Staré časy na avforu, mp3 a všeho

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Odar 16. 1. 2010 10:19

Keby to bolo v rozumnom case (ze bude prazdny kalendar), mozno by som aj prisiel do Prahy. Ked date vediet skor nejako na fore, mozno by to aj vyslo :)
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Bína 16. 1. 2010 10:46

Hlavně na srazu nikdo nepučujte kocmeistrovy customy nebo i obyčejné špunty, je dost pravděpodobné že vám je ucpe ušním mazem.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ScRyX 16. 1. 2010 12:10

Haha na taky zraz by som prisiel rad :o) Smola ze ak bude tak datum urcite nebude rovnaky ako datum mojho pobytu v Prahe :D
ScRyX
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kocmeister 16. 1. 2010 13:42

Ondra z isluchatka.cz má vytipovanou nějaku hospodu kde by mohl být na jaře, v létě případně větší sraz, zrovna včera to nakousl. Vypadá to nadějně :-)
REPRO: PKAudio Ghibli, SUBY: 2x B&W ASW 825, AMP: Audionet SAM G2, DAC: Chord Qutest battery powered, SLUCHÁTKA: Sennheiser HD800, FILTR, DRÁTY A DALŠÍ SNAKE OILY: vlastní konstrukce.
Kocmeister
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flatliners 16. 1. 2010 13:43

já bych se taky přidal...
ale lepší sluchátka než mam bych tam snad ani slyšet nechtěl.jak se znam,tak bych se do nich ihned zbláznil a utratil za ně prachy na auto co šetřim :lol:
Metal/HC/Punk
Galaxy S23 Ultra
Elysian Annihilator 2023, Empire Ears Odin, TIMSOK TS-316, Westone 4R, iBasso DX320/AMP14, iFi Go Blu, Shanling M0 Pro, FiiO Btr3k
flatliners
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jersey II. 16. 1. 2010 13:50

No sakra, chlapi, pokud by to bylo někdy např. v dubnu/květnu, a budu-li pozván, dorazím do Prahy taky.
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Morlith 16. 1. 2010 14:10

no ja studujem v brne... cize do prahy to mam pomerne blizko...
Morlith
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kocmeister 16. 1. 2010 17:07

Když už tady máme tu nostalgickou chvilku a ani jedno oko nezůstalo suché :-D Tak bych rád podotknul, že ani já nejsem stará, ta úplně nejstarší garda. V době kdy já jsem měl tak možná pecky a kazeťák tak ty Dzordano_Bruno jsi měl dávno Grada, Dvorix Porty, Jersey možná už i HD600 atd. ;-)
REPRO: PKAudio Ghibli, SUBY: 2x B&W ASW 825, AMP: Audionet SAM G2, DAC: Chord Qutest battery powered, SLUCHÁTKA: Sennheiser HD800, FILTR, DRÁTY A DALŠÍ SNAKE OILY: vlastní konstrukce.
Kocmeister
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jersey II. 16. 1. 2010 17:15

Já jsem koupil HD600, pokud se nepletu, v říjnu - listopadu roku 2006.
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dzordano_Bruno 16. 1. 2010 17:41

Mně stačí poslat den a místo, kde bude sraz a rád z Plzně přijedu:) Přeci jen se stavit na kus řeči není od věci:)

Grada mám už nějaký ten pátek a hrají pořád skvěle, bohužel jen ten molitan je krapet v jiném stavu než kdysi:( :D
Poslouchej, co to dá, protože pak už neuslyšíš nic :)
Audio: Iaudio X5L, Samsung YP T10, Ipod Shuffle, Ipod Nano.
Sluchátka: GRADO SR 60, Koss KSC 15/17/22/ Porta Pro.
Dzordano_Bruno
GRADOmaster
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků