DAC k PC pro Beyerdynamic DT 990 PRO

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod chrom.rade 7. 2. 2020 17:44

Dobrý den,

chystám se ke koupi sluchátek Beyerdynamic DT 990 PRO a chtěl bych pro ně pomoci s výběrem USB DAC, do kterého bych rád ještě v budoucnu připojil 5.1 repro soustavu. Co jsem tak hledal, tak mám kandidáta https://www.alza.cz/aune-x1s-black-d5219198.htm ale vůbec se v tomhle nevyznám, takže ocením jakékoliv rady :)

EDIT: Tak repro zatím neřeším a rozhodl jsem se, že teď chci jen čistě sluchátkový DAC. Líbí se mi tenhle s tím, že bych ho mohl využít i k notebooku https://www.audigo.cz/Prenosne-audio/Sl ... gonFly-Red

Děkuji za případné odpovědi
Naposledy upravil chrom.rade dne 7. 2. 2020 18:22, celkově upraveno 2
chrom.rade
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Emil Pastelka 7. 2. 2020 18:02

AUNE X1s Pro je stereo. 5.1 připojíte, ale dle typu připojené sestavy budou hrát pouze mix stereo. Nekombinoval bych to. Jakou 5.1 sestavu zamýšlíte?
Emil Pastelka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod chrom.rade 7. 2. 2020 18:14

Děkuju za odpověď. S tou repro soustavou zatím nevím, ještě to neřeším, jen jsem si říkal, že když budu kupovat DAC, tak bych na to mohl myslet. Ale měním tím pádem požadavek a stačí mi čistě sluchátkový DAC pro DT 990 :) https://www.audigo.cz/Prenosne-audio/Sl ... gonFly-Red Co říkáte na tenhle?
chrom.rade
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Houbičkar 7. 2. 2020 18:27

Bvlueeeee, červenej DAC, to je jak pro holku. Nemaj jinou barvu? Treba černou nebo modrou?
Houbičkar
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod _daRK 7. 2. 2020 18:36

Niekto tu pojedol vtipnu kasu ... alebo Houbičky ? :-)
Chord Mojo / Hiby R3 ► iBasso IT04; AQ Dragonfly Red ►AQ NightOwl Carbon
FiiO BTR3 ► iBasso IT01s; SG S10 ► Sony WH-1000XM2
SONY KD-55XF9005; Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Houbičkar 7. 2. 2020 19:22

Omlouvam se, ale kdyz ja si nemoh pomoct.
Houbičkar
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod martas38 7. 2. 2020 19:29

Modrá je dobrá 8-)
Chord Mojo -> Audiosense T800
HiBy R3 -> TSMR3 Pro
LG OLED65B9 -> Pioneer SX-S30DAB -> Polk S55E
martas38
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Brumbaal 1. 3. 2020 09:21

Já používám Fubar 4 Plus, v originálu nehraje špatně a má ještě stereo výstup na pár aktivních repro k PC, což beru jako výhodu. V praxi nemusím přepínat ve Win mezi zvukovkama ale jen stlumim repro a přidám zvuk na sluchátkách a poslouchám sluchadla a opačně.
250ohm sluchátka nemá problém vybudit až na neposlouchatelnou úroveň. Fubar má pro mě jednu obrovskou výhodu (na bazaru i na shopu v akci) nestojí moc (já ho koupil za 3k na bazoši se zárukou).. a nechá se upgradnout o několik úrovní výš výměnou operačního zesilovače za Burson V5i-d (1100,- přes ebay) a je to luxus.
Tak výběru zdar. :) Beyerdynamic 990 jsem teď o víkendu testoval v audigu se svým Fubarem.. porovnával jsem několik uzavřených modelů ATH mVŠECHNYx, Beyery, Meze.. a k tomu pár otevřených. Vítězně mě vyšly do 5ti (pro mě) DT770 a do 10k Meze 99 classic. Chtěl jsem dostupný uzavřený. Kvalitou zpracování ti pochválim volbu Beyerů, ty jsou za ty prachy skvělá koupě.
Brumbaal
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 6. 3. 2020 09:19

All-in-one k PC a sluchátkům?
RME ADI-2 DAC FS
Radek.Hulan
Mírně pokročilý