Iriver Lplayer

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Flyee 24. 11. 2008 13:22

Zaujal mě tenhle přehrávač. Má s tímto přehrávačem někdo zkušenosti? Zkoušel někdo tenhle přehrávač s nějakýma lepšíma sluchátkama? Sám vlastním než již prehistoriscký :D iriver imp-400 a co se týče zvuku tak na sluchátka koss porta pro měl celkem slušný zvuk (porovnával jsem se zvukovkou supreme fx2 a domácím cd přehrávačem denon), tak by mě zajímalo jestli iriver ve své kvalitě přehrávačů pokračuje...
Flyee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kocmeister 24. 11. 2008 13:57

Perfektní co se zvuku týče, zkoušel jsem s HD595 tedy vyšší třída a měl jsem chvíli skoro co dělat abych to rozeznal od externího D/A převodníku. :-) Jediný co na tomhle přehrávači může vadit je absence paměťových karet a výdrž baterie "pouze" 12 hodin.
REPRO: PKAudio Ghibli, SUBY: 2x B&W ASW 825, AMP: Audionet SAM G2, DAC: Chord Qutest battery powered, SLUCHÁTKA: Sennheiser HD800, FILTR, DRÁTY A DALŠÍ SNAKE OILY: vlastní konstrukce.
Kocmeister
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubaak 24. 11. 2008 14:04

Lplayer mam a až se rozbije koupim si ho znovu! Jsem sním nesmirně spokojen a mám ho velice rád a proto jsem zaujaty vůči němu!
Používám ho v kombinaci UE super.Fi5pro a nemám k němu žadnou vitku, objednané k němu mam již UE Triple.fi10 se kteryma nesumel! Lehce zkresluje v nejvetsich hlasitostech (ale tam ho nelze s UE použivat pač desně řve a řikal to kámoš ja to tam neslyšim),

jedine co proti němu mám je:
-pomale přeskakovaní pisniček (vždy pri tom musi vypustit pazvuk, asi imitace kazetaku nevim)
-baterka vydrži cca 3 dny
-citlivost tlacitek je snižena aby nedochazelo k samovolnemu klepnutí (obcas je to vyhoda, ale když na něj šmatáš umyslně tak spiš zápor)
-pomalu se zapíná (cca 1 minuta) když je plný
-nepřehrává WAW (ale flac jo a dalsi formaty též)

Výhody:
+je jich tolik že ho prostě miluju, teda myluju ho fakt tvrdě :love:
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Flyee 24. 11. 2008 15:39

Paráda, tak to si ho koupím. Zajímavý je, že do model E100 má asi jiný zvuk. Ta výdrž mě nevadí, každej den ho klidně budu nabíjet. Co přehrávání videa, má to smysl na tak relativně malém displayi? Připojí se přehrávač jako výměnitelnej disk a dají se skladby hledat normálně jako v průzkumníku ve win? A existuje na něj nějaký pouzdro, aby se přehrávač brzo nepoškrábal. Dík za odpovědi
Flyee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bubaak 24. 11. 2008 15:58

Video nevim nepoužívam :-(
Připojit se muže klasicky jako Flashka (nevim kdo používa něco jiného), nebo i když to chces delat složite pres WM, itunes .......
co se pouzdra tyče nevím o něm, ale zatím ho mam bez škrabance a že se ne vždy k němu chovam jak si zaslouží (člověk přijde domu nas*anej a mrskne ho na stul, zasedna ho v hospode na lavici....)
Hledaní pisniček mužes delat přes složky (to dělam ja) nebo přes id3 tagy...
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Flyee 24. 11. 2008 16:23

Videa asi taky nevyužiju, je to přece mp3 přehrávač, ne přehrávač dvd ;-) Asi fakt nemá chybu a asi aji hodně vydrží. Starej diskman hraje doted, už ho mám asi přes 4 roky a diplej není zatím poškrábanej, tak asi tady taky použili dobrou ochranu displeje. Co nevidět si ho objednám :love:
Flyee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bubaak 24. 11. 2008 17:40

vydrži ted me spadl na asfalt když jsem vylejzal z auta a nic :D
Tak přeji ať si snim alespoň z pulky tak spokojen jako ja :love:
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peha001 28. 6. 2009 21:46

a porovnání zvuku s tolikrát vychvalovanou Sansou (jedno kterou)?
Ipod Nano 5th 8GB, Sony Vaio FW41E, HTC Desire
Audio-Technica ATH-M50
Peha001
Junior

Odeslat příspěvekod Bína 28. 6. 2009 21:50

Já upřednostňuju Clipa, Bubaak zase Lplayer, ale rozdíl je dost malý.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peha001 28. 6. 2009 22:10

a jak to oba mají s těma složkama? zobrazí mi to tak jak si to tam ty slozky dam anebo si to automaticky přeháží podle interpreta atd.? A jiný přehrávač, který by měl taky takový prý výborný zvuk?
Ipod Nano 5th 8GB, Sony Vaio FW41E, HTC Desire
Audio-Technica ATH-M50
Peha001
Junior

Odeslat příspěvekod Peha001 29. 6. 2009 12:30

například nějaký z Cowonů? Co si o tom myslíte? Když budu srovnávat kvalitu zvuku a vezmu ohled i na cenu?
Ipod Nano 5th 8GB, Sony Vaio FW41E, HTC Desire
Audio-Technica ATH-M50
Peha001
Junior

Odeslat příspěvekod Bína 29. 6. 2009 12:59

Cowon D2 je o trochu lepší než Lplaye a Clip, navíc má mnohem lepší výdrž.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peha001 29. 6. 2009 14:11

A jesště dotaz k lPlayeru. Dá se kvůli netradičnímu ovládání ovládat jednou rukou?
Ipod Nano 5th 8GB, Sony Vaio FW41E, HTC Desire
Audio-Technica ATH-M50
Peha001
Junior

Odeslat příspěvekod Bína 29. 6. 2009 14:19

Úplně v pohodě, mačkáš vlastně jen samotný player.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubaak 7. 8. 2009 09:23

Iriver Lpayer mi slouží už nějaký ten pátek. Tak jsem mu chtěl udělat radost a vydrbat ho i za ušima :mrgreen:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Z fotek je vidět že jsem ho rozebírat ani nemusel, protože uvnitř nebyla ani kapka prachu.
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků