[krátká recenze] Sandisk Fuze

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod shulooo 3. 9. 2009 20:54

napriklad http://coldbird.celes-network.de/rockboxfuze/ , navod je v archive

inak prehravac uz mam objednany, som na neho zvedavy, s rockboxom by to mala byt velmi dobra kombinacia :)
Vonku: Ultimate Ears Triple.fi 10 Pro + Sansa Fuze * Doma: Sennheiser HD485
shulooo
Junior

Odeslat příspěvekod na_skok 4. 9. 2009 23:29

slipknot27: no na stranke rockbox.org, pise sa tam sice ze pre fuze este neexituje oficilana verzia, ale ta co tam je bezi celkom v pohode, semtam mi trochu zablika displej ale inac vsetko v pohode. je to trochu komplikovane, treba stiahnut 4 veci k tomu: zazipovany rockbox co je dnuka adresar .rockbox, ten treba nakopirovat do mp3layera, dalej bootloader-fuze.sansa, potom mkamsboot.exe a nakoniec originalny firmware najnovsi zo stranky sandisku, to vsetko treba dat do jedneho adresara a pomocou mkamsboot.exe treba vytvorit novy firmware ktory bude v sebe obsahovat aj OF aj rockbox, a normalne bude startovat rockbox , ale ked pri zapinani podrzis tlacitko |<< tak nabehne original firmware, vsetko je to tam popisane ako to treba robit

1edit: tu je to: http://forums.rockbox.org/index.php?topic=22137.0
2edit: rockbox sa mi zacina pacit, je tam plno vychytaviek, ako napriklad dynamicky playlist a napr. taka sranda ze ked pridavas hlasitost a dojdes na max a aj napriek tomu stale budes tocit kolieskom tak po niekolkych otackach sa hlasitost zacne dalej zvysovat, vhodne pre tiche mp3ky
na_skok
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod slipknot27 15. 9. 2009 08:43

dal som tie 4 vecicky do jedneho priecinka do mp3-ky ale ked som spustil ten mkamsboot.exe tak sa nic nestalo iba to bliklo... :'( poradte pls. :hm
slipknot27
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod na_skok 16. 9. 2009 13:07

no to nemozes len tak spustit, to musis zadat v prikazovom riadku a spolu s parametrami, prvy parameter je OF druhy je rockbox firmware a treti je nazov noveho suboru ktory sa vytvori, ale ved to tam je vsetko popisane jak to treba.. cize malo by to v prikazovom riadku vyzerat nejak tak: mkamsboot.exe fuzea.bin bootloader-fuze.bin patched.bin
no a ten novy subor patched.bin premenujes na fuzea.bin a nakopirujes do prehravaca a on ho uz identifikuje ako firmware a sam si ho nainstaluje.. heh, len nepokaz nieco :)
na_skok
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ondris9 7. 12. 2009 17:41

Měl bych pár otázek, pravděpodobně si koupím 8GB stříbenou verzi s 16GB kartou.. Je pravda, že existují nějaké 2 verze tohoto přehrávače, přičemž u té druhé (která se prodává teď?) není možnost Rockboxu? A dá se u nás sehnat něco jako je tohle?

Kód: Vybrat vše
http://www.griffintechnology.com/products/docksansa
HP 430 G2
Xiaomi Mi A1
ondris9
Junior

Odeslat příspěvekod Big.T 30. 12. 2009 09:53

Nebyla by rada jak se zbavim original nahranych skladeb v nove Sansa Fuze? Po pripojeni k PC jsou vsechny adresare prazdne, zadne MP3 nikde nenachazim. Pletou se mi s nove nahranymi.
Big.T
Junior

Odeslat příspěvekod creat 30. 12. 2009 13:04

Skus pozret cez Total Comander
Nu Force uDAC-2 ---> DIY headamp s LM4562 + TPA6120IO ---> AKG K701
Sandisk Sansa Clip Zip + VSONIC GR07
Tričko AVmánie :lol:

"Ovocné víno každý den, tvůj život se změní ve zlý sen."
creat
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lubčo 30. 12. 2009 17:50

1. fungujú bez problémov aj SDHC karty ?
2. aká najväčšia ?
C2Q8200,Gigab.EP45,8GB Kingston HPX 1066MHz,Samsung HD642JJ 640 GB,NVIDIA Gigab.9600GT-512MB-pasív,Enermax Modu82+525W,TT Matrix VD3000BN,DVDRW LG GH24NS90,Win 8 Pro,HP L2208W.22“
Ntb:Dell Studio1537+Win 7,Dell Inspiron N5040+Win 7
Mobil: Nokia Lumia 920
Lubčo
Junior

Odeslat příspěvekod ashdown 3. 2. 2010 10:38

Lubčo píše:1. fungujú bez problémov aj SDHC karty ?
2. aká najväčšia ?

SDHC bez problémov... celá Fuze beží ako dokonalý stroj... najvačšia že vraj 32GB ale ja som sa k takej SDHC ešte nedopracoval :D
!!!! predávam monitory: http://forum.avmania.e15.cz/viewtopic.php?f=1872&t=1129883
ashdown
Junior

Odeslat příspěvekod ashdown 3. 2. 2010 10:40

Big.T píše:Nebyla by rada jak se zbavim original nahranych skladeb v nove Sansa Fuze? Po pripojeni k PC jsou vsechny adresare prazdne, zadne MP3 nikde nenachazim. Pletou se mi s nove nahranymi.

daj format a ich tam už nemožeš mat... ja to tam nemam...ani si ich nepamatam,že som ich tam mal...
!!!! predávam monitory: http://forum.avmania.e15.cz/viewtopic.php?f=1872&t=1129883
ashdown
Junior

Odeslat příspěvekod marvy 17. 3. 2010 12:24

Nevím si rady..mam novou sansu fuze a v ní nahranej rockbox a neumím v rockboxu rozchodit Albumart..ten jejich Anglickej návod na stránkách rockboxu nechápu..Nevím jak to myslej s těma složkama a jak to musí přesně vypadat ta cesta k obrázku alba..V adresáři .rockbox jsem vytvořil podadresář albumart..Co dělám špatně.?.poradíte?..děkuju.
Kod na založení Twista s bonusem 300Kč pro oba je k dispozici u mne v profilu.
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod slipknot27 17. 3. 2010 20:05

Lubčo píše:1. fungujú bez problémov aj SDHC karty ?
2. aká najväčšia ?

JJ idem tam najvacsia 32 Gb , vraj, ale na SVK ani CZ sa 32 Gb este nepredavaju...jednine zo zahranicia ;-)
slipknot27
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cb490763 18. 4. 2010 13:43

zazukuz píše:Zdravím, prosím vás nevíte jaký má Sandisk Fuze výstupní výkon?

Na tohle musím reagovat, protože mi přijde, že Fuze má strašně malý výkon. Hraje moc hezky, ale strašně potichu a to mám Koss PP a ty mají myslím jenom 32ohm. Když jedu metrem, tak absolutně poslouchat nemůžu, nic neslyším. Minule jsem šel jenom městem, pustil jsem tam nějakou klasiku a neslyšel jsem vůbec nic. A to mám hlasitost na max. Původně jsem tam chtěl dát Rockbox, ale nemůžu, protože mám firmware vyšší než v2.0. A na jejich webu psali, že pro tyhle Fuzy to ještě nechodí. TAk nevím, kolik z vás má zesilovač navíc? NEbo jak to řešíte?
AUDEZE LCD 2C,CA Solaris,Grado SR80e,Chord Hugo,Astell&Kern SE100
Ex:Audeze Sine,TinHifi T2,Shuoer Tape,STAX SR507+SRM323II,AUNE S6,AKG K701,ATH M50,GR07,Shanling M5s,Shanling M3s,FiiO M11,Benchmark DAC 1,STAX SRS3030 atd.
cb490763
Junior

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 18. 4. 2010 14:25

Nastavení hlasitosti pro státy a ne Evropu
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod cb490763 18. 4. 2010 15:39

Člověče jsi zlatej!!! Tisíceré díky...
AUDEZE LCD 2C,CA Solaris,Grado SR80e,Chord Hugo,Astell&Kern SE100
Ex:Audeze Sine,TinHifi T2,Shuoer Tape,STAX SR507+SRM323II,AUNE S6,AKG K701,ATH M50,GR07,Shanling M5s,Shanling M3s,FiiO M11,Benchmark DAC 1,STAX SRS3030 atd.
cb490763
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka