

Jinak ale momentálně spíš uvažuji od Lyře nebo Benchmarku, který bych vzal 2nd hand. Cenově to vychází +- stejně...
vintage321
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod feathoron 7. 3. 2016 17:29

Nezapomeň připočíst daň, clo, vyřízení proclení a poštovné a když bude problém, tak to musíš poslat do číny na opravu. Jinak souhlasím, že z číny to vyjde levněji.
feathoron
Junior

Odeslat příspěvekod vintage321 7. 3. 2016 17:33

Jj to jsem tak nějak počítal, ale i tak by to mělo vyjít levněji... Ale stejně to vidím spíš na tu Lyru nebo Benchmark, z druhé ruky kolem 10 tis...
vintage321
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 8. 3. 2016 15:21

Mně si sedly AKG702 s HYPA1, ale to bys musel přitlačit na rozpočet a vzít i zvlášť DAC, výhodou je potom možnost odladění změnami libovolného DACu.
"Vyčištěné uši jsou nejlevnější upgrade poslechového řetězce"
STEREO: SMSL, Yaqin, Aurum Cantus,REL SLUCHÁTKA: Little Dot, Shure
JohnyBuchar
Pokročilý

Odeslat příspěvekod vintage321 9. 3. 2016 07:36

A jaký si k Hypě zvolil DAC? Měl jsem od Hypy koncák a byl jsem spokojenej...
vintage321
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 9. 3. 2016 10:19

Měl jsem audiogd NFB15, který jsem používal už jenom jako DAC díky koupi HYPA1 a poslech naprosto v pohodě. A to mám AKG teprve měsíc. Ještě lépe zněla AKG702 s HYPA1 + Vincent DAC1 + kvalitnější kabeláž, šlo o poslech u jednoho člena vedlejšího hififóra. Díky zkušenosti s tímto poslechem jsem sáhl právě po těchto sluchadlech, ač jsem je v minulosti měl jen v podobě 701ček, ale nebylo to ono. Nyní čekám na DAC SMSL M8 (necelých 200 liber).
OT: měl jsi koncák HYPA? Jsi sekl s klasickým poslechem nebo proč si jej prodal?
JohnyBuchar
Pokročilý

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 9. 3. 2016 10:19

Měl jsem audiogd NFB15, který jsem používal už jenom jako DAC díky koupi HYPA1 a poslech naprosto v pohodě. A to mám AKG teprve měsíc. Ještě lépe zněla AKG702 s HYPA1 + Vincent DAC1 + kvalitnější kabeláž, šlo o poslech u jednoho člena vedlejšího hififóra. Díky zkušenosti s tímto poslechem jsem sáhl právě po těchto sluchadlech, ač jsem je v minulosti měl jen v podobě 701ček, ale nebylo to ono. Nyní čekám na DAC SMSL M8 (necelých 200 liber).
OT: měl jsi koncák HYPA? Jsi sekl s klasickým poslechem nebo proč si jej prodal?
JohnyBuchar
Pokročilý

Odeslat příspěvekod vintage321 10. 3. 2016 09:37

Děkuji za cenné informace. Zvážím ještě možnost samostatného DAC+headamp... Rozpočet mám však na celou věc max 18 tis. Původně jsem chtěl dát 10 s tím, že 8 tis vrazím do NAS serveru, který budu mít jako uložiště, ale to by snad ještě chvíli počkalo.

Jinak Hypa hrál skvěle, měl jsem tu slabší verzi Hypa 10, hrálo to hodně čistě s přehledem a skvělou kontrolou basů.
Zjistil jsem ale, že se na hudbu z repra nedokážu soustředit tak jako když mám sluchátka, furt mě něco rozptyluje. Když si dám sluchátka tak se ocitnu v úplně jiném vesmíru.
Hypu 10 jsem tedy prodal a koupil levnější univerzální zesilovač z druhé ruky, který mám propojený z TV, DVD, CDP a gramofonem. Nehraje to jako Hypa, ale hraje to velmi slušně pro moje účely dostatečně - filmy, hudba jako kulisa atd.

No a právě na soustředěný poslech (z 90% klasika) chci kvalitní sluchátkovou sestavu, preferuju hodně detailů - je pro mě důležité aby se jednotlivé smyčcové sekce nepřekrývaly a třeba sbory neslévaly, což se mi ted s nekvalitním zdrojem (levny CDP) děje. Sluchátka už mám právě AKG702 a je mi jasný, že mi hrají teď tak na 20%...
vintage321
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 10. 3. 2016 09:52

Nejsem žádný sluchátkový guru jako jiní zkušenější členové, ale pokud jsi na klasiku a předpokládám, že nečekáš fyziku kontrabasu jako v případě pořádných beden, pak by jsi měl být z kombinace HYPA1 + AKG702 unešený. Obrovský prostor nadýchané výšky a právě HYPA1 dává hodně vyniknout středům s pevným basem. To, že jsou AKG dost analytická ti bylo jistě jasné před koupí. Co jsem dával poslechnout klasiku této kombinace i mojí ženě, která zpívá ve sboru, tak říkala naprosto dokonalé a to má výborný hudební sluch! Každou chvíli dojde zmíněný DAC, tak poreferuji. Také řeším uložiště NAS, ale zatím to nějak "lepím" bez něj a dolaďuji audiořetězec. Pokud jsi někde od OL, klidně se stav na poslech ;-).
JohnyBuchar
Pokročilý

Odeslat příspěvekod vintage321 10. 3. 2016 09:59

To máš tu headamp verzi Hypy? Dívám se, že to není zas tak drahé :-)
A jak ses rozhodl pro ten DAC SMSL M8? Čtu teď na to samé skvělé recenze až mě to prekvapuje u tak 'levného' zařízení :-)

Jiank do Olmika to mám bohužel krapet dost z ruky :-)
vintage321
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 10. 3. 2016 10:27

jj mam jen tuhle chudou verzi, ale vzhledem k ceně/komfortu FULL, který nevyužiji naprosto super a slouží mi i jako PREAMP. Ohledně SMSL M8 uslyším, trochu ve mně vzbuzuje nedůvěru hmotnost balíčku 650g :D, nejde sice o zesík, kde jsou kg poznat, ale přeci jen adaptér něco váží a obal bude asi umělá hmota místo broušeného hliníku, jinak by se nedostali na takovou hmotnost. Ale reference má super a pokud většina lidí píše, že je min. lepší než CA DAC Magic, tak se toho nebojím, audiogd hrál vesměs podobně a byl jsem s ním spokojený . Řadím DAC k článku řetězce, který méně ovlivní zvuk, než reprosoustava či zesilovač, které ve svých cenových kategoriích umí předvést rozdíl až na úrovni průšvih/super.
JohnyBuchar
Pokročilý

Odeslat příspěvekod vintage321 10. 3. 2016 10:36

Jo ta hypa se mi líbí čím dál vic :-) Ten output je regulovatelnej Volume čudlíkem? Když píšeš že to používas jako preamp...

Na ten DAC jsem zvědavej, dej pak určitě vědět co ti přišlo :-)
vintage321
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 10. 3. 2016 10:57

Ano ma velke kolecko s volume na predni strane :-)). Pak dam vedet.
JohnyBuchar
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Hynex 13. 3. 2016 08:23

Já myslím, že s Hypou nebo Lyrou to bude podobné :-) ... mám Lyru MKII a K701 (bass mod) a co se týče klasické, akustické nebo instrumentální hudby, tak mi to zní velice dobře.
Doma : Foobar, Hiface, Lyra Digital MK2, AU/RA Z1, AQ Kentaur 653, Fluid F5, AKG K701, Riva S
Přehrávače : OPUS #1, Fiio X5, Xduoo X10, Sansa Clip, Fiio E12, Fiio E12a
Sluchátka : Noble Kaiser Massdrop, Noble Savant Wizard, Flc8s, KZ ZST, Meze 99 Classics
Hynex
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 16. 3. 2016 08:40

Za me take doporuceni HYPA1. V kombinaci DAC SMSL M8+HYPA1+AKG702 hraji paradne a to je nemam jeste radne rozehrana! AKG701/702 jsou jako Xaviany, potrebuji vyrazne drazsi zbytek poslechove retezce, ale stedre se za to odmeni!
JohnyBuchar
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tibormi 31. 3. 2016 10:33

JJ ja som teraz so svojimi K7XX max spokojný :-)
tibormi
Junior

Odeslat příspěvekod Solari65 18. 6. 2019 09:41

Ahoj, nechci zakládat nové téma, když je to přímo v názvu tohoto.

Chtěl bych Vás poprosit o tip na sluchátkový zesilovač s DAC k notebooku pro AKG K702. Je to pracovní stanice Dell precision 7510 s dock station. Do dock station bych ho chtěl připojit přes USB. Jedná se tedy o poslech výhradně v práci, zesilovač nemusí být přenosný (nechci v něm aku - životnost).

Jsem začátečník. Za sluchátka jsem dal aktuálně částku 3.000 s dph z gear4music a za zesilovač s DAC bych nechtěl dát víc jak 2.500 s dph.

Objednávat z Aliex. nebudu z důvodu celnice, záruky a množství nekvalitních padělků (hlavně teda pro akumulátory, jak je to v tomto odvětví nevím).
Poslouchám všechno možné ve všech kvalitách bitrate, hlavně oddech chillout, ale nechtěl bych nic preferovat (nevím zda je to vůbec důležitá info).

Narazil jsem zatím jen na "FiiO E10k OLYMPUS 2" s cenou kolem 2290,- s dph a pak na "HiFime UAE23HD USB DAC" za 69USD ( https://hifimediy.com/DACs/ready-made-dacs/Sabre-9018-DAC?sort=p.price&order=ASC ), ale to není z ČR...

Budu rád za rady a tipy.
Děkuji
Solari65
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Emil Pastelka 18. 6. 2019 10:09

Podívejte se na Audioquest DragonFly Black - s redukcí jej lze použít i k telefonu.
Emil Pastelka
Junior

Odeslat příspěvekod Solari65 18. 6. 2019 13:53

Může být vůbec něco velikosti flashky kvalitativně lepší, jak zesilovač s pořádným plošňákem? ;-)
K mobilu nevyužiji, doma mám samostatnou sestavu, tzn. opravdu jen do kanceláře. A zde na prostor nehledím. A pokud by měl zesilovač potenciometr na hlasitost, proč ne. Ale není podmínkou.
Ale děkuji za tip, recenze jsou pozitivní.

parametry K702:
- Frekvenční odezva: 10Hz až 39,8kHz
- Citlivost: 105dB
- Jmenovitá impedance: 62 Ohmů
- Maximální vstupní výkon: 200mW
Solari65
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bobzbrna 18. 6. 2019 13:57

Zdar,
mrkni na FiiO K3, recenze třeba tady : https://headfonics.com/2019/01/fiio-k3-review/
Je to nástupce E10K s jiným DAC, umí 24-192 i DSD. Cena u nás 2.990,-Kč
Bob
SONY CDP-970, YAMAHA M-4, CANTON Karat 920 DC, KIMBER KC-1, MONSTER Powerline 2+
nebo jako zdroj FOOBAR 2000 + XMOS U8 DSD1796 USB DAC , SMSL sApII, HIFIMAN RE0 nebo AKG K270 Playback
bobzbrna
Junior

Odeslat příspěvekod martas38 18. 6. 2019 14:04

No nejsem si jist, jestli je zrovna FiiO K3 vhodný partner pro K702. Dlouho jsem měl K701 a nebylo zrovna jednoduché je nakrmit tak, aby se ukázaly v plné kráse. Provozoval jsem je s AudioGD NFB-12, což je řekl bych trošku jiná liga než FiiO a nebylo to nic moc. Brada mně padla až když jsem je slyšel s Casea Lyra. Nevím jak K702, ale K701 jsou na zdroj extrémně náročná (nepředpokládám, že by to bylo u K702 výrazně jiné).
Co se typů týča, tak jak už jsem psal, něco od AudioGD, Casea Lyra Digital, Hypa 1, ale nejsou to stroje za 2500Kč. Pro dosažení dobrého zvuku za nižší cenu bych asi K702 prodal a koupil něco míň rozežraného, co by dobře zahrálo i s tím FiiO například.
Chord Mojo, Audio-gd NFB 12 -> Beyerdynamic DT880 Edition 2005, AKG K 142HD
HiBy R3, Shanling M1 -> TSMR3 Pro, FiiO FH5, Dunu DN-2000J, LZ-A4, Trinity Delta
Pioneer SX-S30DAB -> Polk S55E
martas38
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Solari65 19. 6. 2019 11:55

K702 ve výprodeji za 3k s 6 let zárukou... za tyto peníze myslím není nic podobného. Tzn. jít do jiných sluchátek, to jest dát aspoň cca 2násobek částky (možná více) za něco odpovídajícího a k tomu teprve zesilovač, zase jsme na začátku.

Ano chápu, že s tímto rozpočtem jsou těžké rady, ale ne každý chce dát výrazně více. Mně přijde 3k za zesilovač pro hobby účely dost, víc než si zasloužím. To, že jsou ceny jinde a na 3k téměř ani nezačínají, je věc druhá. Tak je to ale se vším - koupě domu, auta, kola, PC, atd. atd. Za větší částku více muziky.

Ale jelikož nechci dát víc, musím se spokojit s tím, co je. Naštěstí jsem neslyšel nic lepšího a tak mě mrzet nebude, když to nebude 100% toho, co by to mohlo být (za úplně jiné peníze).
Teď jde o to, co můžu dostat za částku kolem 2500,- s dph. Zda to dokáže znatelně zlepšit, či to za to ani nestojí.

FiiO K3 vypadá pěkně a jsme s částkou opět o něco výš, ale ne moc. Pak jsem našel ještě pro srovnání "Pro-Ject Head Box S2" s cenou 3390,- s dph (zase jsme poskočili s cenou). Těžko říct, zda vůbec uvažovat o "DragonFly Black" proti výše zmiňovaným...
Díky za tipy!
Solari65
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martas38 19. 6. 2019 12:43

Solari65: každý svého štěstí strůjce. Ty K702 budou hrát se zdrojem který je nedokáže vybudit ploše bez dynamiky, jako tranďák. Je velice pravděpodobné, že například Hifiman HE-400i za 6000Kč budou hrát s mobilem srovnatelně, nebo líp než K702 s krabičkou za tři litry. Beyerdynamic DT880/990 za čtyřku s krabičkou za 2000Kč budou hrát líp zaručeně.
Ještě bych upozornil, že K702 budou spíš analytická než zábavná a je víc než pravděpodobné, že bas ti bude scházet víc než je zdrávo. Obzvláště když je budeš provozovat na zesilovači za 2000Kč.
HiBy R3, Shanling M1 -> TSMR3 Pro, FiiO FH5, Dunu DN-2000J, LZ-A4, Trinity Delta
martas38
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bobzbrna 19. 6. 2019 17:19

Zdar,
a na čem tedka ty svý 702 hraješ ?
Bob
SONY CDP-970, YAMAHA M-4, CANTON Karat 920 DC, KIMBER KC-1, MONSTER Powerline 2+
nebo jako zdroj FOOBAR 2000 + XMOS U8 DSD1796 USB DAC , SMSL sApII, HIFIMAN RE0 nebo AKG K270 Playback
bobzbrna
Junior

Odeslat příspěvekod _daRK 19. 6. 2019 17:36

Pri tych K702 na Fiio K3/E10K a Dragonfly black asi zabudni. AKG su zname svojou "pazravostou" a ak si chces sluchatka naozaj uzit, treba im dat nieco adekvatne. Ak to ma byt nutne okolo tej stovky (eur/usd), tak asi radsej napr. Schiit Fulla2.
Chord Mojo / Hiby R3 ► iBasso IT04, AudioQuest NightOwl
Dragonfly Red ► iBasso IT01s, Moondrop Kanas Pro; SGS7 ► Sony WH-1000XM2
SONY KD-55XF9005; Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200

Predaj: Hifiman HE400i, Tennmak Crazy Cello
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod bacil2 19. 6. 2019 20:03

bobzbrna píše: ... a na čem tedka ty svý 702 hraješ ?

... no ja "ty svý K702" hrám na DAC Chord Hugo a ako zosilovač používam väčšinou Samson QH4 ... pri normálnych hlasitostiach pohodička ... pri veľmi hlasnom posluchu idem komplet cez Huga. Ten všetky sedemstovkové ákágéčka utiane bez problémov, ale to už zase nie je až taká zvuková pohodička ;-)
bacil2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kuko61 19. 6. 2019 20:58

Do 100€ budes tazko hladat vykonnejsi kombinovany DAC-Amp.

Pokial by som nemal minut ovela viac ako 100€, asi by som isiel cestou kupit lepsi zosilovac a lacnejsi DAC.
Taký JDS Labs Atom je niekolkonasobne výkonnejší ako Fiio E10K alebo K3 a stoji 99€, co je podla mna dobra cena. na zaciatok by si ho mohol prepojit s nejakym lacnejsim DACom, a ak by si si chcel v buducnosti polepsit, DAC by si si potom mohol kupit lepsi...
https://jdslabs.com/product/atom-amp/
https://www.headfonia.com/review-jds-labs-atom/
Infinity Kappa 8.2i
AVR Yamaha RX-V767, NAS Synology 211j
iPod 5.5G iMod, Fiio E17 -> IEM LZ-A2
Pioneer U-05 -> Burson Soloist SL -> Elemental Watson -> Audeze LCD3, Meze 99Classic, AKG K545, DT990Pro, Senn HD530/II, HD540/II, HD560/II, HD565
kuko61
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Solari65 20. 6. 2019 08:09

bobzbrna píše:Zdar,
a na čem tedka ty svý 702 hraješ ?
Bob

Nyní jen na pracovním notebooku Dell precision, přímo napojené sluchátka do jacku v ntb (při zapojení jacku do "dock station" je hudba znatelně horší).

_daRK píše:Pri tych K702 na Fiio K3/E10K a Dragonfly black asi zabudni. AKG su zname svojou "pazravostou" a ak si chces sluchatka naozaj uzit, treba im dat nieco adekvatne. Ak to ma byt nutne okolo tej stovky (eur/usd), tak asi radsej napr. Schiit Fulla2.

To by asi šlo (zvlášť zesilovač a DAC se mi moc skládat zatím nechce), Schiit Fulla2 jsou u nás bohužel dražší a nabízí jen 1 obchod, ale jdou objednat z EU za 125E vč. poštovného (ale zas ta komplikovanější záruka). Takže to promyslím... Nyní je to favorit. Jak vidím, s touhle cenou na výběr moc nemám :-)

Děkuji za tipy!
Solari65
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Solari65 26. 6. 2019 14:28

kuko61 píše:Do 100€ budes tazko hladat vykonnejsi kombinovany DAC-Amp.

Pokial by som nemal minut ovela viac ako 100€, asi by som isiel cestou kupit lepsi zosilovac a lacnejsi DAC.
Taký JDS Labs Atom je niekolkonasobne výkonnejší ako Fiio E10K alebo K3 a stoji 99€, co je podla mna dobra cena. na zaciatok by si ho mohol prepojit s nejakym lacnejsim DACom, a ak by si si chcel v buducnosti polepsit, DAC by si si potom mohol kupit lepsi...
https://jdslabs.com/product/atom-amp/
https://www.headfonia.com/review-jds-labs-atom/

No jak se dívám na ty parametry zesilovačů, něco na tom bude. Fulla 2 je stále slabá pro 62Ω a maximální vstupní výkon 200mW. A tak je ve hře i tvá varianta. Říkám si, že zesilovač bych mohl vzít jen jednou a zůstal by se mnou "na pořád", na jakékoliv sluchátka... DAC by se dalo případně po pár letech měnit (ne že bych chtěl, ale tam asi bude vývoj kupředu).

Je tedy lepší, než "Fulla 2" kombinace Magni 3 + levnější DAC nějaká Čína či EU? V ČR jsem už ztratil iluze... A tak bych i riskl průchod přes celnici (Aliex.).

Pokud by tato kombinace byla vhodnější, byl by tip na DAC kolem 1500,-Kč? Nebo jsme zase v začarovaném kruhu a DAC kolem 1500,- nemá význam, tudíž by byl lepší Fulla 2 :-)

Neposlouchám ale nějak nahlas a muzika je všech možných kvalit, od youtube, přes mp3 (320 kbit) a minimum FLAC.
Solari65
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martas38 26. 6. 2019 14:34

Poradil bych ti tady z bazaru AudioGD R2R 11. Ten sluchátka utáhne a jeho temnější projev by si mohl s AKG sednout. Ale asi je to mimo tvůj rozpočet.
Prostě ať budeš dělat, co budeš dělat, K702 za málo peněz adekvátně nenakrmíš a s novými výrobky už vůbec ne.
martas38
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod brodus 3. 7. 2019 13:51

Ta Fulla ti to utahne celkem v pohodě,provozoval jsem s ni k701 a ok..a to poslouchám dost volume doprava . Krásně se zvedla dynamika a zvuk pročistil i basy.701 jsem pustil do světa a teď mne mrzí že je nemohu vyzkoušet s Aune x7s.I v Audigu jsem se shodnul s prodavačem že Fulla je za ten peníz větší kauf než Magni3.
brodus
Junior

Odeslat příspěvekod j4cko3o 16. 9. 2019 18:14

Sveho casu jsem provozoval v praci pro chvile rozptyleni K701 s E10K, a zas tak strasny to nebylo :). To K3 ma asi lepsi DAC a silnejsi headamp nez E10K, urcite by to bylo 150x lepsi jak OEM output z Dell Precision.
Otazka spis je, jestli to ma za 3tis smysl a nebylo by lepsi jeste fakt nejakou tu korunu prihodit a poridit neco k nim adekvatnejsiho, viz prispevky/doporuceni vyse. Osobne bych teda radeji jeste neco pritlacil.
Jak jiz tu zaznelo, K701/702 jsou spickova sluchatka (kor za tu cenu), ktera kdyz se kvalitne nakrmi, hrajou opravdu vyborne a uspokoji nejednoho hifionanistu :).
Dodnes na ne, resp. jejich prodej vzpominam se slzou v oku.
Audeze LCD-X, Sennheiser HD800, AKG K702, AT ATH-AD700X
RME ADI-2 DAC FS, MYRYAD Z20, GUSTARD U12, Sabaj DA3
BURSON AUDIO HA-160, QED Reference Audio 40 RCA, QED Reference Digital Audio 40
j4cko3o
Kolemjdoucí