Schiit stack 3

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod akburt 18. 1. 2019 11:32

Musím pochválit Schiit za rychlost dodání.Objednal jsem Modi3 a Magni3 ve tredu 9.1.19 s dnes to mám na stole.
Cili za 9 dní,vcetne proclení,super.Původne jsem chtel objednat v EU,ale ani pobocka v NL,ani v GB nemela skladem a ani nadali zádný termín.
Poradil me daRK(dekuji),ze objednával prímo z US,tak jsem to tak udelal.A co vás bude mozná zajímat,co jsem zaplatil.
Za Modi3 a Magni3 jsem dal 6050Kc(vcetne 2x doprava) a DPH jsem platil 1707Kc.Celkem tedy 7757Kc ,coz je cena relativne príjemná.vyhnul jsem se placení Cla,nebot jsem objednal zvlást takze jsem se dostal pod limit 150Euro za balícek.
Pokud tedy nekdo ceká na naskladnení v EU,lze to mít doma rychleji.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BabetakCZE 18. 1. 2019 12:03

Ahoj, jakou jsi vybral dopravu, že jsi to měl doma tak rychle a relativně levně?
Já jsem objednával Modi 3 přímo od Schiitu a i s DPH+poplatky mně vyšel na cca 3600 (měl jsem nejlevnější nepojištěnou přepravu), ale kvůli České poště se doba dodání protáhla na cca 2 a půl týdne.

Na Schiitu mají tyto typy poštovného:
USPS Uninsured International $22.94
USPS Priority International $54.86
FedEx International Economy $71.23
USPS Priority Express International $72.47
FedEx International Priority $81.49
Gustard A26 - Headamp GS-X Mini - Sennheiser HD 800
BabetakCZE
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _daRK 18. 1. 2019 12:27

BabetakCZE: ja som objednaval z US a prislo cca podobne rychlo ako u akburta. Postovne som daval tusim to najlacnejsie. Ak si dobre pamatam, pri zvoleni dopravy mas ine moznosti ako je uvedene v zozname postovneho na ich stranke, tiez ma to zmiatlo.
akburt: neni zac,rado sa stalo :) Nazabudni dat spatnu vazbu na zvuk, ked budes mat napocuvane.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod BabetakCZE 18. 1. 2019 12:37

Mě by zajímal rozdíl mezi DACy - Modi 3 Vs Mojo a Hugo :).
Gustard A26 - Headamp GS-X Mini - Sennheiser HD 800
BabetakCZE
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akburt 18. 1. 2019 14:48

Z práce doma a víkend pred námi,co víc si muze clovek prát :-).Vsechno jsem vybalil,nainstaloval,odzkousel a vse hraje.Tedy Foobar,JRiver a HQplayer.Soubeh kanálu(balance) v pohode i pri tichém poslechu.
Doprava byla ta nejlevnejsí,bez pojistení.Cili 2x 22.94 a rychlostí jsem byl prekvapený.Asi je dobrá doba,je po vánocích,tak mají vsude volno.
Asi se ptáte,proc jsem do toho sel,kdyz mám Hugo a MojoPoly.Nechtel jsem mít na stole neustále kabely a bordel.Schiit mám pouze k ativním bednám,cili jen príposlech.Pokud pojedu na sluchátka,tak samo Hugo.Schiit otestuji na sluchátka,ale nedelám si iluze,ani na Mojo,natoz Hugo mít asi nebude.Ale popravde,na to nebyl kupovaný a jako podkres,kdyz jsem na PC,tak to plní super,na první poslech.Co si pamatuji,tak SS Uber 2,byl o dost svetlejsí,tady asi amp upravili do trochu teplejsího tonu.Jinak velikost comba je úzasná.DAC je napájený jen z USB a doporucují vůbec nevypínat,uvidím,jak se to osvedcí.Oproti verzi 2 také upravili design,ted jsou krabicky stejné v povrchové úprave.A na Modi pridali optiku a koax.To by asi bylo ode mne vsechno,jdu poslouchat a porovnávat.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dropadred 18. 1. 2019 16:03

Ak to ako tak dobre počítam, tak aj keby si objednal spolu a platil clo (5%), tak zaplatíš menej ako na jednej dodatočnej doprave....či zle počítam?
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _daRK 18. 1. 2019 16:36

Odkial vies, ze clo je 5% ? A pouzil si spravny postup ? Najskor navysit CLO a dan az z vyslednej ceny.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod akburt 18. 1. 2019 22:00

DPH se nedá dnes uz uniknout,tam je jasných 21% a Clo,pokud jsem se dobre koukal je nad 150E 14%.A pocítá se vcetne dopravy.Pokud to tak je,tak jsem pár korun usetril,pokud je clo jinak,mozná jsem se o pár stovek pripravil.Aspon bude mít Malácová víc penez na charitu pro potrebný :-(.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dropadred 19. 1. 2019 13:15

Clo nie je statická položka, záleží od tovaru, pokiaľ čítam colný cenník, tak minimálne u nás je to položka 8518 40 80 Ostatné v podkategórii "Elektrické nízkofrekvenčné zosilňovače (audiofrekvenčné):" , clo je 1,1%. Je ale pravda, že nemám najmenšie tušenie ako by bol kategorizovaný Modi. Ja som si tiež niekedy myslel, že clo je na všetko aj 15% ale tiež som niečo také kedysi riešil a zistil, že tie clá nie sú vôbec vysoké a niekedy ide len o 2-3% a tak.
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paleandr 20. 1. 2019 10:40

Když už se tu řeší Shiit Stack, rád bych se zeptal. Má smysl kupovat Magni 3 a Modi 3 když většina hudby (90%), kterou poslouchám je ze Spotify Premium? Aktuálně mám Shiit Fulla 2 a Hifiman RE400i. Polepším si o hodně? Nebo neuslyším rozdíl?
Paleandr
Junior

Odeslat příspěvekod BabetakCZE 20. 1. 2019 11:06

Pokud chceš zesilovač okolo 100 dolarů, tak je aktuálně v této cenovce nejdoporučovanější novinka od JDS Labs - Atom.
Magni 3 jsem měl na zkoušku pár dní a ačkoliv hraje na první poslech dobře, tak má dvě nevýhody - po chvilce poslouchání zní "uřvaně" a má zvláštně vyřešený soundstage - vše tlačí dopředu.
viz.
https://www.audiosciencereview.com/foru ... -amp.5262/
https://www.headfonia.com/review-jds-labs-atom/
Gustard A26 - Headamp GS-X Mini - Sennheiser HD 800
BabetakCZE
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paleandr 21. 1. 2019 08:44

Ahoj,

díky za info ohledně toho JDS Labs. Vypadá to dobře, nicméně to neřeší uplně můj dotaz.

Má smysl kupovat Magni 3/ JDS Labs Atom a Modi 3/nechat Fulla 2, když většina hudby (90%), kterou poslouchám je ze Spotify Premium? Aktuálně mám Shiit Fulla 2 a Hifiman RE400i. Polepším si o hodně? Nebo neuslyším rozdíl?
Paleandr
Junior

Odeslat příspěvekod BabetakCZE 21. 1. 2019 08:48

Měl by sis polepšit.
Gustard A26 - Headamp GS-X Mini - Sennheiser HD 800
BabetakCZE
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _daRK 13. 2. 2019 09:34

Tak už došla Modi 3 aj mne a zapojil som do stacku s Magni3, zatiaľ je zvuk po vybalení presne, ako som očakával. Mam pocit, že pri porovnaní s Dragonfly Black hrá Modi rovnakú triedu, nepovedal by som, že jeden alebo druhý je lepší/horší. Je tam dostatok pre mňa dôležitých detailov, basy sú dosť hlboké, zvuk nie je suchý. Celkovo s Hifimanmi HE400i sedia výborne, dokonca aj Whizzer Kylin hrajú v tejto zostave ešte lepšie. Neviem, či aj Modi potrebuje nejaký burn-in, uvidíme. Zatiaľ to kŕmim cez OTG z mobilu/Tidal a Shanling M0, ale hrá to dostatočne dobre, možno mi ani nebude treba riešiť Allo DigiOne k Rasperry Pi.

Objednával som tiež z US ako akburt, došlo to za 9 kal. dní, čo je paráda. Najhoršie na celom kaufe je ten pôrod na colnici, lebo nechcelo sa mi čakať ďalších pár dní, tak som to bol vybaviť osobne.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod weefaa 14. 2. 2019 20:37

@ _daRK, můžeš později zkusit porovnat s ALLO BOSS DACem? Děkuji za názor.
Mac Mini M1 > iFi ZEN DAC Signature V2 (iFi iPower2 )> SP Audio SC1 > FELIKS Audio Echo MK2 > Forza Audio Noir Hybrid HPC > ZMF VC.
weefaa
Mírně pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků