Tip na (bazarový) zesilovač nebo kombo

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod tenzor 2. 5. 2021 12:44

Jojo, DX3pro. Ale ještě jsem se k vyzkoušení NightOwlů s ním nedostal. Zkusím večer. S HD600 mi to přijde takové neslané a přijdou mi ostřejší sykavky. Ale jak říkám, může se mi to jen zdát. Mám špatnou paměť i na normální věci, natož na zvuk...
tenzor
Junior

Odeslat příspěvekod BabetakCZE 2. 5. 2021 12:49

I s HD 600 se mi zvuk líbil.
rHead+Modi 3 byl teplý, dynamický zvuk.
To jak to popisuješ mi zní, že ten DX3Pro za moc nestojí.

Ted celkem lituju, že jsem Modi 3 prodával, za svoji cenu je to opravdu super převodník.
Gustard A26 - Headamp GS-X Mini - Sennheiser HD 800
BabetakCZE
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zino333 2. 5. 2021 13:13

@tenzor: Podľa toho čo píšeš, by sa mohlo zdať, že nemáš rád ostré výšky. Možno aj preto si držiš Nightowl, ktoré ľudia radia medzi temnejšie znejúce. Ja osobne uprednostňujem teplejší až povedzme teda že temnejší zvuk. Dôvod je ale ten, že občas si rád pustím hudbu viac nahlas a v takom prípade sú pre mňa ostré výšky absolútne "no go" zóna. Preto si napríklad držím stále LCD-2C. Pri počúvaní nahlas nič nereže, ale človeku sa dostane plný a veľmi dynamický zvuk. S exotickým prednesom R2R 11 mi to vyhovovalo a bavilo ma to spolu. Tiež trochu banujem, že som ho predal. Ja si to už presne nepamätám, ale myslím, že som ho predal niekde okolo 220€. Dnes by som si ho za tú cenu radšej nechal. Nebol to high-end ale bola to zábava. Iba ja sa snažím nedržať veľa vecí v dome, takže to čo nepoužívam ide obyčajne do sveta. A podľa všetkého sa pomaly aj prestane vyrábať.
Hifiman EF600 + Schiit Lyr 3 > Meze 109 Pro + Hifiman HE6se V2
zino333
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tenzor 2. 5. 2021 23:26

BabetakCZE> Když jsem používal jen DX3pro, znělo mi to v pohodě=/

zino333> Přesně tak, vadí mi ostré výšky, hlavně co se sykavek týče. Většinou si pustím Sister of the Night a hned vím, jestli je to go nebo no go. Tak 220€ to je za hubičku. Dostal jsem teď nabídku na NFB 11.38 za 9500 Kč, což mi přijde jako docela overkill řešení, ale zase by to pro mě bylo celkem future-proof.

Koukám, asi je běžné, že každý lituje něčeho, co prodal=D
tenzor
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků