[recenze] SanDisk Sansa Clip+

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod monkies 8. 3. 2013 12:37

ako nainstalujes ten starsi fw? mne by to mozno tiez pomohlo
monkies
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod georgetoy 8. 3. 2013 21:08

georgetoy
Junior

Odeslat příspěvekod TheRiseAgainst 9. 3. 2013 23:44

Je nova verzia rockboxu tak skuste, mozno ze to uz pojde.
TheRiseAgainst
Junior

Odeslat příspěvekod georgetoy 12. 3. 2013 20:53

Tak chyba byla u mě! Byl jsem zvyklý instalovat na XPéčkách a nyní jsem to dělal na W7 a na nich se to nějak špatně identifikovalo a já to přehlédl.
georgetoy
Junior

Odeslat příspěvekod Regrez 28. 3. 2013 18:35

Vnútro Clip+ a Clip Zip:
IMG_20130328_171034x.jpg
IMG_20130328_171139x.jpg

IMG_20130328_171129x.jpg

Clip+ umrel prirodzenou smrťou a Zip sa stal obeťou brutálneho zločinu
Regrez
Junior

Odeslat příspěvekod chodka 22. 4. 2013 21:36

Mám starou Sansa Express a jsem s ní moc spokojená, protože se ale bojím, že už dlouho nevydrží, rozhlížím se po vhodném nástupci. Na "Expressu" oceňuji nejvíce funkce RESUME a SLEEP (nejsem žádný vyznavač superMP3 přehravačů, jsem jen velice průměrný uživatel, přehravače slouží k přehrávání mluveného slova při mém usínání a při cestování k uspávání dětí, kdy využívám možnosti "repeat folder"- kterou přehravač sice nemá, ale lze ji simulovat díky ID3tagům).
Clip+ plus se jeví jako nejlepší, pokud vše bude fungovat stejně, jako na mém staříkovi.

Ale přesto se musím zeptat: který přehravač vytáhne z ID3tagů také texty, které jsou k písničkám uložené (umožňoval to myslím Dioneer CDP-400)?

Děkuji za pomoc
chodka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jan.Valdman 24. 4. 2013 06:47

Po několika letech používání mám špatný kontakt s jackem od sluchátek, musím přitlačit, aby hrála obě sluchátka. Zkoušel jsem různá sluchátka. Máte někdo prosím zkušenosti/řešení? Díky, JV
Jan.Valdman
Junior

Odeslat příspěvekod revo 27. 4. 2013 09:51

Zdravím, poradte mi prosím niekto ako zistím veľkost integrovanej pamate prehravaca. Staci ho pripojit k PC tam vyhodi velkost pamate ako integrovanu pamat + pamatovu kartu spolu? (zvazujem kupu cez inz. a predavajuci to nevie a krabicu zahodil)
revo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Regrez 27. 4. 2013 14:59

Po pripojení k PC by mal ukazovať zvlášť vnútornú a zvlášť externú pamäť
Regrez
Junior

Odeslat příspěvekod psot 27. 5. 2013 22:57

ahoj, po nových sluchátkách chci prejít i na nový mp3 player a vybral jsem si právě sansu clip/zip. Rád bych se zde zeptal, zda je v pohodě tzv. verze "Manufacturer refurbished" . Na ebay jsem jich našel docela dost a jsou tam docela kupované. Taky mám dotaz ke kapacitě. Tak jako tak plánuju rozšíření SD kartou, tak jestli se vyplatí 8Gb verze či postačí lenější 4gb ...

PS. Vím o co se jedná, jen se ptám na názor zda vzít či nevzít, případně proč..
psot
Junior

Odeslat příspěvekod TheRiseAgainst 27. 5. 2013 23:18

Tak moze tam byt nejake riziko ze sa znova pokazi, alebo ze ma nejake neopravene popripade skryte vady, takze tak nejak.

A ci 8 alebo 4 GB zalezi len od teba, a ak planujes kupis kartu tak to mas potom vcelku jedno, kupis si 16gb kartu a mas 20gb+ kapacitu
TheRiseAgainst
Junior

Odeslat příspěvekod hanni 28. 5. 2013 12:52

Radšej väčšiu kartu a internú pamäť nechať prázdnu, keď je interná pamäť plná, tak to dosť blbne pri pripojení k PC...hlavne ak budeš používať Rockbox.
hanni
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xtommyx2 4. 6. 2013 21:50

Ahoj všichni. Nahrál jsem si do svého starého Clipu nejnovější Rockbox. Fakt skvělá věcička. Ale nějak bádám už několik hodin nad nastavením. Mohli byste sem prosím Vás napsat vaše nastavení zvuku?
Samsung Galaxy i9100 S2
Android 4.1.1 AOSP Jelly Bean SuperNexus ROM
xtommyx2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod biker2 10. 8. 2013 15:28

Zdravím, po roce bezproblémového chodu mám se sansou problém, něco sem poklikal v rockboxu v pluginech a zobrazovalo mně to *PANIC* Stkov dircache tak sem chtěl nainstalovat původní software a pak rockbox, ale vždy se to seklo při akrualizování, pak sem teda vymazal všechny soubory kromě hudby a dal tam složku clppa která měla být původní firmware, ted mi to už nezobrazuje složky s hudbou, i když je vidět že je pamět skoro plná a vždy když se pokusím nainstalovat rockbox tak se to sekne při načítání a nad tím je refreshing media. Velmi bych byl rád za případnou radu aby přehrávač znovu fungoval, bez něho jsem bezradný :D
biker2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod skreko 23. 9. 2013 20:54

zdravim mam clip+ a vnom ROCKBOX ale neviem presne, ktoru verziu. Dnes som prisiel z prace vypol sansu a odlozil na stol, vecer si chcem vypocut hudbu a uz mi nejde zapnut, ani nabijanie ani po pripojeni k PC. proste nic :-S :-S :-S vie mi niekto poradit ako ju prinavratit naspet k zivotu?
Dakujem
Ruské súčiastky, Americké súčiastky, všetky vyrobil Taiwan.
skreko
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka