25% snízení cen MOJO

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod akburt 3. 9. 2019 08:40

viz odkaz:
https://www.whathifi.com/news/you-can-n ... d-mojo-dac
Nevím,jaký je soucasný kurz libry,ale predpokládám,ze se cena bude blízit napr.Cobaltu.
A za tu cenu je to velmi zajímavý produkt.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BabetakCZE 3. 9. 2019 11:17

Že by příprava na Mojo 2? Už by to chtělo po 4 letech nový model.
Gustard A26 - Headamp GS-X Mini - Sennheiser HD 800
BabetakCZE
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tethys 6. 9. 2019 09:25

Hej, cena išla dole. Ja som práve kúpil v akcii mojo z amazon.de za 348 EUR aj s expresnou dopravou. Aj bez akcie je cena 359 EUR plus doprava, čo je veľmi prijateľné a o 100 EUR lacnejšie ako najlacnejší obchod na SK.
tethys
Junior

Odeslat příspěvekod martas38 6. 9. 2019 14:52

Tak to je super cena.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod akburt 10. 9. 2019 13:29

Bezesporu.Jsem moc zvedavý na Mojo2,které se zrejme blízí.I kdyz mozná bude soubeh Mojo a nové verze.která budu vylepsený streamer Mojo/Poly v jednom celku a budou odstranené chyby.
Jednodussí nastavení,combo se prestane samovolne vybíjet.Pokud dnes necháte combo spojené,je velká pravdepodobnost,ze po týdnu necinnosti bude Poly bez stávy.Proto kdyz neposlouchám,vzdy rozpojuji.Vysvetlují to tím,ze se Poly neustále snazí pripojit k bráchovi,který nereaguje.
A samozrejme tech drobných problémů bude víc a v soucasné konstrukci jsou to spíse HW vady,které se nedají odstranit.Jinak Mojo jako takové je dle mého podstatne dotazenejsí nez Poly.A tak komu nejde o stream,za tu cenu velmi doporucuji.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martas38 10. 9. 2019 13:37

Mně trpí samovybíjením i baterka u Moja. Po necelých dvou letech používání.
Uvítal bych nějakou stolní verzi Mojo, která by v případě současného přehrávání a nabíjení nefungovala jako přímotop.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod akburt 10. 9. 2019 14:01

Nekde jsem cetl(zrejme head fi),ze v prípade trvalého pripojení z toho baterku vyndali a jeli na tvrdo.
V tom prípade bych ale doporucil dobrý zdroj,aby ten pak tu muziku nek*rvil.Urcite to ale nekde dohledás.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martas38 10. 9. 2019 14:11

Já se na tu úpravu chystám až bude baterka špatná. Nyní má nižší kapacitu, než když to bylo nové, ale zatím je to ještě v pohodě. Muziku by to k*rvit nemělo, jde tam o to, že když budou nějaké výkonové špičky v kombinaci s náročnějšími sluchátky, s měkkým zdrojem může docházet k výpadkům zvuku. Bastlíři to prý řeší nějakým kapacitorem, který je v Chord Hugo a který zapojí do Mojo místo baterky a ten to v případě většího proudového odběru podrží, ale dá se to i dle vyjádření Roba Wattse z Chord provozovat i s pouhým odpojením baterky. Mám pocit, že s touto úpravou Mojo provozuje i někdo odsud z fóra.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků