Stolní přehrávač hudby s displejem a DO - přehrávač hudby

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Odar 6. 12. 2009 12:39

Kup si notebook a mas vystarane :)
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod ronnies 6. 12. 2009 13:36

Notebook je pre neho astronomicky drahý.
Inak nechápem tvoje zmýšľanie.V dnešnej dobe je na trhu množstvo dobrých produktov a každý si vyberie to čo mu vyhovuje.Skús napísať do LOGITECHU, POPCORNU atd aby ti vyrobili prístroj na mieru a najlepšie zadarmo.

Sorry no FLAME.
ronnies
Junior

Odeslat příspěvekod Odar 6. 12. 2009 13:48

Tak on by chcel na mieru a zadarmo. No FLAME. Tazko s takymi ludmi. Ja netvrdim, ze ten moj TEAC je najlepsie riesenie na svete - ale za tu cenu . . . tym Logitechom podla mna tiez moc toho nechyba. Vedia aj DVD-A a SACD formaty. No proste tazko radit.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod ronnies 6. 12. 2009 13:50

A aby som len nerýpal tak som natrafil nedávno na jednu špičkovú vec čo by sa ti až na cenu mohla pozdávať
OLIVE 4HD
http://www.olive.us/products/olive4hd_overview.html

Predpokladaná cena je 2000usd.
ronnies
Junior

Odeslat příspěvekod semaniaci 6. 12. 2009 14:12

má pekný dizajn tá oliva :)
Monster Power HTS 5100-->MacBook Pro-->m2tech hiface RCA-->BB-DAC-->Sennheiser HD600/1964 Audio V6
semaniaci
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ronnies 6. 12. 2009 14:42

ronnies
Junior

Odeslat příspěvekod IvanP 6. 12. 2009 22:06

Notebook? Jak ho budu z 3 metrů ovládat?

Odar píše:Kup si notebook a mas vystarane :)
IvanP
Junior

Odeslat příspěvekod IvanP 6. 12. 2009 22:14

ronnies píše:Notebook je pre neho astronomicky drahý.
Notebook není drahý, ale sám o sobě nepoužitelný. Navíc je to trochu kanón na vrabce, na to co potřebuji stačí 10% výkonu, funkcí a kapacity běžného notebooku.

Inak nechápem tvoje zmýšľanie.
To nevadí.

V dnešnej dobe je na trhu množstvo dobrých produktov a každý si vyberie to čo mu vyhovuje.
To není pravda.

Skús napísať do LOGITECHU, POPCORNU atd aby ti vyrobili prístroj na mieru a najlepšie zadarmo.
Psal jsem "že na trhu (v ČR i ve světě) neexistuje...", samozřejmě na míru lze vyrobit leccos, teoereticky si to mohu vyrobit (sestavit) sám. Ale jde mi o to, že na trhu vůbec neexistuje.

Sorry no FLAME.
IvanP
Junior

Odeslat příspěvekod IvanP 6. 12. 2009 22:18

Odar píše:Tak on by chcel na mieru a zadarmo.
Kde jsem psal "zadarmo"? No FLAME.
No FLAME. Tazko s takymi ludmi. Ja netvrdim, ze ten moj TEAC je najlepsie riesenie na svete - ale za tu cenu . . .

tym Logitechom podla mna tiez moc toho nechyba.
Me chyba.

Vedia aj DVD-A a SACD formaty. No proste tazko radit.
IvanP
Junior

Odeslat příspěvekod IvanP 6. 12. 2009 22:24

- Skutečně na tom displeji přečtu ze vzdálenosti 3 metrů název alba, skladby i délku skladby? Vzhledem k rozmětu 4,3" (tedy o něco více než dnešní smartphony) o tom dost pochybuji.

ronnies píše:A aby som len nerýpal tak som natrafil nedávno na jednu špičkovú vec čo by sa ti až na cenu mohla pozdávať
OLIVE 4HD
http://www.olive.us/products/olive4hd_overview.html
- Ani nepotřebuji špičkovou věc, mě bohatě stačí funkce, jaké má kapesní MP3 přehrávač za 600,-Kč + ze tři metrů čitelný displej + DO.

Predpokladaná cena je 2000usd.

- No to je více než dost.
IvanP
Junior

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 6. 12. 2009 22:28

tohle snad ani nebudu opravovat... :roll:
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vanDave 7. 12. 2009 00:16

8-D :-D Tak přesně za tohle jsem bojoval na superfóru. :D ;-)
->>> Seznam hifiprodejen: http://forum.avmania.e15.cz/viewtopic.php?f=1724&t=767373 <<<-
Gangsta asesoríz: Hlavní je řetěz. Skorozlaté řetězy se dají sehnat v metráži v železářství. Koupíme asi tak 5 metrů. :D
Olympus E-PM1 + 14-42mm
vanDave
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 7. 12. 2009 08:13

IvanP píše:Notebook? Jak ho budu z 3 metrů ovládat?

Odar píše:Kup si notebook a mas vystarane :)

Take, ze dialkovy ovladac si uz pocul? Pocuj, nechcem rypat, ale mam pocit, ze toto by bolo pre teba naozaj najidealnejsie riesenie. Dialkac sa da poriesit. Osobne mam IR prijimac cez USB + ovladam HTPC dialkovym.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Carabei 7. 12. 2009 08:35

IvanP: a jak velký by podle tebe měl být display na tom přehravači abys to ze 3 metrů přečetl? docela by mě zajímalo co z tebe vypadne
source: Cowon D2, Macbook Pro Retina, iPhone 5, Fiio X3
phones: q-JAYS, c-JAYS, Apple IEM, Sennheiser IE8, Sennheiser HD-25, Etymotic HF5
Carabei
Aristokrat klubu D2
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IvanP 9. 12. 2009 08:45

Odar: Ano, překvapivě vím co je to dálkový ovládač. Ale já jsem psal "na trhu (v ČR i ve světě) neexistuje zařízení" čili jsem pochopitelně myslel jedno kompletní a fungující zařízení, které si jako celek mohu koupit. Myslím, že notebook s dálkovým ovladačem nakonfigurovaným, tak aby se s ním dal notebook (včetně vypnutí/zapnutí) a nějaký SW hudební přehrávač ovládat nikde nekoupím.
IvanP
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků