MP3 do 2500 - Clix, Sony, Zen nebo?

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod dukem 29. 6. 2008 08:22

pobere to víc než 2GB kartu, V2 berou i víc, ale neberou RB
dukem
Junior

Odeslat příspěvekod ConPower 29. 6. 2008 09:20

No kdybÿ nešel RB ani víc jak 2 GB karta, to by mě dost štvalo. Doma totiž máme zahálející 4 GB microSD (za tisíc 8 GB přehrávač v podstatě :) ). Budu se modlit, aby to byla jednička. Jak to poznám?
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod worech 29. 6. 2008 09:40

možná to tak je, že pobere větší kartu, odrážim se od mejlu co mi poslal typ z Alzy:

Kartu lze použít do kapacity 2GB. Revizi přehrávače bohužel nejsem schopen ověřit, zboží Vám ale rádi předvedeme na našem skladu v holešovické tržnici.

odpověď jestli to je V1 či V2 mi nedal, ale jestli Dukem ví na stopro, že V2 pobere víc jak 2GB, tak by to mohla bejt ta jednička.Jinak je to poznat jen podle nápisu, buď nic, nebo V2 napsáno tušim dole v pravo zezadu.
Koss Porta Pro s iRiver T60 4GB black
Sansa Clip 4GB + 8GB silver, Altec Lansing UHP306
worech
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod worech 29. 6. 2008 09:48

jestli je ten obrázek aktuální, tak je to jednička... :hm
Koss Porta Pro s iRiver T60 4GB black
Sansa Clip 4GB + 8GB silver, Altec Lansing UHP306
worech
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 29. 6. 2008 10:00

http://www.sandisk-karty.cz/sandisk-nov ... -verze-v2/

Kurde, proč tu V2 dělali? Aby tam nešel nahrát RB? To je ale za poslední dobu jedna z nejlspších věcí, na kterou jsem narazil.
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ossis 30. 6. 2008 10:34

Je to V2
Ossis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ConPower 30. 6. 2008 14:12

Už Ti přišel? Tak pokud tam rozjedu aspoň 4 GB kartu, chybějící RB mi až tak vadit nebude.
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ossis 30. 6. 2008 14:15

Jj, dorazil. Před chvílí jsem aktualizoval firmware a ovládání je krásně svižné. Nemůžu si stěžovat. Přesně takový, jaký jsem potřeboval ;).
Ossis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ConPower 30. 6. 2008 14:16

A s tou kartou asi nevíš, co? Kdy jsi ho objednával? Počítám, že mi snad přijde zítra.
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ossis 30. 6. 2008 14:36

Kartu jsem nekupoval. Ale určitě ji vyzkoušej. Třeba ji časem přikoupím.
Ossis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ConPower 30. 6. 2008 14:43

Až mi přehrávač přijde, tak určitě, protože nám leží doma. ;) A kdys ho teda objednal?
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ossis 30. 6. 2008 15:33

Já ho objednával v pátek. Dneska mi dorazil. V balení je kromě přehrávače ještě vcelku jednoduché pouzdro, sluchátka a poutko. Poutko a sluchátka jsem zase zabalil zpátky do krabice ;).
Ossis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ConPower 30. 6. 2008 15:37

Díky, tak to mi určitě přijde zítra, když jsem ho objednával o víkendu. ;) Už to mám odfakturované, takže je na cestě.

Co je v balení, vím. ;) Jinak u takového přehrávače 4 GB za tisíc bude ještě hodně dlouho naprosto bezkonkurenční cena. :tleskani
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ConPower 1. 7. 2008 18:25

Tak už ho mám. Bohužel verze 2, ale jinak jsem spokojený. Nějak se mi nezdají fonty, jsou takové zubaté. A taky je mi záhadou, proč mi v seznamu ukáže dvakrát téhož umělce, když tag interpreta je v obou případech stejný. Kartu jsem zatím zkoušel jenom 512 MB, 4 GB musím teprv najít. :D Jinak spokojenost. Co bych mu vypl oproti mojemu dosavadnímu iRiveru je rychlost zapínání, i když i u Snasy je na slušné úrovni. A trochu horší jsou tlačítka, hlavně po pravé a levé straně od kolečka.
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod worech 1. 7. 2008 18:31

pls, vyštrachej tu větší kartu :oboze
Koss Porta Pro s iRiver T60 4GB black
Sansa Clip 4GB + 8GB silver, Altec Lansing UHP306
worech
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků