mp3 player v cenovej relacii 3000-5000 Sk

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Alphi 2. 9. 2008 08:54

T60 FLAC neumí, umí MP3, WMA a OGG.
Přineste mi šekovou knížku a paní krtkovou.
Alphi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Alohaman 2. 9. 2008 12:47

FLAC umi ještě také velmi slušný emgeton (meizu) cult m6 a ve verzi slim 8GB stoji dokonce jen 2590,-, zvukově bude taky určitě na relativně vysoké úrovni, ja jej slyšel bohužel jen na průměrných sluchátkách, takže těžko porovnavat.. ale ja bych sel taky do cowona ;-)
Alohaman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod magma 2. 9. 2008 13:32

Takze nakoniec som sa rozhodol pre Cowon D2 4GB. Tak som zvedavy. Dik za rady. Urcite napisem ako som spokojny. Sluchatka pridu zajtra, MP3 pozajtra :)
PC, NB, iPad > Aune S6 / DragonFly Black > Ultimate Ears Triple.fi 10 PRO, Beyerdynamic DT-1770 Pro, Sony MDR-1RBT, Focal Alpha 50;
magma
Junior

Odeslat příspěvekod hmpf 2. 9. 2008 23:10

Já můžu doporučit sansu Clip, nebo Stormblue A9 oba se mi moc líbili s triple fi.10 akorát u Clipa se mi nelíbí výdrž baterie a pro mne né moc přehledný display, cowon jsem ještě neslyšel.
Četl jsem slovo přenosný zesilovač, jeden mám už nějaký ten pátek, když se koukneš kolik taková věc stojí tak daleko větší skok je právě ve sluchátkách, kvalitní mobilní zesilovač stojí cca 8000kč levnější jsou velké riziko protože ty právě jsou použitelná jen k některým sluchátkům a to je potřeba si ozkoušet. Když už takovou blbůstku tak aby měl i DAC k počítači skvělá věc.
hmpf
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod magma 6. 9. 2008 11:14

Takze po par dnoch pouzivania uplna spokojnost. Malicky ako som si predstavoval.Ovladanie velmi dobre, displej reaguje nad ocakavania. Kvalita zvuku na UE triple.fi 10 PRO vynikajuca, ziadne sumenie ako uvadzal tifar. Proste paradicka spokojnost. Jedina zvlastna vec je to flashovanie firmwaru na 3x ale tak co uz :)
Akurat co som skusal flashove hry, tak vacsina dost trha. Je to bezne? Ale to je skor otazka do fora o D2.
PC, NB, iPad > Aune S6 / DragonFly Black > Ultimate Ears Triple.fi 10 PRO, Beyerdynamic DT-1770 Pro, Sony MDR-1RBT, Focal Alpha 50;
magma
Junior

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 7. 9. 2008 20:33

zalezi jake, nektere jedou, nektere spatne, nektere vubec...
uz si koukal na iaudiophile.net?
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod magma 7. 9. 2008 21:28

jj, hry som stiahol z linku odtial...ako neni to pre mna nijak podstatne, takze to neriesim. Len som sa chcel uistit :)
magma
Junior

Odeslat příspěvekod matus201 8. 9. 2008 05:40

Cital som ze hry idu plynulejsie u starsich fw, x.55/ x.53 a nizsie.. inak este nezabudni na rockbox, podla mna ma este lepsi zvuk ako orig. firmware (i ked nemam az take sluchatka aby som to mohol na isto povedat :( )
Cowon iAudio D2 + Shure SE210 + BOSE in ear headphones (mrtve) + koss ksc 75 + koss portapro + Sony MDR-NC22

Nokia 6120c+ 8 GB MicroSD
matus201
Aristokrat klubu D2

Předchozí stránka