Nieco lepsie ako Schiit Bifrost Multibit?

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod zino333 2. 7. 2020 23:09

@tibormi: Som veľmi rád, že niekoho počujem v dobrom spomínať na toľko hanený Audio-gd R2R 11. Po tom, čo vyšli merania na ASR, tak to toto zariadenie prakticky pochovalo medzi hifistami. A to je veľká škoda a pre mňa to bol moment, kedy som totálne začal ignorovať všetkých "odborníkov" na merania. R2R 11 bolo skvelé zariadenie pri ktorom som prepočúval dlhé nočné hodiny s úsmevom na tvári. Malo to niečo do seba a stojí to smiešne peniaze. Tiež v dobrom spomínam. Smutné bolo, že som ho kvôli tej recenzii veľmi ťažko predával. Ak by som ale lovil niekedy v týchto vodách, s radosťou by som ho kúpil znovu.
HP: iMac > Roon (Tidal) + HQplayer > Chord Hugo TT2 > Meze Empyrean + Audeze LCD-2C
Speakers: Cambridge CXN + CXA80 > PMC twenty.21 + REL t5i

Na predaj: Audio-gd C2
zino333
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tibormi 3. 7. 2020 15:15

Zino333
:) :) Ale ja som mal veľký prevodník R2R 1, čisto dac, to bola lepšia káva než jeho menší bráška, teda dúfam :D ten 11 som nepočul, to bol dac/amp, že? :)
Hej tie merania sú niekedy na prd... Niekedy si niečo prečítam na audioscienereview len aby som sa pobavil :D
LG V30 - Burson Playmate V6 vivid - Quad Era - 1 :)
tibormi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zino333 3. 7. 2020 17:11

Aha. A ja som si myslel, že si mal preklep. :D
HP: iMac > Roon (Tidal) + HQplayer > Chord Hugo TT2 > Meze Empyrean + Audeze LCD-2C

zino333
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tibormi 4. 7. 2020 09:49

Hej budem sa asi budúci mesiac už konečne sťahovať k naším do Malých Levárov, tak by sme sa mohli konečne dohodnúť na nejake volnejšie odpoludnie, ja prinesiem Quady, Ty Rumunsky narodný poklad a popočúvame dačo nie? :D Nič neboj, kratká akcia 2-3h max a pohoda :) Promysli to, detaili doladime buduci mesiac hem? :) Díky
tibormi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zino333 5. 7. 2020 17:09

Ozvi sa potom a niečo vymyslíme. :)

zino333
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tibormi 9. 7. 2020 00:51

Ozvem, hneď ako budem presťahovaný, lebo potom už si zas budem musieť zháňať prácu do zahraničia. Možno Švajčiarko ako opatrovateľ, ale ako som Ti už písal, možno späť do uk vozíčkárom pomáhať, to ma bavilo a pozbierať nejaké chechtáky na HEDD...... počkejsi ......phone! :D moc čumim na Jak jsem poznal Vasi matku ... :D napišu, ved na face sme už spojeni. dikes, zatim ahoj :)
tibormi
Mírně pokročilý

Předchozí stránka