Archos 5-komplexní dotaz

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Tomas P. 29. 8. 2009 09:27

Ahoj Chtěl jsem se zeptat jestli u přehrávače Archos 5 se musi připlácet za Operu s Adobe flash 9.Díky ;-)

Nevíte někdo jakou kvalitu zvuku má Archos 5?

Podporuje Archos 5 AVI?

//xxxdvorixxx: spojení dotazů
Naposledy upravil Tomas P. dne 30. 8. 2009 09:09, celkově upraveno 3
Motorola T2288>Siemens C25>Nokia 3510i>Nokia 5300>Nokia N82 + 2GB Sandisk + Nokia 3120-FW 5.91
Tomas P.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 29. 8. 2009 21:22

AVI dneska přehraje každý domácí spotřebič. Proč by ho nepřehrál jeden z nejlepších multimediálních přehrávačů? Přehraje snad úplně všechno, kromě VHS, viz. http://www.archos.com/products/imt/arch ... ru&lang=en
oneill_sx1
Recenzent fóra

Odeslat příspěvekod LukasVranek 2. 9. 2009 21:24

Ahoj,
vidím, že se tady diskutuje o Archosu 5ce, kterou jsem si před pár dni koupil a mám s ní jeden velký problém. Všechno funguje jak má, až an jednu věc: když ho pomocí USB kabelu napojim k PC (zkoušel jsem i na jiných pc ne jenom na svém) tak jediné co archos udělá je to, že se začne nabíjet. Nic víc, nic míň! Správně by se měla ukázat nabídka na spárování s PC, ale nic takového archos neukáže a samozřejmě ani pc nic neregistruje, což je pochopitelné, jelikož vždy musí první krok udělat připojované zařízení. Zajímalo by mě jestli má někdo s tímto problémem zkušenosti, popřípadě bych byl vděčný za jakýkoliv nápad nebo radu jak se s tim vypořádat, jelikož nemám doma wifi a zatím se mi ani nechce jenom kvůli tomuhle pořizovat (přenos souborů může probíhat i skrze wifi).

Děkuji moc =)
LukasVranek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 3. 9. 2009 07:30

Má Archos obyčejné Mass Storage, nepotřebuje nějaký program?
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod LukasVranek 3. 9. 2009 15:07

Jo ,má Archos MassStorage i nějaký připojení pomocí WMP11 , ale třeba mě to vůbec nejde spárovat s pc protože mi Archos vůbec neregistruje že je v něm zapíchlý USB, tak nvm jak to vyřešit. Ale co sem slyšel tak je tenhle problém dost kuriozitou, ale zrovna mě to muselo chytnout :-/
LukasVranek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 3. 9. 2009 15:08

stáhnout fw přes wi-fi a spustit ho v přehrávači asi nejde...?
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Tomas P. 4. 9. 2009 15:50

Ahoj
Chtěl bych se zeptat kde jsi ho koupil(v jakem obchodě)
Diky
Motorola T2288>Siemens C25>Nokia 3510i>Nokia 5300>Nokia N82 + 2GB Sandisk + Nokia 3120-FW 5.91
Tomas P.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LukasVranek 4. 9. 2009 16:49

to jsem udělal ale nic nového to neudělalo :-\

jinak jsem ho zakoupil na pixmania.com ;-) ..a pdole komentářů co jsem četl můžu bejt rád že mi to vůbec přišlo...jelikož se platilo předem :-/
LukasVranek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomas P. 4. 9. 2009 18:00

a přišlo ti to včas?hodně lidí si totiž stěžuje že jim to přišlo hodně pozdě.A jak dlouho ho vubec maš?
Tomas P.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomas P. 4. 9. 2009 18:57

a dostal si k tomu i zaruční list nebo na něj zapomněli stejně jako u 50% jinych zakazniku?
Tomas P.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LukasVranek 6. 9. 2009 16:19

Jako došlo mi to docela i včas, ale záručák tam neni...jenom waranty od Archose, ale na pixmanii kromě velice užitečný klíčenky na krk, (když archos váží čtvrt kila) neni absolutně nic co by na ně odkazovalo...o českých manuálech nebo dokonce zárukách si můžete enchat maximálně zdát...a pokud by jste jim chtěli zavolat, tak můžete tak maximálně Francie, což vyjde pro většinu lidí nastejně jako když si zavolaji z okna a maji to zadarmo :-D ...takže taky dobrý mno.. ale mě by hlavně zajímalo jak to mám připojit k pc, protože jinak mi bude 60ti gigovej disk hodně platnej...
LukasVranek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LukasVranek 6. 9. 2009 16:20

jinak ho mám asi 10 dní...
LukasVranek
Kolemjdoucí