Creative Zen X-Fi

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod stepi15 20. 8. 2009 15:32

Dobrý den včera mě došel X-Fi spolu s Nabíječkou
i-Tec MP3 Player Charger nabíječka pro USB zařízení
ale Zen X-Fi sním nelze nabít i když přes USB v notebooku lze a když do nabíječky dám USB lampičku tak svítí tak jsem z toho nějak vedle.
stepi15
Junior

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 20. 8. 2009 21:46

chce to výkonnější nabíječku, některé to prostě nerozjedou
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mufman015 21. 8. 2009 09:25

Celkem zvláštní, přesně tuhle nabíječku vlastním a nabíjím s ní ZENa (klasickýho, ne X-fi) bez nejmenšího problému už více než půl roku.... :hm

Mě ještě napadá, před několika dny jsem četl tento článek:

http://www.anythingbutipod.com/archives ... -guide.php

tak jestli X-Fi už není ten případ, kdy se výrobci snaží uživatele donutit k užívání svých vlastních nabíječek doplněním dalších dvou pinů, jak je napsáno v článku...
doma: E-MU 0202 USB ---> HD 555, KPP, SR 60i, HD 201
venku: ZEN ---> EP-630
mufman015
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stepi15 21. 8. 2009 10:57

To mě taky napadlo jestli pro nabíjení nemusí být na Datových pinehc USB nějake data který dají pokyn pro nabíjení
A nabíječka má 700mA což je podle mě vpohodě dostačující
stepi15
Junior

Odeslat příspěvekod stepi15 23. 8. 2009 11:53

Jak do Creative Centrale doinstaluji tools na synchronizaci?
stepi15
Junior

Odeslat příspěvekod Jimm_ik 11. 9. 2009 06:52

Dobrý den potřeboval bych pomoci. Včera jsem do X-fi pomocí centrale nahodil jedno album dnes chci nahodit druhé a ejhle cela centrale se pokazila nejde přidat nic do knihovny, kopírování do x-fi také nejde, zkoušel sem reinstal centrale ale nepomohlo to... Ví někdo co s tím?
Jimm_ik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod miccalek1 24. 9. 2009 20:57

Moje úcta, je dost dobře možné, že jsem debil, když neumím obsloužit obyčejný MP3 player, ALE možná že ne. Dnes mně přišel X-fi 8GB, v pc jsem si na pevný disk hezky nachystal asi 40 ruznych složek (interpretů) a do nich jsem natahal písničky, čili hezky seřazeno. Ovšem v přehrávači se nemohu dopátrati žádných mých složek vytvořených, anobrž složek Album či Interpret, které si přehrávač tahá přímo z tagu té které MP3ky. Takže místo toho, abych měl jednu složku, řekněme s názvem Alanis Morissette a v ní měl třebas 30 různých písní (směs různých alb), tak mám třebas 4 alba od této zpěvačky odděleně a některé písnička je dokonce úplně mimo, neboť jí chybí jakékoli údaje o skladateli či albu. Nádherně řazení bylo ve starém dobrém Creative Zen STone, kde jsem měl strukturu adresářů přesně, jak jsem si ji udělal v průzkumníku Windowsovském. Čili lidi poraďte, doufám, že dělám něco blbě já a jde to tam nějak nastavit, páč je mně divné že celkem solidní přístroj by trpěl takovým trapným neduhem. Čaolítko všichni.
miccalek1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bína 24. 9. 2009 21:00

Pokud se nepletu, tak aby se ti to zobrazovalo podle složek, tak to musí být na kartě, vnitřní paměť to bere jen podle id3tagů.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miccalek1 24. 9. 2009 21:06

Ajajaj, to je nepříjemné, kartu se mně kupovat nechce, 8giga vnitřní paměti mně vyhovuje dostatečně a je trochu na hlavu koupit kartu a vnitřní paměť nevyužívat. Ještě jeden dotaz, jestli můžu: co se týče equalizéru, při poslechu některé písně a přepínání EQ není patrná žádná změna. dokonce i když manuálně stáhnu všechny táhla v ručním EQ nahoru nebo dolů, hraje furt stejně. Předpokládám, že tohle je asi už vada přehrávače a ne nějaká výrobcova "anomálie", podobně jako u těch složek. Jo a díky moc za odpověď.
miccalek1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jari de Gusto 27. 11. 2009 18:15

Zdar.Hele nedá se nějakým firmwarem odstranit to že displej pořád svítí?To že se vypíná po uzamčení vím..ale přijde mi to debilní..navíc se s tím blbě manipuluje pak..
Jari de Gusto
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mufman015 30. 11. 2009 09:54

miccalek1:

X-fi, jak to tak vypadá, stejně jako můj klasický ZEN neumí ve vnitřní paměti pracovat se složkami. Možností je tedy buď všechny písničky správně otagovat a nebo druhá možnost (kterou volím já), že v tom Creativackým programu si vyvtvoříš playlisty. Pak ani nejde poznat rozdíl oproti tomu, kdyby přehrávač uměl pracovat se složkama. Je jen potřeba trocha času (opravdu jen trocha - jedno album tak 10-30- sekund a je to) a pak už je to v pohodě. Ohledně toho EQ, taky mi přijde, že na ZENu není zrovna nejpovedenější a při přímém porovnání na stejné skladbě můj starý Creative MuVo TX FM dokáže pracovat s EQ mnohem lépe a každá změna je krásně znatelná. Takže tady asi opět anomálie....

Jari de Gusto:

Mám pocit, že toto se už hodněkrát řešilo na různých fórech, ale zatím to nejde. Zatím výrobce nevydal žádný firmware, který by dokázal vypnout displej bez uzamčení a ani se to nedá nikde nastavit. Východiskem je zamykat. Já si na to zvyknul a nijak mi to nevadí.
doma: E-MU 0202 USB ---> HD 555, KPP, SR 60i, HD 201
venku: ZEN ---> EP-630
mufman015
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků