Nový MP3 přehrávač nebo telefon s MP3 přehrávačem

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod LivArt 13. 4. 2008 15:01

Zdarec,
rozloučil se se mnou můj starý MP3 přehrávač (SanDisk Sansa E130) a vybírám nový. A nevím, jestli MP3 přehrávač nebo mobil s funkcí MP3 přehrávače.
Potřebuju ho především jako přehrávač hudby a na přenos dat. Filmy asi ne. Nejsem žádnej audiofil, používám Genius HP-02 Live, takže MP3ku, která je drahá jenom kvůli extra kvalitnímu zvuku taky neocením. Bylo by dobré, když MP3ka byla na mikrotužkové baterie. Vyhovovalo by mi zase něco od SanDisku nebo Iriveru, v případě telefonu nechci Nokii, nevyhovuje mi ovládání.
Maximální cena je 1200 Kč za MP3 přehrávač, za telefon nevím. Radši bych přehrávač zvlášť.
Díky za tipy.
EDIT 13.4. 16:00 : Takže telefon asi ne, a z přehrávačů se mi líbí Iriver T60, Cerative Zen Stone. Ale nebráním se jiným.

Prosím, nezamkněte mi to. Vím, že to sem nepatří.
Naposledy upravil blino dne 15. 4. 2008 15:11, celkově upraveno 2
Důvod: tema presunuta
LivArt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod aikoN 13. 4. 2008 15:45

Sice není na mikrotužky, ale můžu doporučit svůj Creative Zen Stone:
http://elektronika.alza.cz/mp3-prehrava ... d76484.htm
Má pohodlné ovládání, dostatečnou paměť, kompaktní rozměry a kvaliní podání zvuku. Nemůžu si ho vynachválit :-)

Pokud bys chtěl mobil, tak v jaké cenové relaci? Pokud by to mělo být v podobné cenové relaci, jak mp3, tak dobrý je SE W800i nebo W810i.
neovce TM
aikoN
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LivArt 13. 4. 2008 18:17

Telefon asi ne, přehrávač a mobil zvlášť mi vyhovuje víc.
LivArt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod aikoN 13. 4. 2008 18:51

No, mně taky... Kdo by to furt nabíjel :-P
neovce TM
aikoN
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LivArt 15. 4. 2008 19:56

Takže nakonec nebude potřeba, povedlo se mi Sansu oživit (pomohl nový fw, ačkoliv tam ta verze již byla).
LivArt
Kolemjdoucí