Creative Zen X-Fi

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Edon 27. 11. 2008 17:52

Ano ano TagScanner tam ma funkciu implementovania obrazku ale nepodarilo sa mi to cez to spojazdnit
Creative Zen X-Fi 8gb + Creative EP-830(deafult)
Edon
Junior

Odeslat příspěvekod d.a.w.y.d 27. 11. 2008 18:22

Ja som pouzil mp3Tag a ten urcite funguje... Inak ako ste spokojni s tymto playerom?Podla mna ma velmi dobry zvuk...Minule som ho chudaka poskrabal...nastastie len na "chrbte" :D
Cowon D2 8GB + SD 8GB SDHC + q-JAYS + Sennheiser PX100
d.a.w.y.d
Junior

Odeslat příspěvekod saww 3. 12. 2008 17:05

No, nemám sice zkušenosti s jinými MP3 přehrávači, ale jsem spokojen velmi. Tedy co se týče zvukové stránky. Na film jsem koukal asi dvakrát, nebo třikrát a musím říct, že jsem byl překvapen tím, že se na to doopravdy dá koukat. Nebo spíš, pokud bych seděl v obýváku, stoprocentně bych se nedíval na malý displej, to zase ne, ale cestu vlakem dokáže docela zpříjemnit.
Co bych mu vytknul? Tak určitě úplnou absenci jakéhokoliv návodu na zpracování jak hudby, tak hlavně videa, než je začnu nahrávat do přehravače. Stačil by jen seznam parametrů, kodeků a podobně, které nastavit a použít pro správnou konverzi videa. Totiž, program od Creative "Creative ZEN X-Fi Video Converter" je sice velmi jednoduchý, intuitivní, ale co si budeme povídat, je sakra pomalý. To mě zatím odrazuje od konverze videí. Počítač potřebuju pro jiné účely a ne pro to, abych ho nechal šest(sedm) hodin konvertovat na plnej výkon!
Ze začátku jsem se maličko bál právě mp3 tagů a způsobu řazení, ale velmi rychle jsem si zvykl používat pár dalších nástrojů. Mp3ky pokaždé plně otaguju a nemůžu si to vynachválit - má to za důsledek, že mám v hudbě konečně pořádek...;-)

Takže celkově jsem spokojen. Věřím, že ty zmíněné nedostatky časem někde někdo obejde a bude ze ZENu X-Fi bezvadná mašinka. :-) ;-)

Jinak, mám na vás také nějaké otázečky.
1. Stává se vám, když máte vyplý přehrávač (nezamčený), že se najednou slabě podsvítí displej a zase vypne?
2. Jde vám vždy přehrávač připojit k počítači? Mě občas zahlásí systém (Widle XP), že zařízení nepracuje správně, nebylo rozeznáno a úpodobně. Vždy stačí resetovat přístroj a vše je ok, ale zaráží mě to.
3. Máte někdo nějaké příslušenství? Pořídili jste si k němu něco? Jak už jsem tu psal, uvažuji o koženém pouzdru, tak by mě zajímalo, zda je praktické.
saww
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Figut 3. 12. 2008 17:36

Na videa je dobrý PocketDivXEncoder_0.3.96 včetně titulků ;)
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 3. 12. 2008 20:14

Nemám X-FI, ale klasického ZENa, jednou mi ZEN probliknul a to že se občas špatně připojí se mi nestávaá, ale možná to vyřeší nový firmware.
Slawall
PortaMan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod d.a.w.y.d 3. 12. 2008 21:53

Ešte sa mi nestalo, že by mi breblikol... A ani to, že by sa nechcel pripojiť ku compu... Mám Vistu. A príslušenstvo nemám žiadne - časom by som si chcel zakúpiť sieťovú nabíjačku...Neviete, či to musí byť originál Creative, resp. kt. by pasovala? A nad púzdrom ani nerozmýšlam...už má na sebe aj tak pár škrabancov :-[
Cowon D2 8GB + SD 8GB SDHC + q-JAYS + Sennheiser PX100
d.a.w.y.d
Junior

Odeslat příspěvekod sknixdorf 6. 12. 2008 20:01

ako je to s tymi tlacitkami na x-fi? je ich tam nejako vela, co sa s nimi robi, da sa napriklad prehodit pesnicka ked ho mam vo vrecku?
sknixdorf
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod d.a.w.y.d 8. 12. 2008 19:16

Ja s tlačítkami nemám problém... ale keďže si player holdujem tak si player vyberám z vrecka... Ale myslím, že by sa to dalo aj po hmate...
Cowon D2 8GB + SD 8GB SDHC + q-JAYS + Sennheiser PX100
d.a.w.y.d
Junior

Odeslat příspěvekod kAdEtT 11. 12. 2008 17:53

a když používate ten pocketdivx plaer,tak při vkládání tituků dáváte jakej jazyk ,aby se mi zobrazovala diakritika,dík
i7-7700, MSI GTX 1060 GAMING X 6G, Samsung SM951 512GB, Kingston HyperX Savage 480GB, ASRock H270M-ITX/ac, Corsair LPX 16GB DDR4 2400, Fractal Nano S Window + 2xAC F14 Silent, RM550x, Fera 3
kAdEtT
Junior

Odeslat příspěvekod kAdEtT 11. 12. 2008 21:10

hej ted jsem si všiml už poněkoliktý dne,že když mám vyplý přehrávač i zamklý klávesnice,tak mi taky občas problikuje displey,to je fakt divný
i7-7700, MSI GTX 1060 GAMING X 6G, Samsung SM951 512GB, Kingston HyperX Savage 480GB, ASRock H270M-ITX/ac, Corsair LPX 16GB DDR4 2400, Fractal Nano S Window + 2xAC F14 Silent, RM550x, Fera 3
kAdEtT
Junior

Odeslat příspěvekod Slawall 11. 12. 2008 21:21

Tak je nezamykej, stejně se nemůže nic stát, když máš přehrávač vyplý a klávesy máš osemknuté.
Slawall
PortaMan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Figut 11. 12. 2008 22:23

PocketDivX : myslím, že to je cp 1250 a čeština jak vyšitá :)
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kAdEtT 12. 12. 2008 17:01

no chtělo to si stáhnout český fonty nějáký,pak už v pohodě,cp 1250 a je to,ale problikává displej jednou za dobu i s nezamčenýma klávesama právě,to je divný
i7-7700, MSI GTX 1060 GAMING X 6G, Samsung SM951 512GB, Kingston HyperX Savage 480GB, ASRock H270M-ITX/ac, Corsair LPX 16GB DDR4 2400, Fractal Nano S Window + 2xAC F14 Silent, RM550x, Fera 3
kAdEtT
Junior

Odeslat příspěvekod kAdEtT 12. 12. 2008 17:44

jo a ještěš jedna věc,docela zásadní chyba je to,že když mám puštěnou hudbu,tak se nikdy uplně nevypne displej,vždycky je trochu podsvícený?to má zásadní vliv na výdrž baterie,nevíte někdo jak toto změnit?dík
i7-7700, MSI GTX 1060 GAMING X 6G, Samsung SM951 512GB, Kingston HyperX Savage 480GB, ASRock H270M-ITX/ac, Corsair LPX 16GB DDR4 2400, Fractal Nano S Window + 2xAC F14 Silent, RM550x, Fera 3
kAdEtT
Junior

Odeslat příspěvekod Slawall 12. 12. 2008 17:49

Tohle je snad nejcasteji kladena otazka...staci zamknout tlacitka!
Slawall
PortaMan
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků