TEAC MP-288 2GB - problem

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Edon 3. 12. 2008 22:55

Nooo takze moja sestra pouziva tento prehravac (aj ja som kedysi len po totalnej deštrukcii displeja som kupil zena). Sestra nie je na hudbu nijak narocna a az takmer po roku sa jej podarilo dosiahnut hodnoty 500MB zaplnenej pamete. Len tu nastal problem ked som jej tam isiel dohadzovat nove pesnicky s hrozou som zistil ze prehravac nechce ist cez 512 MB. Pri kopirovani nad 512 vyhodi chybove hlasenie: Polozka sa neda kopirovat. Adresar alebo subor sa nedal vytvorit. Myslite ze je to nejaka systemova chyba alebo je to proste len srot?? Dakujem za odpovede
Creative Zen X-Fi 8gb + Creative EP-830(deafult)
Edon
Junior

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 3. 12. 2008 23:04

Možná se prostě někde škubnul, dělala mi něco podobného karta. Zkoušel jsi ho naformátovat?
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Edon 3. 12. 2008 23:06

No je to mozne teraz sa s tym uz nejdem hrat zajtra skusim naformatovat a uvidime ale nedavam tomu velku nadej. NIeco podobne sa mi raz stalo s mojim prvym playerom nejaka Orava napisane 256 MB aj sa tam tolko zmestilo ale akonahle to bolo nad 90MB tak uz to prehravac nebol schopny prehrat a samovolne sa vypinal :mrgreen:
Creative Zen X-Fi 8gb + Creative EP-830(deafult)
Edon
Junior

Odeslat příspěvekod Dzordano_Bruno 4. 12. 2008 10:45

Moje rada. Vyhodit do koše. Kamarád měl Teaca, přesně ho měl 14dní, pak se mu rozbil.
Ale teď trochu normální radu.
1. Zkusit přehrát FW,
2. Naformátovat,
3. Zkontrolovat, podporované formáty, které přehrávač přehraje.
4. No a naposled, moje sousedka ve škole radí: ,,ZKOMPRIMOVAT!"´+ ,,DEFRAGMENTOVAT!"
Poslouchej, co to dá, protože pak už neuslyšíš nic :)
Audio: Iaudio X5L, Samsung YP T10, Ipod Shuffle, Ipod Nano.
Sluchátka: GRADO SR 60, Koss KSC 15/17/22/ Porta Pro.
Dzordano_Bruno
GRADOmaster
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků