Creative 16 gb problemy a reklamace...

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod P-trick 5. 5. 2009 01:27

Ahoj, sem rad, ze po celodennim hledani jsem nasel nejaky forum, kde by mi mohli pomoct:) Pred necelym rokem jsem kupoval ve Velky Britanii prehravac Creative Zen 16 gb (uplne novy se zarukou samozrejme). Celou dobu fungoval perfektne a az na par resetu sem si jej nemohl vynachvalit.
Bohuzel od vcerejska zacal stavkovat. Stavkou myslim to, ze se puvodne parkrat zasekl pri prehravani hudby, cemuz sem neprikladal nejakou vahu. Postupem casu vymizela i moznost prehravani hudby a prehravac se po uvodni ukazce loga sekne do bile obrazovky ci se uplne vypne. Recovery tool ci formatovani jsem zkousel. Nic nepomaha. Docela se bojim ze budu muset reklamovat. Moje prvni prosba je tedy o radu, zda toto nekoho potkalo, co delat.
Druha otazka se jedna o pripadnou reklamaci. Zjistil jsem ze creative maj servis pouze ve VB a Irsku, znamena to teda, ze player mam zabalit a poslat na jejich adresu, nebo je i v ČR nejaky servis, ktery mi je schopny v ramci zaruky prehravac spravit popr. vymenit:) Diky moc za odpovedi sem uz uplne zoufalej:(
P-trick
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 5. 5. 2009 08:29

Už jsi zkoušel přehrát firmware?
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod P-trick 5. 5. 2009 12:30

JJo prave nekolikrat, porad stejny problem:( na displeji se objevilo, ze system opravdu updatuje jenze vzapeti problem pokracoval....
P-trick
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 5. 5. 2009 13:35

Hledal jsem nějakou tu chvíli po tom, třeba zde návod:
http://www.epizenter.net/news.php?item.354.4

Naopak ale hodně uživatelů tuhle chybu nevyřešilo, vypadá to na potřebný downgrade fw.
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod P-trick 5. 5. 2009 19:26

ok, zkusim nainstalovat zpet puvodni firmware. Docela se ale obavam toho, jestli to neni mechanicka chyba (treba jen pouhopouhy zkrat nebo podobne). Dik ale moc kazda rada je pro me draha:) Dam vedet jestli se povedlo:)
P-trick
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod P-trick 6. 5. 2009 00:10

ok zkusil sem stahnout firmware ktery je nabizeny na zminenych strankach a problem to nevyresilo:D kdyz prehravac zapojim do pocitace, tak ho najde, dokonce muzu nahravat a stahovat z nej data. Kdyz ho ale vytahnu tak modry svetlo sviti ale displey nejede vubec:( nevim teda jestli je to hardwarova chyba nebo jen najit spravny firmware ci dokonce ten puvodni, ktery v prehravaci byl....
P-trick
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 6. 5. 2009 07:59

If your player gets a WSOD while being in Hold mode, just lock the player again. When the screen turns off, flick the hold switch back down and the white screen should be gone.

A tohle jsi zkoušel, nějak všemožný kombinace na zapnutí a vypnutí?
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků