ktory lepsi prehravac ako N95?

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Imhotep 3. 1. 2009 22:54

Zdravim, mam otazocku. Momentalne mam ako mp3 prehravac Nokiu N95. Hra vyborne ale chcel som sa spytat ci by ste mi neporadili nieco s este lepsim zvukom so super basami. (N95 so zapnutou funkciou Hlasitost a Rozsirene stereo hra nadherne) Ale potreboval by som nieco, co sa lahsie ovlada vo vrecku a viac vydrzi bateria. Nepotrebujem aby to vedelo prehravat filmy ani to nemusi mat ktovieaky display. Ide o kvalitu a vydrz. Na cene az tak nezalezi. Neodporucajte mi pls ZEN, ten som mal a basy nic moc. Rozmyslal som nad Fuze 8GB ale neskusal som ho. Viete ho niekto porovnat s N95? Alebo poradte kludne aj nieco ine. Mam sluchatka KPP. Dikes za rady
Ak sa mýlim, tak mi odpustite. Ak nie, som rád.
Imhotep
Junior

Odeslat příspěvekod Bína 3. 1. 2009 23:03

Tak jen na hudbu je optimální Sansa Clip(už mě nebaví to psát v každým druhým vlákně), kvalitou zvuku by měl překonávat N95 určitě o dost(aspoň podle head-fi).
Ale nevím jestli na Portách máš šanci nějaký rozdíl poznat.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent

Odeslat příspěvekod Imhotep 3. 1. 2009 23:15

nato ze je taky maly, mohla byt vydrz vecsia :hm lebo jak to poznam tak to urcite s tou vydrzou dopadne ako Zen Stone Plus.
Fuze a Clip maju rovnaku kvalitu zvuku?
Imhotep
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.David 3. 1. 2009 23:48

Mr.David
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Imhotep 4. 1. 2009 00:04

to iAUDIO sa mi pozdava. A tie funkcie pri prehravani sice nepoznam ale myslim ze by to mohlo hrat lepsie ako N95. Keby som ho mal kde vyskusat :hm
Imhotep
Junior

Odeslat příspěvekod tifar 4. 1. 2009 08:48

ono záleží aj na finančnom limite. . Na filmy a hudbu môže byť totiž dobré aj cowon o2. .
ibasso dx200+audiosense t800
galaxy s7+dragonfly red+corda swing+akg 701
tifar
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Dzordano_Bruno 4. 1. 2009 11:58

Tak taky hodím svůj názor do pranice:)
Říkáš, že pro Tebe hraje N95 krásně. Měl jsem možnost si jí vyzkoušet, nehraje špatně a dokonce i s portama. Na to, že je to telefon, zní velice zajímavě. Ale nyní k dotazu. Všechny přehrávače, co Ti byly doporučeny splní svůj účel opravdu krásně. To bych se nebál. A rozhodně bych si v první řadě pořídil i lepší sluchátka. Např. nějaká špuntová. Velký test sluchátek máš zde na avmania.cz a rozhodně stojí za zmínku.

Ale nyní opravdu už k přehrávačům. Je pravda, že jsem vystřídal hodně mp3. A nemohu Ti s klidným srdcem říct, kterou si opravdu vybrat. Protože všechny splňují určitý post a člověk má pak problém si opravdu vybrat.
Říkáš, že máš chuť na silné basy a opravdu dobrý zvuk.

Tak v tom případě vyřadíme ipod nano, hraje hezky, ale opravdu jen hezky, je to taková designovka.

Pak tu máme Samsung - rozhodně tuto značku zahrň do výběru. Nesetkal jsem se problémy a hraje, za tu cenu, opravdu parádně.

Iaudio jsem měl/mám jen nejvyšší model X5, který se už nevyrábí a zvuk je skvostný, bohužel ho už neseženeš a splňuje vše, jen né úplně přenosný přehrávač.

Nakonec tu máme Sony nwz A829 - design krása. Ovládání nejlepší, co jsem kdy zažil. Zvuk je opravdu parádní! Takže tu mám pro Tebe favorita.

A co si tedy z toho všeho máš odnést?
Sony A829 + lepší sluchátka( Altec Lansing UHP 336)
Poslouchej, co to dá, protože pak už neuslyšíš nic :)
Audio: Iaudio X5L, Samsung YP T10, Ipod Shuffle, Ipod Nano.
Sluchátka: GRADO SR 60, Koss KSC 15/17/22/ Porta Pro.
Dzordano_Bruno
GRADOmaster

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 4. 1. 2009 12:21

Asi bych neinvestoval tolik, koupil bych něco jako Clip, Sony B nebo třeba iriver E100.
Důležitější bych věnoval sluchátkům...
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod aurelius9 4. 1. 2009 12:38

Moj nazor- ak ide len o zvuk- ber clip alebo fuze, zvysok investuj do poriadnych sluchadiel! Vsetko, co ma displej vacsi ako 2", hned stoji viac...platis za nieco, co nevyuzijes.
Cowon D2 4GB + DIY cmoy + Sennheiser HD555 (bye...) Beyerdynamic DT990 Pro, Koss PortaPro, Creative EP630

Fujitsu Siemens AMILO Pa1538 - Creative X-Fi Surround 5.1 - Genius sw-hf 5.1 5005

Nokia 5800 XM
aurelius9
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Dzordano_Bruno 4. 1. 2009 12:40

To jo, ale 16Gb Sony se tak za měsíc sežene zase levnějš. Novorční slevy atd. Takže proč si zase něco málo nepřiplatit...
Dzordano_Bruno
GRADOmaster

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 4. 1. 2009 13:37

Jen tak dvojka sem, dvojka tam...
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Dzordano_Bruno 4. 1. 2009 13:49

To zase ne. Ale prostě vše půjde dolů. A připlatit si 1000,- a mít něco mnohem lepšího mi přeijde zcela normální věc...
Dzordano_Bruno
GRADOmaster

Odeslat příspěvekod aurelius9 4. 1. 2009 14:39

Lepsie v com? To "lepsie" je v tomto pripade trocha zavadzajuce. Ak potrebuje prehravac len na hudbu, naco priplacat 1000,- navyse? Ta 1000,- by sa skor zisla pri kupe sluchadiel. Pretoze ci kupis sluchadla za 2000,- alebo za 3000,- je omnoho vacsi rozdiel, ako medzi playermi... ;-)
Cowon D2 4GB + DIY cmoy + Sennheiser HD555 (bye...) Beyerdynamic DT990 Pro, Koss PortaPro, Creative EP630

Fujitsu Siemens AMILO Pa1538 - Creative X-Fi Surround 5.1 - Genius sw-hf 5.1 5005

Nokia 5800 XM
aurelius9
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Figut 4. 1. 2009 15:05

Říkal že chce basy...tak co s tím? Clip nebo Fuze nedocení, chce něco s úpravou, takže ten sony, iaudio + cx300 ho asi potěší. Je to pravda, že se tu pořád omílají dokola ty samé věci....ať se taky tazatelé někdy pokusí sami něco pohledat, ne?
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Imhotep 4. 1. 2009 15:55

Je pravda ze lepsie sluchatka ma nenapadlo kupit. To este musim zvazit. Tie porty mi v podstate stacia kedze som nic lepsie nepocul.
Zeby to Sony? Na tom iAUDIO ma laka tych 60 hodin vydrze. Zial nepoznam nikoho kto by mi mohol pozicat nejaku lepsiu audiotechniku. Mozno v NAYku v auparku sa budu dat vyskusat nejake.

EDIT: ja viem ze pred dotazom treba najprv hladat ale kedze vysledkov hladania ''N95'' bolo malo, zaujimalo ma, ci niekto z vas nema skusenosti ze co by bolo lepsie
Imhotep
Junior

Další stránka