Výběr nového DAPu

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod _daRK 1. 8. 2022 20:47

Už kašlite na tie smajlíky, nech si ich každý používa, koľko chce. Takisto ako si druhá strana môže spraviť o ich používateľovi svoj názor. Sme slobodní ľudia a pravidlá fóra ich predsa nezakazujú. :-P
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod 4ceratops 5. 8. 2022 23:13

4ceratops
Junior

Odeslat příspěvekod martas38 6. 8. 2022 00:34

4ceratops: K tomu otazníku: Je to dnes prakticky Pseudomagickovo vlákno. Málo kdo v republice má takový přehled o DAPech a IEM jako on, málo kdo má, či zkoušel takové náčiní jako on. Tak mu prosím ty smajlíky toleruj, je to jeho způsob vyjadřování. Jeho příspěvky mají pro spoustu lidí docela velký smysl a vysokou informační hodnotu, na rozdíl od tvého otazníku. Děkuji.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod scoopik 12. 8. 2022 08:54

Davam do pozornosti inzerat na Fiio M11 Plus LTD s AKM DACmi...
scoopik
Junior

Odeslat příspěvekod pseudomagick 13. 8. 2022 00:07

martas38 píše:4ceratops: K tomu otazníku: Je to dnes prakticky Pseudomagickovo vlákno. Málo kdo v republice má takový přehled o DAPech a IEM jako on, málo kdo má, či zkoušel takové náčiní jako on. Tak mu prosím ty smajlíky toleruj, je to jeho způsob vyjadřování. Jeho příspěvky mají pro spoustu lidí docela velký smysl a vysokou informační hodnotu, na rozdíl od tvého otazníku. Děkuji.


Děkuji za podporu. :-)
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pseudomagick 18. 8. 2022 20:41

Tak v Astell&Kern A&futura SE200 po změně v nastavení (Timer Settings) DAP
přestal zlobit. :-)
Zvuk funguje na první stisk a už jsem ani nezaznamenal přerušení kopírování
souborů. :tleskani
Nechápu to. :shock:
Nastavil jsem:
Auto Power Off : 24 hours
Screen Timeout : 30 seconds
Sleep Timer : Always turn on (ten jsem nepřenastavoval)
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod introvert 18. 8. 2022 21:02

Stejné je to s Roonem, kupříkladu. Místo starého notebooku jsem si pro Roon Core pořídil nové, ultramrňavé PC ( https://www.umax.cz/umax-u-box-j42-nano/#popis ), na které jsem nainstaloval Windows, a aplikace Roon, a Roon Server. K WiFi routeru je tato krychlička připojena přes switch ethernetovým kabelem. Cílem je ovládat Roon z Apple iPadu, který je pochopitelně připojen k témuž routeru přes WiFi. Již u notebooku s tímto byly problémy, nakonec se mi to podařilo nějak rozchodit. Zde se situace opakuje, Roon aplikace na tabletu se chce připojit k Roon Serveru, který běží na mini PC. A nedaří se, a nedaří. Občas se objeví jistá naděje, to když mi tablet ukáže, že server objevil, a snaží se s ním spojit. A pak server zmizí, a jeho hledání na síti pokračuje .. Jen jednou se dokonce podařilo dosáhnout toho, že spojení bylo skoro navázáno (zelená barva místo červené). A pak to zase vypadlo. Aplikace Roon není zadarmo, roční předplatné stojí cca 2700 Kč. Dnes jsem s touto blbostí strávil několik hodin. Zítra budu pokračovat .. Podobný nedodělek jako SE200, kdyby tu byl někdo z géniů, kteří tohle u Roonu naprogramovali, zřejmě bych pociťoval silné nutkání ho nakopat do jisté zadní části těla, až by odletěl na Měsíc ..
introvert
Pokročilý

Odeslat příspěvekod martas38 18. 8. 2022 22:25

To je zvláštní. A nastavení sítě máš ok? Neblokuje firewall nějaké porty atd? Já jsem s Roonem jen chvilku koketoval (není to pro mě to pravé ořechové zvukově a na moje využití jak kanon na vrabce), ale všechno mě frčelo na první dobrou, všechna endpoint zařízení na wifi i ethernetu to vidělo a nebyl jediný problém. Asi bych ten problém fakt hledal v nastavení sítě, blokaci portů atd. Nejlíp začít vypnutím firewallu a podívat se na nastavení routeru.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod pseudomagick 18. 8. 2022 22:35

Samozřejmě jsem již dřívepsal Jasonovi NYC (Sponsor: Astell&Kern US) a nic. :-\
Člen tohoto fóra (mvaldo), který má Astell&Kern SP1000M Gold mu psal také a odpověď
žádná. :-\
Astell&Kern má prostě děsný support. :twisted:
Kluci z Shanlingu naopak odpovídají a komunikují výborně.
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod introvert 18. 8. 2022 22:38

martas38: Vypnout firewall nepomohlo, jaké nastavení sítě bych měl kontrolovat, netuším. Vše je v defaultnim stavu, tedy zjevně nastavovat není nic zapotřebí - jde o čistou instalaci Windows 10, kde jsem nic neměnil. Nakonec, je to zjevné již z faktu, že aplikace na tabletu nakonec občas ten server najde (ale je červený s nápisem Connecting), a jak jsem uvedl, jednou se spojení dokonce povedlo (zelené Connected nebo něco podobného - pak to zase hned vypadlo). Na starém notebooku byl systém Windows 7, na mini PC je Windows 10, a tuto lapálii jsem řešil již na notebooku, kde se to nakonec podařilo přivést k rozumu - a poté Roon šlapal jako hodinky. Uvedl jsem to jen jako reakci na pseudomagickovy potíže, asi všechno má nějaké mouchy, některé menší, jiné pořádná hovada - masařky :-)
Naposledy upravil introvert dne 18. 8. 2022 22:40, celkově upraveno 1
introvert
Pokročilý

Odeslat příspěvekod pseudomagick 18. 8. 2022 22:40

introvert:
Tak to máš fakt skoro nano PC. :shock:
Netušil jsem, že něco podobného vůbec vyrábí. :D
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod introvert 18. 8. 2022 22:43

pseudomagick: než jsem to objevil, netušil jsem to ani já. :-) A nejlepší gól - Made in China, Designed in Prague ! :D I když jedno rýpnutí si neodpustím - jejich balíček ovladačů k tomuto nano PC je čirý děs ! :-\ (ethernetový ovladač jsem si raději proto stáhnul přímo od Intelu).
introvert
Pokročilý

Odeslat příspěvekod pseudomagick 18. 8. 2022 22:55

Made in China je dnes klasika.
Designed in Prague už je skutečně kuriozita. :D
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pseudomagick 19. 8. 2022 18:57

Tak beru zpět to, co jsem napsal.
DAP zase zlobí a občas při spuštění Play nejde zvuk do sluchátek. :-\
Někdy se spustí, když přeskočím do jiného alba, ale dnes jsem musel až do složek
přímo v paměti DAPu, neboť žádné album z karty nešlo spustit.
Jasono NYC (Sponsor: Astell&Kern US) si stále "hraje na mrtvého brouka" a nereaguje. :-\
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DeathKarma 20. 8. 2022 07:08

Nechci Ti René úplně radit, ale proč nenapíšeš přímo na servisní podporu a technikovi AK, Daniel Noh (dm@astellkernservice.de)
DeathKarma
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků