Sony DPF-X1000

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Dzordano_Bruno 27. 6. 2009 19:45

Neřekl jsem, že na něj nemáš :) To mě vůbec nenapadlo:) Zkusíme to tak, že Porsche taky není nejlepší a taky stojí mrtě peněz:) Ale jak koukám myšlenka byla nějak nepochopena...

Jak to nakonec dopadlo s Clipem?:) Nijak. Ani nevím proč z něj sešlo, ale je to už taky nějaký čas, co jsem se tu objevil a něco začal pořádně řešit:( Pořád jsem někde lítal, něco jsem dělal tááámhle a nebyl čase se zastavit. :-S :-S
Poslouchej, co to dá, protože pak už neuslyšíš nic :)
Audio: Iaudio X5L, Samsung YP T10, Ipod Shuffle, Ipod Nano.
Sluchátka: GRADO SR 60, Koss KSC 15/17/22/ Porta Pro.
Dzordano_Bruno
GRADOmaster

Odeslat příspěvekod palinoch 27. 6. 2009 21:11

tak zvukovo moze byt velmi zaujimavy. podla recenzie ma S9 teply prejav a X-1000 sa zvukovo priblizuje ku Clipu. je to nie co medzi. a ako som pochopil z recenzie ta Digitalnost zvuku ktoru som spominal v mojich vytkacha ohladom zvuku u NWZ sa zmenila. Wi-Fi moze byt tiez zaujimave ale vydrz baterie??? dotykove ovladanie podla recenzie prekonava S9 a Samsung P3. cena bude urcujuca.
palinoch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod marty63 27. 6. 2009 21:19

Aha, už jsem to pochopil jak si to myslel. ;-)
iAudio X5L, iAudio 7, FiiO X3 1st, Cowon Plenue 1, Cowon Plenue D
Fischer Audio DB02 Mk II, Soundmagic E50, Soundmagic E80, Sennheiser HD650
marty63
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod flatliners 29. 6. 2009 09:46

v dnešní době je nutnost konverze videa už trochu mimo,škoda...navíc si nechat zaplatit o sto dolarů víc za málo používané wifi a lepší sluchátka než konkurence(S9/P3)...jen pro nápis Sony...žádná podpora,takže pokud bude nějaký problém,s fw máte smůlu.není mass storage...
jinak vzhledově pěknej kousek.je dobře že má tlačítka na Play/Pause a reverse/forward a ne jen dotek.zajímalo by mě jen jestli budou fungovat i při zaholdovaném přístroji,jinak totiž ztrácí smysl.zvuk bude určitě parádní a velikostně je menší než S9/P3 při skoro stejně velkém displeji...
Metal/HC/Punk
Galaxy Note 20 Ultra
Westone 4R, FiiO FH5, Bang & Olufsen BeoPlay H6, FiiO Btr3k
MacBook Pro 13" Retina
Samsung UE55D8000
flatliners
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Figut 29. 6. 2009 10:00

Zvukově si nesedí žádný Sony mp3 přehrávač s ER-4P. Buď šumí, nebo rachotí do jednoho kanálu :-D. Ale CD WALKMAN starý 9let... jiná.
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý

Předchozí stránka