Streamer Yamaha WXC-50 nenačte ze serveru všechny složky

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Denkez 23. 11. 2022 13:31

Mám streamer/předzesilovač Yamaha WXC-50, který dříve tahal bez problémů hudební soubory z NAS Synology DSJ115j. Nyní jsem pořídil nový WiFi router TP-Link Archer AX20, který umožňuje z připojeného disku k jeho USB rozhraní vytvořit multimediální server.
Všechny MM soubory ze serveru Synology jsem překopíroval na externí 2,5" disk, který jsem připojil k WiFi routeru.
K tomuto routeru/serveru mám připojený androidí MM box s Kodi, který vidí všechny soubory na připojeném externím disku, jak hudební, tak i video.
Nyní jsem routeru/serveru připojil i zmíněnou Yamahu s tím, že ji budu používat jako druhý kanál pro sluchátkový poslech. S překvapením jsem ale zjistil, že tento streamer načte asi jen polovinu hudebních složek uložených na disku. Kde může být chyba?
Pokud na nějakou otázku neznáme odpověď, ještě neznamená, že tato odpověď neexistuje.
Denkez
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Duddits_cz 23. 11. 2022 17:00

Měl jsem to podobně s routerem TP-Link Archer C1. A je to stejné, když píchnu disk přes USB přímo do Yamahy. Buď ty TP-Linky mají nějaký divný protokol DLNA, nebo může hrát roli NTFS/FAT32. Dál jsem to neřešil, hraju z NASu.
Yamaha R-N803D + Cabasse Jersey MC170
Duddits_cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Denkez 23. 11. 2022 18:24

Dík za reakci. Divné je, že "androidí" MM box prostřednictvím Kodi čte HD připojený na router celý, bez problémů.
Ještě chci vyzkoušet Archer AX72, jestli není problém v USB. AX 20 má jen USB 2.0, AX72 už USB 3.0.
Pokud na nějakou otázku neznáme odpověď, ještě neznamená, že tato odpověď neexistuje.
Denkez
Pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků