Hires apple na androidu

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Chandler27 27. 1. 2022 00:26

Ahoj navazuji na me vlakno ktere jsem zalozil posloucham sve sony vw1000 m4 na iphone a jsem spokojen do prace na zahradu supr. Presto me porad hloda zdali na domaci poslech bych se nemel posunout vys vsiml jem si ze je k mani solidni dap za rozumne penize a to SHANLING M3X.Pouzivam apple music takze bych pres android nainstaloval.K tomu bych chtel koupit nejaka kvalitni sluchatka nejdriv jsem myslel Audio-Technica ATH-WP900 ale pak me zaujali Focal Celestee.Je to pro me dost penez proto se ptam bude to stat za to uslysim rozdil?A utahne ten shanling focaly nebo uz je na ne potreba nejaky lepsi dap?Deluji za reakce nerad bych vydal tolik penez a pak byl zklamany.
Chandler27
Junior

Odeslat příspěvekod martas38 27. 1. 2022 00:50

Hrát by to asi mělo. Sluchátka nejsou nijak náročný. Každopádně bych si to napřed někde zkusil. Případně při objednávce přes eshop to můžeš vrátit.
A rozdíl proti těm Sony uslyšíš zaručeně.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hanysek3099 27. 1. 2022 19:20

Oboje uvedená sluchátka by mělo být možné rozehrát bez větších problémů i s DAP, Shanling M3X vlastním cca týden a zatím spokojenost. Každopádně doporučuji k jakýmkoli sluchátkům ihned zakoupit 4,4mm pentacon kabel, rozdíl v kvalitě výstupu u M3X je opravdu velký.

Ani jedny ze sluchátek jsem naživo neslyšel, na oboje jsou velmi dobré pochvalné recenze. Ideální by bylo otestovat, což bohužel v reálu v ČR bude problém. Jediná možnost zakoupit oboje přes e-shop a následně jedny vrátit zpět v 14 denní lhůtě.

Jinak naprostý souhlas s Martasem, rozdíl proti wf-1000xm4 bude ohromný, jsou to sice možná nejlepší běžně dostupné TWS na trhu, ale toto je úplně jiná liga a hlavně over-ear sluchátka poskytují jiný typ hudebního zážitku.

Nicméně pokud ti nevadí in-ear sluchátka, v uvažované cenové hladině je několik vynikajících kousků, které by stály za zvážení. Např. top modely od Fiio - FH7, FH9, FD7, nebo ještě výš iBasso IT07, některé modely od Campfire (Mammoth, apod.). Otázkou je, jestli hledáš sluchátka se spíš zábavným laděním (to by odpovídalo charakteru wf-1000xm4, jen kvalita bude na úplně jiném levelu), nebo bys raději zkusil něco víc analytického.
zdroj: Samsung Z Fold 5
Over-ear: Sennheiser Momentum 4 wireless
TWS: Technics AZ80E-K
hanysek3099
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Chandler27 27. 1. 2022 21:42

Dekuji za reakce jeste jsem nasel tyto Denon AH-D7200 maji vybornou recenzi.Prave na domaci poslech bych chtel nejaka nahlavni ale uzavrena nechci rusit ani byt rusen.Zvuk mi vyhovuje jako ty sony teda asi zabavny nemam srovnani jsem hifi nepolibeny.Dik
Chandler27
Junior

Odeslat příspěvekod hanysek3099 28. 1. 2022 06:06

Denon osobně neznám, ale pokud si z recenzí pamatuji správně, obecně u nich už je doporučený stolní sluchátkový zesilovač jako nutnost pro opravdu kvalitní poslech. Každopádně platí pravidlo, že za stejnou cenu poskytnou in-ear sluchátka lepší kvalitu poslechu než stejně drahé over-ear modely. V Audigu v rámci služby půjčovna je možné aktuálně otestovat (skládá se pouze vratná záloha za půjčení) ATH-WP900, zkus na to kouknout a na týden bys mohl alespoň tento model otestovat.
zdroj: Samsung Z Fold 5
Over-ear: Sennheiser Momentum 4 wireless
TWS: Technics AZ80E-K
hanysek3099
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Chandler27 28. 1. 2022 12:20

Tak to si me zmatl myslel jsem sluchátka pres hlavu jsou pro hifi poslech lepsi ze in ear jsou vyhodna hlavne pro pohyb doma muzu jen porovnat svoje sony planinum coz jsou herni sluchatka samozrejne je z nich hudba horsi nez z tech m4 ale dojem je jiny takovy hutnejsi.Takze kdyz poridim ten dap shanling m3x mam se radsi poohlizet po dratovych in ear nebo nahlavnichDekuji
Chandler27
Junior

Odeslat příspěvekod hanysek3099 28. 1. 2022 23:09

To záleží primárně na Tobě, jaké jsou preference. M3X v pohodě přes symetrický výstup zvládne i velká over-ear sluchátka přizpůsobená pro provoz s DAP. To splňují oba tebou vyhlédnuté modely. V této cenové kategorii moc jiných uzavřených sluchátek vhodných k mobilnímu zařízení neexistuje.

Pokud si ochotný dát cca 25000 za sluchátka, což odpovídá ceně Focalu, tak osobně bych uvažoval o kombinaci WP-900 a k nim např. Fiio FD5 apod. Budeš tak mít set dvou sluchátek a kombinovat použití dle aktuálních potřeb.

Nebo druhá varianta kombinace např. Meze 99 classics, které by měly mít podobný zvukový charakter jako WP-900 a k nim dražší in-aery např. Fiio FH7, FD7, Campfire Mammoth apod.

Každopádně bych být tebou využil možnost zapůjčení a otestování WP-900 a případných vybraných in-ear modelu přes Audigo, aby sis byl jistý, že budou vyhovovat.
zdroj: Samsung Z Fold 5
Over-ear: Sennheiser Momentum 4 wireless
TWS: Technics AZ80E-K
hanysek3099
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod martas38 28. 1. 2022 23:41

Nechci nikomu nic rozmlouvat, ale FH7 osobně považuju za daleko lepší jak CA Mammoth. Až na jednu věc, která pravda může být rozhodující. Mammoth má tvar CA Andromeda, tedy jedny z nejpohodlnějších IEM, co jsem měl kdy v uších, byť to podle jejich tvaru nevypadá.
Ale tonálně to fakt není hitparáda. Hodně chybí jiskra na výškách, celkem mi to připomínalo FH5. U těchto sluchátek se docela hodně platí za logo Campfire bych řekl...
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Chandler27 2. 2. 2022 12:05

Ahoj tak snad naposled po vikendove hadce s drahou polovickou to vypada dobre uz se smirila s tim ze zase dam tisice za sluchatka.Proto abych se jeste naposled utvrdil ze neudelam chybu prosim o odpovedi dekuji.Volal jsem na podporu applu potvrdili mi ze jejich aplikace na androidu by mela fungovat bez problemu ma nekdo zkusenost timto?Potom ac tomu moc nerozumim snazil jsem se neco nacist hlavne tady ktere sluchatka by mi nejvic vyhovovaly k tomu prehravaci Shanling M3X ma zatizitelnost 240w na 32 ohm. Sluchatka denon 7200 maji25 ohm citlivost 105db/mw vykon 1800.Audio technica wp900 38 ohm 100db/mw zatizitelnost 1000w.Focal celestee 35 ohm 105db vic jsem nenasel.Ty audio techniky maji prome vyhodu ze jsou lehka maji v baleni dva kabely nemusel bych dokupovat balanced kabel. Vzhledove se mi nejvic libi ty Focaly ale jsou uz docela tezke.Ceske recenze maji vsechny vyborne hudebne by mi podle nich mely vyhovovat.Ktera z nich myslite zvladne ten shanling rozehrat nejlepe abych vyuzil jejich potencial?Casem bych mohl prikoupit nejaka in ear ale zacit bych chtel u over head.Kupovat na zkousku a vracet nechci.Dekuji za trpelivost a pripadne rady.
Chandler27
Junior

Odeslat příspěvekod Chandler27 5. 2. 2022 15:57

Tak objednano shanling m3x plus audio technica wp900.Muzu poprosit jakou nejlepsi microSD kartu k prehravaci bych mel poridit kapacita nejmin 512?Dekuji
Chandler27
Junior

Odeslat příspěvekod starší 11. 2. 2023 05:28

starší
Mírně pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků