Přehrávač pro zobrazování textu

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod pastrka 30. 9. 2008 18:40

Ahoj, chci se zeptat, který přehrávač byste mi doporučili na zobrazování textu (lyrics nebo txt, které je možné zobrazovat při přehrávání skladby). Jde mi o to, aby přehrávač zobrazoval co nejvíce textu (ne jen několik slov na dvou řádcích) a aby byl text dobře čitelný. Nemusí podporovat české znaky (potřebuji jej pro výuku angličtiny), cena tak do 2.000 Kč. Díky
pastrka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pastrka 1. 10. 2008 15:39

Žádná odpověď? Tak to jsem myslel, že sem chodí lepší borci ;-) Jde mi o to, že funkcí Lyrics oplývají přehrávače značek, které jsou považovány za největší shity, jako třeba Teac, Evolve nebo Meizu. Možná bych místo toho vzal i mobil s MP3 přehrávačem, který umí zobrazovat text skladby; ani nevím, jestli něco takového existuje. Tady už bych byl štědřejší, byl bych ochoten do toho investovat tak 4.kKč. Poradí někdo?! :D
pastrka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 1. 10. 2008 15:43

Mohu ti jen poradit ohledně mého přehrávače, jinde jsem to nezkoušel.
Musíš mít speciální program, který zapíče do souboru text. Má to tři řádky (místo řádky interpreta, názvu a desky), kurzor jede podle písně (ale záleží hodně, zda to někdo dobře načasoval)...Pěji si vždycky Beat It od Majkla...
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pastrka 1. 10. 2008 15:52

No, ale ten tvůj přehrávač stojí víc, než bych byl ochoten do něj investovat. To už bych si raději koupil nějaký mininotebook. :-)
pastrka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 1. 10. 2008 18:30

To spis jsem uvedl pro illustraci toho, že nevim nakolik budou mit další stroje vybavaní na prohlížení lyrics.
A nestačilo by ti prostě jen zobrazovani textu? Hudba by šla na pozadi a v txt souboru bys mel slova...
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Letadelko 1. 10. 2008 19:01

pastrka: Meizu není s.hit.
Té lípy se nevzdám!
Letadelko
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pastrka 1. 10. 2008 19:43

No, Lyrics je pohodlnější, stačí jen pasivně sledovat, nic nemusíš mačkat (posun textu)... No, začínám přemýšlet nad tím, že si asi přecejen připlatím a koupím si COWON iAUDIO 7; to mi tu asi nikdo nebude rozmlouvat ;-)
pastrka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pastrka 1. 10. 2008 19:45

Letadelko - někde jsem četl cosi v tom smyslu že Meizu nic moc, možná to nebylo právě objektivní a já zase takový přehled nemám, takže se omlouvám, rád se nechám poučit 8-)
pastrka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 1. 10. 2008 21:33

No, on je zas problém, že si přehrávače rádi vypínají displej, pak musíš nastavit čas vypnutí podsvětlení na déle, šímž se žere baterka...
Meizu jsou dobré přehrávače, jen je u nás prodává špatný distributor. Bell alias Emgeton...
Pokud na i7 je zobrazovani Lyrics pohodlne, tak proc ne... :)
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skrabiy 3. 10. 2008 09:46

VERSZO CuBe umí i .TXT, Lyric k hudbě, podporuje i českou diakritiku
S pozdravem Mike
Skrabiy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pastrka 3. 10. 2008 19:41

Skrabiy, díky za tip. Zdá se, že by mi mohl Verszo vyhovovat; při pročítání diskusí jsem zjistil, že se zde tato značka netěší zrovna velké oblibě, ale co mne překvapilo, bylo to, že tento přehrávač (ani jiné této značky) nevedou v mých oblíbených internetových obchodech :-| Nemůžu nikde najít informaci, na kolika řádcích se lyrics zobrazuje (pouze na kolika řádcích se zobrazuje text - tedy nesynchronizovaný s mp3). Tak nevím, mám o čem přemýšlet... Verszo nebo iAUDIO? Jediné a rozhodující kritérium je dobrá čitelnost displeje a množství textu, které se zobrazí jako Lyrics...
pastrka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dukem 5. 10. 2008 20:33

Go to youtube.com..... kde lépe se můžeš podívat na svůj budoucí player- jestli Ti bude vyhovovat než na videu !

( za chvilku to bude jako "použivej google" tak "použivej Youtube" :-D :-D
dukem
Junior

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 7. 10. 2008 10:59

dukem: asi tak s tim Youtube, lidi nejsou schopný si vyhledávat informace... hlavně bože, proč se propagujou jeho klony, tím se jen rozštěpuje jednotný zdroj informací a pro uživatele je pak opruz, když něco nenajde na youtube a nějakej čecháček to nahraje na stream...
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kernel 8. 4. 2009 20:40

Lyrics umí moc dobře Teac MP 114 a MP 570, ale jeden je moc velký a druhá je jen na AA.
No pain, no game.
kernel
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků