Creative Zen X-Fi

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod dimitrii 10. 7. 2008 14:26

Zdravim, ake su nazory na tento mp3 http://www.zive.sk/Bleskovky/Creative-u ... fault.aspx chcem si kupit novy a neviem sa rozhodnut ci si kupit hned Iriver clix2-vadi mi absencia pamatovych kariet, paci sa mi ja novy L od Iriveru-lebo je malicky, ale ta vydrz... 8-S alebo este pockat, kym sklbia nieco pekne+funkcne+male?
dimitrii
Junior

Odeslat příspěvekod Smikee 10. 7. 2008 14:36

Vem clixíka, ta výdrž u L by ti podle mě vadila, neboť mě se těch okolo 20 zdá u clixe jakž takž oukej. X-Fi neznám, tudíž nepomohu.
Smikee
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hmpf 10. 7. 2008 15:03

Nejmenujou se nahodou X-Fi take zvukove karty od Creativ udajne nejlepsi na svete jak se vyzivaj v recenzich to miluju, nema to neco spolecneho s cipem ci co i na novem prehravaci Zena? Ale to asi ne, nebo aspon mi to vedet nemuzem
Sveda Blipo PRO, Alessandro MS1000
hmpf
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mcmichal 10. 7. 2008 15:14

Ten vypadá skvěle! Když už má Wifi, má i nějaký browser? Tak či tak, i podpora kecálků přes wifinu je skvělý nápad, mě se teda určitě líbí!
 Macbook Pro Retina 13" mid-2014

Intel Core i5 4440 + Noctua U14S / ASUS B85M-E / 8 GB DDR3 / Corsair RM 650x / MSI GTX 970 GAMING / Intel 530 120 GB / FD Define R4 + 6× Noctua NF-P14s redux-900
mcmichal
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 12. 7. 2008 13:01

Rozbaleni X-Fi - (prebrano z anythingbutipod)
http://nothingbutcreative.wordpress.com/

Bohuzel IM znamena pro Creative nejpouzivanejsi site (je videt jak hezky dopatime na komercni prevahu icq) - takze MSN a Yahoo, na anything... byla jeste zminka o gtalk :-(
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hulller 14. 7. 2008 21:44

este som ho nikde nenasiel, ak mate niekto link na zahranicny eshop dajte(aspon pribliznu cenu pozriem)
American beer is like sex in the canoe, fucking close to water
hulller
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondris9 14. 7. 2008 22:33

Tady o tom máš článek, +ty ceny ;-)
Kód: Vybrat vše
http://technet.idnes.cz/creative-predstavil-mp3-prehravac-zen-x-fi-hudbu-umi-stahovat-i-streamovat-bezdratove-g4p-/tec_audio.asp?c=A080714_173222_tec_audio_kuz
HP 430 G2
Xiaomi Mi A1
ondris9
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 19. 7. 2008 22:29

ZEN X-Fi with Wireless LAN je k dispozici ve 32GB a 16GB verzi, zatímco ZEN X-Fi je dostupný s 8GB pamětí. Ceny (vcetne DPH) jednotlivých modelu jsou:
ZEN X-Fi 8GB - 3200,- CZK
ZEN X-Fi 16GB - 4600,- CZK
ZEN X-Fi 32GB - 6600,- CZK
Slawall
PortaMan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod divotvorca 20. 7. 2008 06:16

xxxdvorixxx píše:Rozbaleni X-Fi - (prebrano z anythingbutipod)
http://nothingbutcreative.wordpress.com/

Bohuzel IM znamena pro Creative nejpouzivanejsi site (je videt jak hezky dopatime na komercni prevahu icq) - takze MSN a Yahoo, na anything... byla jeste zminka o gtalk :-(


ak to chapem spravne bude sa to dat pouzit na komunikaciu s urictymi prptokolmi pripadne i web?
today will be a good day
divotvorca
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 20. 7. 2008 08:26

Myslim ze jo...

jej, ted se divam a je dodavany se sluchatky EP-830...to je teda dost na číču.
Slawall
PortaMan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 20. 7. 2008 20:45

Uvidime, co do toho sofware daji, bylo by fajn si nekde stahnout novy song v dobre zawifinovane kavarne...

Ep-830, porad lepsi nez dratem do oka (vetsina dodavanych)
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 21. 7. 2008 05:51

Porty jsou rozhodne lepsi, material nastavcu je jiny, nez u jinych spuntu, zvuk je prilis vysoky.
Slawall
PortaMan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod palinoch 21. 7. 2008 06:04

palinoch
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 21. 7. 2008 08:17

Slawall: provnavame neco, co nema cenu porovnavat. Je mi jasne, ze Porty hraji lepe. Ale porad tyto dodavana sluchatka jsou lepsi nez moje ke Cowonu.
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 21. 7. 2008 09:56

Tak podlé té recenze na Anythingbutipod je to wi-fi takové nepoužitelné. Hlavně mě překvapuje ten příšerný styl psaní, to existuje snad jen na PSP. Nedivím se že autor recenze nadává na těch 9 malých knoflíčků, když nemají žádný pořádný význam a klasický ovladač by byl mnohem lepší. A jestli se přitom nedá poslouchat ani hudba, tak je uplně nanic. Hlavní tahák Wi-Fi a oni to takhle pohřbí.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků