MP3 do 2500 - Clix, Sony, Zen nebo?

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod ConPower 1. 7. 2008 20:46

Jedéééé! :-P :tleskani

Akorát nechápu, proč mi padá Winamp, když ju připojím k PC. A to fakt nemá Mass Storage? V plno věcech se teprv musím zorientovat. BTW na tom CD by měl být nějaký program, ne? Mně se spustí něco ve flashi, kde je jenom výběr jazyka do manuálu v PDF a jinak nic. :hm
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ossis 1. 7. 2008 21:19

Na zpracování si doopravdy nemůžu stěžovat. Případné otisky řeší rychlé otření o triko ;). Dneska dorazil přítelkyni a ta je z něj nadšená.

Co bych mu vytknul, je přehrávač videosouborů. Chybí mi v něm možnost posuvu. Zatím jsem si do Sansy nahrál jeden díl IT crowd. Po celovečerním zkoušení všemožných konvertorů jsem skončil u následujícího postupu: nejprve upravím v Pocket Encoderu - abych neměl zbytečně černý pruhy, deformace se mi zdá minimální - a pak az ho cpu pres SMC do Sansy.

ConPower: Jestli myslíš změnu režimu MTP-MSC, tak ta se objeví v nastavení po upgradu firmware.
Ossis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ConPower 1. 7. 2008 22:46

Jo, FW si dneska přehraju.

Jinaks těma videama to děláš zbytečně složitě, bych řekl. Stáhni si Sansa Media Converter, nainstaluj, připoj přehrávač, vyber video, klikej Convert, program ho během chvilky převede a nahraje v MOV do Sansy.

Přetáčet samozřejmě jde, a to stejně jako u hudby, stačí vyzkoušet. ;-) Nebo aspoň mně to jde. Spíš mi schází nějaká lišta týkající se délky videa, přehrané části atp.

A zkus si pustit to uvítací video, co je už v přehrávači. V něm jsou fonty hezky vyhlazené, já je mám takové zubaté (ty ne?). Jsem zvědav, jestli tomu opmůže změna FW.

Každopádně za ty prachy turbosuper, kdo to nekoupil, prohloupil. 8-P
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ossis 1. 7. 2008 23:53

Aha, tak s tím přetáčením už jsem to zjistil, holt to chce se občas mrknout do manuálu :-(. Ale stejně je to takové krkolomné. Chtělo by to lištičku s odehraným časem a taky možnost vložit "záložku".

Jj, Sansa Media Converter (SMC) používám, jen mi tam chybí hejblátka na nastavení. Btw, co jsem včera vyzjistil, tak v2 nepoužívá mov, ale divx a to DX50.

Zjistil jsem, že obrázky do cca 500kB netřeba konvertovat.

PS: Asi by to chtělo rozdělit diskusi.
Ossis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ConPower 1. 7. 2008 23:58

Jo, mně to JPG taky sežere.

Aktualializace FW pro mě překvapivě jednoduchá a rychlá záležitost. Už valím přes UMS (resp. MSC). Chtělo by to ještě ty fonty nějak změnit, ale toho se asi bez RB nedočkám, co?
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Alphi 2. 7. 2008 07:28

Ossis píše:PS: Asi by to chtělo rozdělit diskusi.

Tak tak. Taky mi dneska dva dorazí. :-]
Přineste mi šekovou knížku a paní krtkovou.
Alphi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod decried 2. 7. 2008 10:56

Prave som ho objednal. Neviete ci tam pojde toto? http://www.alza.sk/SK/micro-sd-kingston-4gb-d93532.htm
Make it idiot proof and someone will make a better idiot.
decried
Junior

Odeslat příspěvekod HiroSK 2. 7. 2008 11:48

Creative Zen je kvalitka, fajnovy zvuk, funkcie super. Aaaale ten Iriver Clix2 je asi lepsi podla toho co citam ze ma vsebe.
AMD Athlon 64 X2 4200+, 4x1GB DDR II 800MHz, Asus M2N-E 570Ultra, Creative X-Fi Fatality, Asus 8600GT, Seagate 750+320+200+120GB
Thermaltake MatrixVX VD3000BWA, Asus A-45GA 450W, Scythe SCKM-1000, Noctua NH-U12F
Samsung 226BW, Logitech G15 + G5
HiroSK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ossis 2. 7. 2008 12:13

HiroSK: Teď už mi to je vcelku jedno. Mám Sansu a jsem s ní spokojen.
Ossis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ConPower 2. 7. 2008 13:22

decried píše:Prave som ho objednal. Neviete ci tam pojde toto? http://www.alza.sk/SK/micro-sd-kingston-4gb-d93532.htm

Mně 4 GB Kingstonka jede. ;-) Není to přímo tohle "balení" (byla jen s adaptéry), ale jinak by se mělo jednat myslím o tutéž.
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod decried 2. 7. 2008 14:13

Uvidim, pripadne vyskusam nejaku pozicanu 4GB..
uz sa tesim, doteraz som bezal na starom Zen Nano 256MB :P

rockbox vyzera zaujimavo, snad sa casom objavi port na tieto nove verzie
decried
Junior

Odeslat příspěvekod ConPower 2. 7. 2008 16:36

Doufejme, už jsem se na RB těšil a chytnu V2. :D Tím člověk přijde o plno srandy. Ale i tak skvělý kup.
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod worech 2. 7. 2008 17:19

asi teď plácnu blbost, ale co FW z jedničky pustit do dvojky, to by se RB nerozchodil?
Koss Porta Pro s iRiver T60 4GB black
Sansa Clip 4GB + 8GB silver, Altec Lansing UHP306
worech
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Alphi 2. 7. 2008 17:46

V2 jede na jiným HW, takže smůla.
Přineste mi šekovou knížku a paní krtkovou.
Alphi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod decried 2. 7. 2008 18:58

btw.. ta cena mi nepripada ze je v poriadku...
Sansa e260 stoji 2 248,- http://www.alza.cz/hudebni-mp3-prehrava ... d63507.htm
e260R polovicu?
Kazdopadne to je ich problem, plati cena na fakture :P

na webe ma vyrobca: Price: $119.99 co mi vychadza na nejakych 2400 SK
decried
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka