Představení novinky Shanling M0

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod georgetoy 15. 9. 2021 09:36

Šum Tak jsem vyzkoušel: různé verze FW, různé SD karty, vracení do továrního nastavení, různá sluchátka, šum je nezávislý na hlasitosti, je přítomný stále tj. i v stopnutí přehrávání a převládá v pravém kanálu.
georgetoy
Junior

Odeslat příspěvekod perpeťák 21. 9. 2021 00:24

Georgetoy, udělal jsi chybu. Vytáhl příliš brzy. Vrať do šuplíku.Vytáhni tak za dvacet let. Budeš překvapený jak šum zmizel :lol:
perpeťák
Junior

Odeslat příspěvekod martas38 21. 9. 2021 03:48

To jsou perpeťáku opravdu hodnotné příspěvky, vyloženě je tě pro toto fórum škoda...

georgetoy: Možná máš citlivější sluchátka, kde je šum zřetelnější a nebo se zvýšily tvoje nároky. Kondenzátory a podobně za rok dva nezestárnou. Ale ber to tak, že M0 je naprostý základ, kde tyto artefakty zkrátka bývají.
Pak je ještě možnost rušení. Třeba něco jinak, než dřív. Jiný wifi router, mobil, či PC poblíž atd, tohle všechno může rušit a produkovat šum.
iMAC -> Audirvana -> RME ADI 2 DAC FS -> Burson Soloist SL -> Audeze LCD-X
Astell&Kern A&norma SR25 ->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+ -> Pioneer SX-S30DAB -> Polk S55E
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod amarok 23. 9. 2021 10:16

No je to divné, M0 mně také s ničím nešumí. Po takové době v šuplíku mě napadá oxidace kontaktů. Klidně i v 3,5mm zdířce, zkusil bych něco jako Kontaktol určený k tomuto. Pogoogluj. Jinak asi opravdu bude něco špatně s HW uvnitř...

Bbtw, fw 3.6 pěkně zrychlil reakce na listování/procházení
norma SR25, Shanling M0: K702(+occ), Moondrop S8, TSMR4 Pro, Tripowin x HBB Mele
amarok
Mírně pokročilý

Předchozí stránka