HDD MULTIMEDIALNI CENTRUM - jake mate??

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod mp4master 9. 3. 2009 21:10

V dnesni dobe kdy si lidi poridej full hd plasmy nebo lcdcka zjisti, ze televizni vysilani ve standartnim rozliseni je hnus...a tak premysli jak televizi nakrmit signalem ve vysokem rozsliseni....kupovat blue ray disky je dost draha zalezitost, ale na internetu se vali plno full hd filmu...pochlubte se, co mate doma pripojeno k full hd televizi a jake s tim mate zkusenosti.

Osobne jiz delsi dobu pouzivam EMGETON GURU 4 TVIX a jsem spokojen. Je to puvodni reseni od TVIX, ale s EMGETON firmwarem. Nasypu na hardisk full hd filmy a neni co resit. Mate nekdo to same?? Jeste dela vyborne multimedialni centrum POPCORN HOUR, ale s tim zatim nemam zkusenosti.
mp4master
Junior

Odeslat příspěvekod magma 9. 3. 2009 22:01

Ja pouzivam WD TV HD player a k tomu 1TB externy disk Seagate. Zatial max spokojnost.
Dokonca aj cica si ho nevie vynachvalit.
PC, NB, iPad > Aune S6 / DragonFly Black > Ultimate Ears Triple.fi 10 PRO, Beyerdynamic DT-1770 Pro, Sony MDR-1RBT, Focal Alpha 50;
magma
Junior

Odeslat příspěvekod Bína 9. 3. 2009 22:08

Ehm, co dělá tohle ve foru o MP3 přehrávačích?
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent

Odeslat příspěvekod mp4master 9. 3. 2009 22:55

vsak to prehrava i MP3...
mp4master
Junior

Odeslat příspěvekod Krayzie 10. 3. 2009 00:06

Ja pouzivam HTPC, tyzden po tom, co som ho poskladal, som rodine porozdaval vsetko (DVD prehravac, vsetky DVD, CD prehravac, playstation). Ostal mi iba receiver s repro a som maximalne spokojny. Mam sice iba HD ready TV ale obraz zo 720p a 1080p filmov je uzasny. Cakam kym klesnu 65" FULL HD, lebo zatial ma nic nepresvedcilo, ze full HD plnohodnotne vyuzijem na mensej uhlopriecke.
If murder makes me richer then I'll be a killer.
Krayzie
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod plawa 10. 3. 2009 00:34

HTPC a uz nikdy jinak.. da to sice trochu praci naladit tak aby to behalo jak clovek chce, ale Vista Media Center ve spojeni s par pluginama (zejmena Media Control) mi funguje v docela narocnym provozu bez vetsich problemu. Pocitacovym negramotum bych to asi porad nemoh doporucit s uplne klidnym srdcem, protoze preci jenom jsou to windows a sem tam maj slabsi chvilku, ale 95% problemu vyresi restart, nicmene i to se deje relativne sporadicky.

Co se tyce HW tak FSC Scaleo Evi 2555 utahne HD veci bez potizi, i slabsi verze (2535) kterou clovek dneska sezene za bratru 12k utahnu full hd video, prakticky odzkouseno.
plawa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mp4master 10. 3. 2009 10:03

Krayzie píše:Cakam kym klesnu 65" FULL HD, lebo zatial ma nic nepresvedcilo, ze full HD plnohodnotne vyuzijem na mensej uhlopriecke.

No myslim ze spise zalezi na velikosti obyvaku, respektive z jake vzdalenosti na TV koukas, ja koukam asi ze 3 metru a 40" mi bohate staci...ale neni nad to se posadit tesne pred televizi a kochat kochat se napriklad pri IMAX REEF ADVENTURE zivotem pod morskou hladinou...

Kdyz ke me prisli kamaradi na navstevu, tak vsichni byli nalezli par centimetru pred obrazovkou a s otevrenou pusou kouklali na TRANSFORMERS ve FULL HD... :lol:
mp4master
Junior

Odeslat příspěvekod mikeyko 10. 3. 2009 11:13

HTPC pripojeny k 720p plazme, MediaPortal 1.0 s IPTV podporou, AV receiver + repro, separatny file server s 8 x 1 TB HDD. Telku ani nepotrebujem :D
mikeyko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod minio 10. 3. 2009 12:35

Popcorn Hour A-110 s 750GB diskem + 2 TB fileserver v chodbe. HTPC jsem zvazoval, ale nakonec mi vzhledem k tomu co jsem chtel vyslo cenove lip PCH.
minio
Junior

Odeslat příspěvekod ron68 10. 3. 2009 16:57

Zdravím všechny,mám už asi rok a půl Popcorn Hour,uvnitř 500GB Western digital , externí HDD-1TB Western digital a 1TB Iomega.Maximální spokojenost,naprosto bez problémů.
ron68
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Krayzie 10. 3. 2009 19:01

mp4master píše:No myslim ze spise zalezi na velikosti obyvaku, respektive z jake vzdalenosti na TV koukas, ja koukam asi ze 3 metru a 40" mi bohate staci...ale neni nad to se posadit tesne pred televizi a kochat kochat se napriklad pri IMAX REEF ADVENTURE zivotem pod morskou hladinou...

V podstate si si sam odpovedal :-) Z 3m to nie je ono, lebo ti unikaju detaily, takze ked sa chcem tym detailom co najviac priblizit bez toho aby som musel byt nalepeny na TV, tak potrebujem velku uhlopriecku ;-)
If murder makes me richer then I'll be a killer.
Krayzie
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tapdancer 10. 3. 2009 20:23

ahoj, co je to to HTPC? jako připojení počítače?
tapdancer
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ben. 10. 3. 2009 22:00

Home Theatre PC, též media center,
http://www.zive.cz/Clanky/Rozvalte-se-v ... fault.aspx
ben.
Junior

Odeslat příspěvekod Kozousch 11. 3. 2009 05:35

A já myslel, že HTPC je nový jednoválec 600 ccm triturbo masturbo od koncernu Švorcwagen ....
Kozousch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mp4master 11. 3. 2009 09:34

Krayzie píše:
mp4master píše:No myslim ze spise zalezi na velikosti obyvaku, respektive z jake vzdalenosti na TV koukas, ja koukam asi ze 3 metru a 40" mi bohate staci...ale neni nad to se posadit tesne pred televizi a kochat kochat se napriklad pri IMAX REEF ADVENTURE zivotem pod morskou hladinou...

V podstate si si sam odpovedal :-) Z 3m to nie je ono, lebo ti unikaju detaily, takze ked sa chcem tym detailom co najviac priblizit bez toho aby som musel byt nalepeny na TV, tak potrebujem velku uhlopriecku ;-)

No ze 3m v pohode vidim rasy, nebo jemne detaily na obliceji i na 40"...nicmene 65" TV by byla na tuto vzdalenost nesmyslne velka...ikdyz vcera jsem koukal na BABYLON A.D. a tam meli na konci filmu TV pres celej obyvak, uhlopricka tak 3 metry a koukali na to tak z metru..a melo to neco do sebe :lol:
mp4master
Junior

Další stránka