MP3 do 2500

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod vonTossis 17. 2. 2009 00:07

Zdravim, hledam mp3 prehravac do teto ceny. Mych pozadavku je celkem dost, takze se asi hodne zuzi mozny vyber. Potreby: vyborny zvuk, pokud mozno, co nejvetsi vydrz, urcite ne pod 15 hodin, mala velikost - tzn zadne zbytecnosti, radio neni treba, ale hodi se. Kapacita 2-4gb, vice je pro me zcela zbytecne. Mno nasel jsem iAudio 7, ktery je uzasny, jenze momentalne jeho 4gb varianta neni nikde k sehnani. Pred Vanoci jeste byl, rekl jsem si, ze pockam, a ted resim tenhle problem. Pokud by nekdo vedel, kde ho sehnat, tak by to urcite byla volba cislo jedna. Jinak prosim poradte, diky moc
vonTossis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peo.c 17. 2. 2009 00:10

sansa clip , alebo ja ti predam za 2500 moj zen x-fi, ten sice nie je maly (v chapani dnesnej doby , lebo ma 2,5 palca displej , ale mne osobne sa to zda malo) ale rozmermy asi aj mensi ako iaudio7 , s tym ze ak nechces dokupovat sluchadla tak bude hrat s prilozenymi asi aj lepsie ..
FLAC>Sansa Clip v2(8GB black)>SPC(stevenkelby recable)>LiveWires T1 (UM remold)
---------------------------------------------------------------------------------
Gone:EP830>PFE112>IE8>HD650>TF10
O2>X-Fi>A829>Zero>H120
peo.c
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vonTossis 17. 2. 2009 00:37

pro peo.c - sorry, ale rozhodne nechci pouzity :( + displej 2,5 ee, opravdu bych chtel kompaktni zalezitost. Pouzival jsem iRiver T10, dokud jsem ho neztratil, ten byl taky skvely.
vonTossis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Balda_87 17. 2. 2009 07:41

Chtěl sem říct Creative ZEN, 4GB je do 2500.- Ale vidim že display tě neláká, vem Sansa Clip, to bude asi věc pro tebe. Ušetříš a za zbytek koupíš lepší sluchátka :)
Zvukomol, elektrožrout, čilautář a spontánní kreativec, jenž procit ve stadiu repetativ.

iPod classic 160GB (rockboxed).
└> Sennheiser IE8 + Denon AH C551
+ ZoomH4n - mrštný lapač kmitů

Canon 1100D + Canon EFS 17-85mm
Huawei P8
Balda_87
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marty63 17. 2. 2009 07:58

IAUDIO 7 4 GB třeba tady k dostání:
http://www.mp3store.cz/kartove-mp3-preh ... -black-red
iAudio X5L, iAudio 7, FiiO X3 1st, Cowon Plenue 1, Cowon Plenue D
Fischer Audio DB02 Mk II, Soundmagic E50, Soundmagic E80, Sennheiser HD650
marty63
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vonTossis 17. 2. 2009 10:46

Sluchátka mám momentálně Senny CX300, zkratka takovou klasiku.Momentalne je rozhodne nechci menit, protoze jsem s nima naprosto spokojen :) ZEN je hodne popularni, ale tstrachuju se o kvalitu zvuku. Tim nemyslim, ze by pro me Senny nebyla dostatecna, ale kdyz uz chci prehravac, tak ho planuji mi velmi velmi dlouho, sluchatka nejspis casem vymenim za nejakou o velky kus vyssi tridu, takze na to myslim uz ted. Nic od Sansy prosim. Nemam v ne ani minimalni duveru. Radsi bych neco opravdu osvedcenoho, jako iRiver, iAudio. Skoda, ze nic takoveho, co se mi libi nema ve svem portfoliu Samsung :))
vonTossis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marty63 17. 2. 2009 13:23

Dával jsem ti odkaz, kde IAUDIO 7 4 GB můžeš sehnat. Je to bohužel o 500,- více než nastavený limit, ale holt koruna padá a líp hned tak nebude. Být tebou tak ho beru.
iAudio X5L, iAudio 7, FiiO X3 1st, Cowon Plenue 1, Cowon Plenue D
Fischer Audio DB02 Mk II, Soundmagic E50, Soundmagic E80, Sennheiser HD650
marty63
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bína 17. 2. 2009 15:31

A čemu na Sanse nedůvěřuješ?
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Figut 18. 2. 2009 13:06

To jsi majitele sans mohl i urazit. Clip se zvukem řadí mezi to nej.
Potom zde jsem kupoval i7. Dřív byl ale výhodnější kurz http://cgi.ebay.com/Cowon-iaudio-7-mp3- ... 638Q2em122
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vonTossis 19. 2. 2009 22:53

No, Clip mi prijde jako takova hracka pro deti, vubec ve mne nebudi svou konstrukci duveru, a jak rikam, znacka taky ne. Nemohl by nekdo, kdo mel zkusenosti s obema, zkusit provnat hlavni rozdily mezi iAudio 7 a Sansa Clip? Prosim, zadny zaujaty nazor, pokud mozno, co nejobjektivnejsi nahled, abych si mohl udelat svuj nazor. Budu moc vdecny.
vonTossis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod slayers 20. 2. 2009 00:16

Emgeton M6 Cult.
Noble Audio Galaxys, Lumin D2, Pro-Ject Xtension 10, Pro-Ject Phono RS, Kinki Studio MX1+, Audiovector R3 Avantgarde a nějaký Heimdall 2.
slayers
Aristokrat klubu D2
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 20. 2. 2009 12:54

Tak já můžu porovnat s D2 a musím říct, že hraje clip na svou cenu opravdu dobře, takže přehrává všechny Ipody, Zune, creativy. Jinak je to samozřejmně kus plastu, není to nic jako Sony přehrávače, nebo Cowon, ale kus plastu jsou i moje hd 555, ale plast bych od takhle levnýho přehrávače akceptoval.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Figut 20. 2. 2009 20:06

Mám i7 i Clip a měl jsem D2(a mnoho dalších). Můj žebř: 1. i7, 2. Clip, 3. D2
Tady hodnotit nezaujatě nejde. Všechny 3 hrají moc dobře, záleží na osobních preferencích a hlavně na sluchátkách. Já poslouchám jen na flat, i7 mi sedl nejlíp. Má takový plnější zvuk než Clip, a Clip je zase malinko výraznější než D2. Tak zvuk. Další věci jsou výdrž, přenositelnost. Ale už by pomalu i mohly dodělat ten Rockbox na clip. Nějak to trvá :hm
Jo ty máš cx300. Upřímnou soustrast :oops:
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vonTossis 20. 2. 2009 23:44

Nevim, proc uprimnou soustrast. jsem s nima naprosto spokojen. Mel jsem na usich i radove nekolikrat drazsi sluchatka a stejne mi cx300 delaji nesmirnou radost. Nejsem silenec, abych resil kazdou drobnou nuanci. Ovsem chci, aby byl prehravac svou konstrukci velmi kvalitni, mel extremni vydrz, delal mi radost a hral, co nejlepe, kdyby se ze me nekdy ten silenec stal.
vonTossis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Figut 21. 2. 2009 08:14

Ok. Já jenom, že ty basy. Málem jsem z toho ohluchl :). Cowon S9? Nějak vybírat ani není z čeho.
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků