USB C DAC s MALOU! hlasitosti

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod tslany 11. 8. 2022 12:29

Má někod odzkoušenej USB C DAC pro android telefon, kterej ale neřve i na minimální hlasitosti mega nahlas? A tím myslím fakt nahlas, nevím, na co jsou lidi zvyknutí, ale tuhle jsem nějakej levnej, co byl k telefonu, zkoušel, a na nejnižší hlasitost to řvalo jak kráva. Pro srovnání na iPhone, ten applí cancourek, tak jsem měl taky nejčastěji na nejnižší hlasitosti a nevadilo by mi, kdyby to bylo ještě víc potichu.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jxjl 15. 8. 2022 19:39

Ahoj, bylo mi zde doporučeno HiBy FC3 a nemohu si vynachválit. Přímo na sobě má ovládání hlasitosti, neboli telefon/PC mám nastavený na maximum a hlasitost reguluju přímo na tom. Pravda provozuju to už trochu s většíma sluchátkama, takže u nějakých extra citlivých špuntů to asi řvát může.
jxjl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Springfield 16. 8. 2022 15:23

Čau, moje iBasso DC-02 a DC-03 jsou sice bez vlastního ovládání hlasitosti, ale jak tlačíka na telefonu tak i třeba ovladač ve VLC je utlumí velice pěkně (poslech IEM KZ AS10, 105 dB, 14 Ω). Dnes už se prodává DC-05 a DC-06.
Springfield
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Emil Pastelka 17. 8. 2022 11:37

Vysoká hlasitost na nejnižším stupni zesílení je dána hlavně velmi citlivými sluchátky. Lze to řešit přidáním odporu do cesty - https://www.aliexpress.com/item/1005001727847754.html
Tím vznikne utlumení a vy budete moci regulovat hlasitost v plném rozsahu zesilovače
Emil Pastelka
Pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků