Problem s Creative MuVo v 100

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod pepekoriginal 17. 4. 2008 23:03

zdravim. mam ten prehravac skoro 2 roky a pred par tyzdnami / mesiacmi mi akosi prestal prehravat hudbu tj. plne funkcny dislpej zobrazuje ze prehrava atd.. len taky detail ze zo sluchadiel nejde ziaden zvuk? problem bude asi v konektore nesom si isty.
neviete mi poradit co stym? resp. ak by som to dal reklamovat uznali by mi tu reklamaciu alebo by ma poslali do <> ?
pepekoriginal
Junior

Odeslat příspěvekod aacid 17. 4. 2008 23:06

skusal si aj ine sluchadla, ci neni chyba v nich...

a reklamaciu by ti urcite uznali, ak je este v zaruke, ked ti z mp3 prehravaca nejde vzuk tak to je myslim celkom dostatocny dovod na reklamaciu :D
aacid
Junior

Odeslat příspěvekod pepekoriginal 17. 4. 2008 23:44

samozrejme ze som skusal vela inych sluchadiel ucinok ziadny
kedze nemam ziadne skusenosti s reklamaciami tak sa obavam ci ma neokaslu s tvrdenim typu :
poskodenie bolo sposoben pôsobením nevhodných pracovných podmienok (prašnosť, vlhkosť, chemické pôsobenie, mechanické preťaženie, nesprávne skladovanie ...
pepekoriginal
Junior

Odeslat příspěvekod aacid 18. 4. 2008 10:18

no to dost zalezi cim to poskodenie bolo sposobene :)

ale to ze odide zvuk uplne totalne mohlo byt sposobene najskor narazom, ak ti to nikde nepadlo, nema viditelne znamky padu alebo vaznejsie vonkajsie poskodenie, tak by s reklamaciou nemal byt problem, ak sa ta budu snazit odpalkovat, tak im jednoducho povedz ze neodides kym ti ho nevyreklamuju, treba byt neustupny :)
aacid
Junior

Odeslat příspěvekod pepekoriginal 18. 4. 2008 11:32

ide oto ze som to kupoval v eshope a nevjem ako taka reklamacia prebieha
pepekoriginal
Junior

Odeslat příspěvekod aacid 18. 4. 2008 12:57

a cakas ze co, ze to tu niekto vyreklamuje za teba?

chod na stranku e-shopu, urcite tam maju nieco napisane o reklamaciach. ak predsa len nie, tak im zavolaj a opytaj sa...
aacid
Junior