Výběr nového DAPu

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod pseudomagick 4. 5. 2022 20:00

Michalpankrac:
Zeptej se na to obchodního zástupce zn. Sony. :D
Najdeš ho výše, tedy v tomto vlákně. :D
Dělám si z toho tak trochu legraci, ale vůbec bych se nedivil,
kdyby jím skutečně byl. 8-)
Shanling M6 Pro,Astell&Kern AK300,Heco Ascada 2.0,Oriolus MK-2+Effect Audio Ares II+,Beat Audio Vermilion,Sennheiser IE8i,Harman Kardon Go+Play,Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod boldricus 4. 5. 2022 21:45

:D
Hele, ono se všeobecně na aktualizace starších mašin dost kašle, mám o kus mladší mobil než je Soní DAP ZX2 od velkýho výrobce (jo, je to Samsung), ale z aktualizací už mě taky vyřadili. Majitelé starších chytrých TV ti tu určitě povypráví příběh o tom, jak Google na Youtube změnil kodek a rázem měli po koukání. Znefunkčnění některých funkcí na starším hardwaru patří v IT branži k dobrým mravům. :-D
V tom máte vy posluchači streamovacích služeb velkou nevýhodu. Provozovatel se nakrásně rozhodně něco změnit (né nutně k lepšímu) a většina staršího hardwaru ohluchne. nepochybuju o tom, že je to "jen pár řádků kódu", ale programátoři sw sou drahý a tak se na tom samozřejmě šetří a vůbec, mazej koupit novej DAP, potřebujem růst a vykazovat zisk. :-D Proto preferuju oldskůl offline poslech, nemusím se bát každýho updatu služby, když se provozovatel rozhodne něco "vylepšit".
Jsem BASShead a zvuk prasím ekvalizérem :D

Venku: Cowon Plenue D + Sennheiser IE80
Doma: Sony Walkman ZX300 + Audiosense T800
PC -> FiiO E10 + Beyerdynamic DT 990 Pro, Sennheiser HD 598, Superlux HD681 EVO, Fostex TH-X00
boldricus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pseudomagick 4. 5. 2022 22:03

V tom máš určitě pravdu.
Není nad off-line DAP. :pozor
Já už v podstatě nic aktualizovat nemusím a nepotřebuji. 8-)
Navíc mám v zásobě tolik hudby, že nějaký Tidal mě vůbec neláká. :pozor
Shanling M6 Pro,Astell&Kern AK300,Heco Ascada 2.0,Oriolus MK-2+Effect Audio Ares II+,Beat Audio Vermilion,Sennheiser IE8i,Harman Kardon Go+Play,Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod boldricus 4. 5. 2022 23:56

Tak uvidíš, jak se ti bude líbit A&futura SE200, pokud ne dal bych Sony šanci a zkusil WM1Z. Jinak nevím kam by ses moh dál posunout, co sem tak pokukoval, aktuálně snad všude vládne Android. Možná nějaký starší vlajkový Cowon? :hm
Jsem BASShead a zvuk prasím ekvalizérem :D

Venku: Cowon Plenue D + Sennheiser IE80
Doma: Sony Walkman ZX300 + Audiosense T800
PC -> FiiO E10 + Beyerdynamic DT 990 Pro, Sennheiser HD 598, Superlux HD681 EVO, Fostex TH-X00
boldricus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pseudomagick 5. 5. 2022 02:29

Astell&Kern A&futura SE200 se mi bude líbit zcela určitě. :D
DAP od Sony ale nepřipadá v úvahu. :pozor
Ten mi "do domu" nesmí. :pozor :D
Nechci řešit problémy. :roll:

Věřím, že v combu A&futura SE200 + 64 Audio U12t (+ stříbrný kabel) konečně najdu zvuk, který hledám. :-)
2 Dacy v DAPu + 3 moduly v IEM mi umožní slušné zvukové kombinace a doladění. 8-)
Toto bude moje poslední investice do přenosného audia a dám si na pár let snad pohov. :D
pseudomagick
Mírně pokročilý

Předchozí stránka