Sony NWZ-A829

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Dzordano_Bruno 25. 12. 2008 10:50

áááá, teď mě ukamenujte :D
Mně jde jen o to, že totálně netuším, jak používat dva mp3 :D Prostě si člověk stejne oblíbí jen jeden a ten druhej bude ležet a koukat :( :D Takže právě proto se rozmýšlím, jestli prodat nebo nechat, ale je zase na druhou škodu prodávat biť ten, či onen...
Spíš jde o to, že oba jsou špičkový, to je fakt. Sony má opravdu skvělý zvuk, ale ipod má zase skvělé designové provedení. Vše je načančané a opravdu hezké. Zvukově jsem zatím neporovnal :)

Hodně z nás má na tomto fóru víc jak dva mp3, takže by mě zajímalo, jak to děláte? Např. pondělí až středa jeden a zbytek týdne druhý? :D Jasně, je to mimo diskusi, ale proč to nerozbrat :)
Poslouchej, co to dá, protože pak už neuslyšíš nic :)
Audio: Iaudio X5L, Samsung YP T10, Ipod Shuffle, Ipod Nano.
Sluchátka: GRADO SR 60, Koss KSC 15/17/22/ Porta Pro.
Dzordano_Bruno
GRADOmaster
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 25. 12. 2008 11:29

Myslím, že na to jdeš dobrým směrem. Protože používat oba je lehce kontra: oblíbíš si stejně přednes jednoho, design druhého, ale přitom bude nehorázně padat cena. A to bych bral jako nejdůležitější faktor.
Ale pokud ti nebude vadit střídat (změna je často hrozně fajn), tak si je nech, jen finančně to už nebude několik tisíc navíc...
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dzordano_Bruno 25. 12. 2008 11:49

No právě. Cena půjdu hrozně dolů. ALe pochybuju, že někdo po Vánocích bude chtít koupit , mp3 za 5000. Buď už jí dostal nebo jí prostě nechce a nebo nemá jednoduše peníze. Takže ono vlastně není ani řešení :) Buď ho dát někomu z rodiny nebo ho nechat válet na stole :D :(
Poslouchej, co to dá, protože pak už neuslyšíš nic :)
Audio: Iaudio X5L, Samsung YP T10, Ipod Shuffle, Ipod Nano.
Sluchátka: GRADO SR 60, Koss KSC 15/17/22/ Porta Pro.
Dzordano_Bruno
GRADOmaster
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků