Creative Zen X-Fi

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Edon 25. 9. 2008 19:33

Ehm otazka podporuje zen nejakym sposobom citanie knih alebo treba samotny text previest do obrazkovej formy?? NEnasiel som o tom vela informacii tak sa pytam ci s tym niekto nemate skusenosti. Dakujem za odpoved
Creative Zen X-Fi 8gb + Creative EP-830(deafult)
Edon
Junior

Odeslat příspěvekod creat 26. 9. 2008 11:12

Mna zaujima len jedna vec.Myslim,ze je tento mp3 vyborny a uvazujem nad tym,ze si ho kupim.V jednom som si vsak neisty a to je prehravanie videa.Funguje to cez ten pribaleny software?Da sa video pustit aj z karty?Treba nejake specialne kodeky?Mam Emgeton M6 Cult a chvilu mi trvalo,kym som zacal pozerat na nom videa.Ide mi hlavne o to video.Diki za vase skusenosti.
Tričko AVmánie :lol:

"Ovocné víno každý den, tvůj život se změní ve zlý sen."
creat
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jersey II. 26. 9. 2008 11:20

ŠPATNĚ VIDÍM, NEŠLO BY TO JEŠTĚ TROCHU VĚTŠÍM FONTEM?
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod creat 26. 9. 2008 12:02

Jersey II. píše:ŠPATNĚ VIDÍM, NEŠLO BY TO JEŠTĚ TROCHU VĚTŠÍM FONTEM?


Nie,islo byto malym
Tričko AVmánie :lol:

"Ovocné víno každý den, tvůj život se změní ve zlý sen."
creat
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Edon 26. 9. 2008 13:27

ANo cez pribaleny soft to ide krasne sice to trva o nieco dlhsie ale mas 100% istotu ze ti to pojde.....
Creative Zen X-Fi 8gb + Creative EP-830(deafult)
Edon
Junior

Odeslat příspěvekod numeros77 26. 9. 2008 16:42

Edon píše:ANo cez pribaleny soft to ide krasne sice to trva o nieco dlhsie ale mas 100% istotu ze ti to pojde.....

a ked konvertujes film ako donho vkladas titulky???
numeros77
Junior

Odeslat příspěvekod Edon 26. 9. 2008 22:00

Tak to som este nerobil lebo mam len filmy dabovane alebo take ktore maju titulky priamo v sebe ale priznam sa ze by som nevedel ako to spravit
Creative Zen X-Fi 8gb + Creative EP-830(deafult)
Edon
Junior

Odeslat příspěvekod polys51 28. 9. 2008 07:03

Zdraawiiim chcel by sem sa Vás aebo ta optat ze jak si pisal natem fore ze cez ten pribaleny soft k MP4 ze sa daju prewezt filmy a mohel by si mi prosimta poadit jak nato??ja s tym newim ani hnut porad mam s teho nervy mam MP4 CREATIVE ZEN-X-Fi takze mysim ze onem je aj rec na temto fore tak kebys mi mohel prosimta odpisat na muj e-mail polys51@azet.sk
Vopred diiiiiiiiiiiiky moc
polys51
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polys51 28. 9. 2008 07:04

Cawte mohel by mi nekdo poradit pls pls pls že jak si možem dat do teho prehrávača filmy nejake??teda jak ho mam uprawit tak aby mi tam isel alebo či si mam neco stahnut s netu nato tak ked nekdo možete pls podardte diky moc
polys51
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod numeros77 28. 9. 2008 16:31

polys51 píše:Cawte mohel by mi nekdo poradit pls pls pls že jak si možem dat do teho prehrávača filmy nejake??teda jak ho mam uprawit tak aby mi tam isel alebo či si mam neco stahnut s netu nato tak ked nekdo možete pls podardte diky moc

je to velmi jednoduchy program...prve das next...potom add tym vyberies video ktore chces konvertovat...nacita ho...a zase next next a next a uz to mas... :-D
numeros77
Junior

Odeslat příspěvekod kAdEtT 28. 9. 2008 19:28

hele neznáte nejáký jiný software na přenášení hudby do x-fi než ten od creative?ptž to je fakt noční můra toto.
i7-7700, MSI GTX 1060 GAMING X 6G, Samsung SM951 512GB, Kingston HyperX Savage 480GB, ASRock H270M-ITX/ac, Corsair LPX 16GB DDR4 2400, Fractal Nano S Window + 2xAC F14 Silent, RM550x, Fera 3
kAdEtT
Junior

Odeslat příspěvekod Edon 29. 9. 2008 16:24

Kadet celkom nechapem, ked ti ten program vadi tak preco to nerobis jednoducho tak ze si subory hadzes do jedotlivych priecinkov priamo v adresari prehravaca??
Creative Zen X-Fi 8gb + Creative EP-830(deafult)
Edon
Junior

Odeslat příspěvekod w0dk4 3. 10. 2008 15:11

edon: wobec to tak nefunguje, skusal som to a plati to iba pri obrazkoch, pokial tak chces presuvat hudbu, player ti ju po zapnuti nezobrazi...

HELP!!! Mam problem pri presuvani hudby do playera, robim to cez Creative centrale, ale newiem preco a zrazu mi prestalo scanovat nove adresare z ktorych chcem hudbu preniest...proste stale pise :"This folder conatins no file" ...ale muzika tam je! poradi niekto?
w0dk4
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Edon 3. 10. 2008 15:22

Wodk4?? ehm? No asi ho nemam a viem co ako robi......Ked si tam chcem dat pesnicku tak otvorim priecinkom MUSIC a ****** to tam a setko fici ako ma tak ma nepresviedcaj ze to nejde mozno to len ty robis zle
Creative Zen X-Fi 8gb + Creative EP-830(deafult)
Edon
Junior

Odeslat příspěvekod w0dk4 3. 10. 2008 15:33

edon: skusal som ako wrawis, funguje ale ma to jednu newyhodu....skladby sa zobrazia len pod menu "vsechny skladby" co je dost na ho*** ked tam chcem mat 8gb hudby hladat to takto, nemyslis? neda sa to dako obist?
w0dk4
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků