iBasso DX160

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Do fóra se už nepřihlásíte přezdívkou, je potřeba e-mail. Hned teď se podívejte, jakou e-mailovou adresu tady používáte a zapište si ji: odkaz Uživatelský panel v hlavičce –> záložka Profil. (Podrobnosti)

Odeslat příspěvekod pseudomagick 21. 6. 2022 20:19

Docela děsivé problémy. :shock:
Ještě, že jsem off-line hráč. :D
Astell&Kern A&futura SE200, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Oriolus MK-2+Effect Audio Ares II+, Beat Audio Vermilion, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod martas38 21. 6. 2022 20:32

Prostě sehnat ideální DAP je patrně nemožné. Ty problémy s Tidalem o kterých jsem psal měly i ty nejdažší A&K a odstraňovat chybičku v systému tři měsíce....
Škoda, že Lotoo nepodporuje streamovací služby.
iMAC -> Audirvana->RME ADI 2 DAC FS->Cayin HA1-A ->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Astell&Kern A&norma SR25->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+ -> Pioneer SX-S30DAB -> Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tajnik 21. 6. 2022 20:34

Na mobilu tyhle nastavení nemusím přehazovat, přehraje to všechno 44.1 i při nastavení streamu na Master. Verze Tidalu stejná, 2.63.0
tajnik
Junior

Odeslat příspěvekod pseudomagick 21. 6. 2022 21:39

martas38 píše:Prostě sehnat ideální DAP je patrně nemožné. Ty problémy s Tidalem o kterých jsem psal měly i ty nejdažší A&K a odstraňovat chybičku v systému tři měsíce....
Škoda, že Lotoo nepodporuje streamovací služby.

V tom máš asi pravdu. 8-)
Kdyby se asi do výroby pustil nějaký výrobce mobilů (třeba Samsung),
tak by se asi s DAPy k dokonalosti dost přiblížil.
Nepochybně na tom asi nejlépe bude Sony.
Jenže s touto značkou mám docela problém (volume cap, pouzdra). :-\
Ještě, že nejsem tidalista. Mám o problém méně. :D

-- 21. 6. 2022 21:42 --

Ostatně od iBasso DX160 bych nečekal "zázrak" ani omylem. :pozor
S CS43198 DACem a 2 GB RAM se není čemu divit. :potichu
Astell&Kern A&futura SE200, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Oriolus MK-2+Effect Audio Ares II+, Beat Audio Vermilion, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod martas38 21. 6. 2022 21:54

Nemyslím si, že by se zrovna Samsung věnoval audiofilním zařízením. Takže těžko říct. Mě třeba na A&K neuvěřitelně štve prostředí, které je všechno, jen ne intuitivní a za dva roky jsem si na to nezvykl. Jinak asi vše ok, pravda mám entry level SR25, takže u zvuku nemůžu čekat zázraky, zrovna DX160 se mi zvukově zamlouvala víc, ale šíleně pomalý systém, pazvuky z displeje a wifi, strašně mizela baterka.
Mě by stačil DAP s hloupým systémem, dobrým zvukem, solidní výdrží, rychlým intituivním prostředím. Jo splňuje to třeba Lotoo Paw 6000. Ale rád bych Tidal/Qobuz, nejlépe i offline. Bohužel to nenabízí, ale pokud se ještě někdy intenzivně vrátím k IEM poslechu, možná ten stream oželím a půjdu do něj. Případně Luxury&Precision, nebo nějaký Cayin.
Android je obecně v těchto zařízeních největší zdroj problémů, bohužel Tidal ani Qobuz svoje služby s možností ukládání hudby jinam než na Android a iOS nepustí.
.
Naposledy upravil martas38 dne 22. 6. 2022 01:25, celkově upraveno 1
iMAC -> Audirvana->RME ADI 2 DAC FS->Cayin HA1-A ->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Astell&Kern A&norma SR25->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+ -> Pioneer SX-S30DAB -> Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod pseudomagick 21. 6. 2022 22:16

Nějak se nemůžu ubránit pocitu, že to výrobci DAPů dělají schválně.
Kdyby vyrobili perfektní a 100%-ně funkční DAP, tak by si další verzi už
asi nikdo nekoupil a vystačil by si s tou původní.
Zřejmě díky nedotaženostem a častými upgrady zákazníků vydělávají.
V dnešních době hardwarově špičkovým mobilům, že by nikdo neuměl
vyrobit bezchybný DAP?
Nějak se mi tomu nechce věřit a je to podezřelé.

-- 21. 6. 2022 22:19 --

Já jsem si na prostředí A&K zvyknul z AK300 a neměl jsem s ním problém.
Samozřejmě, že není dotažen k dokonalosti, ale dá se s ním žít. :-)
pseudomagick
Mírně pokročilý

Předchozí stránka