[recenze] SanDisk Sansa Clip+

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod johanx 23. 9. 2013 20:03

Při zapínání drž tlačítko delší dobu, on naskočí.
Stereo: Naim Supernait 3, Naim Ovator S-400, Technics SL-G700, Tv: TCL65X925, sluchátka: AKG K701, Beyerdynamic Lagoon, Kino: Arcam HDA AVR 11, centr+surr. Swans
johanx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod skreko 23. 9. 2013 20:20

dakujem, sice som tlacidlo musel drzal vyse minuty a cim dalej ma nadej opustala ale nakoniec naskocil :oboze :D super este raz dakujem :)
Ruské súčiastky, Americké súčiastky, všetky vyrobil Taiwan.
skreko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod johanx 23. 9. 2013 20:28

To jsem rád. :)
Stereo: Naim Supernait 3, Naim Ovator S-400, Technics SL-G700, Tv: TCL65X925, sluchátka: AKG K701, Beyerdynamic Lagoon, Kino: Arcam HDA AVR 11, centr+surr. Swans
johanx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod georgetoy 21. 11. 2013 09:59

Tak po všech těch ovacích na Clip+, musím trochu zahudrat: První jsem si pořídil v roce 2010, předtím jsem měl a doteď je funkční Cowon D2(který teda hraje poznatelně lépe!), tak první Sansa umřela po cca 2 letech - nešla zapnout a na PC se zobrazovala jen její paměť, druhá se dost rychle vybíjela a nabíjet jí 3x denně mě nebavilo, tak jsem k ní připájel baterku z Nokie, to vydržela běhat pěkně dlouho, ale pak jsem jí doničil pádem. Třetí šla asi 2 měsíce a pak jí upadlo zapínací tlačítko, to jsem přilepil a zapájel, ale nějak se mi nelíbí její zvuk. A zatím u každé Sansy se mi po nějaké době uvolnil z pájení konektor na sluchátka, poprvé jsem si myslel, že mi uhnil jack u dost drahejch sluchátek. Takže shrnuto: zvukově to zas taková pecka není a kvalita dost děsná. PS: nevím jak komu, ale mě se s Rockboxem k PC W7 velmi těžce připojuje, nechce to buď najít nebo nenainstaluje ovladač.
georgetoy
Junior

Odeslat příspěvekod johanx 21. 11. 2013 20:35

Na moji první Sanse mi taky odešel konektor na sluchátka. Můžu k ní připojit leda nějaké repráčky a nedýchat na ní jinak by se uškvrčila. Teď mám druhou a zatím drží.
Stereo: Naim Supernait 3, Naim Ovator S-400, Technics SL-G700, Tv: TCL65X925, sluchátka: AKG K701, Beyerdynamic Lagoon, Kino: Arcam HDA AVR 11, centr+surr. Swans
johanx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Septor 16. 2. 2014 19:00

Zdravim. Kupil som si po precitani roznych recenzii Sansu Clip Plus. Zvukovo nemam vyhrady, kvalita spracovania uchadzajuca, mrzi len zbytocne leskly plast na celnom paneli, z coho vyplyva, ze je nutne kupit puzdro, ktore sa vsak na tento typ prehravaca neda u nas zohnat. Co ma najviac mrzi je ale 3,5 konektor. Sluchatkovy jack ide do neho tazko zasunut a vybrat este horsie, az tak, ze pri vyberani zacinam vytahovat krytku sluchatkoveho jacku, co sa mi teda este nikde nestalo. Je to u tohto prehravaca normalne alebo som narazil na kus s chybnym konektorom? Diki za odpoved.
Septor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TheRiseAgainst 16. 2. 2014 20:12

Ten konektor je taky pevny na vsetkych, je to ale dobra vec :)
TheRiseAgainst
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Septor 16. 2. 2014 21:12

TheRiseAgainst...diki za odpoved. Ci je to dobra vec, o tom pochybujem...mozno, ked raz nasadis sluchatka a viac s tym nehybes. Pri takomto zasuvani a vytahovani trpi plosny spoj a aj sluchatkovy jack ako hovado a je velka sanca, ze po istom case sa ti jednoducho odtrhne z plosaku. Toto sudruhovia jednoducho dojebali, takze ho idem pekne vratit. Skoda, lebo inak mi bol sympaticky :-|
Septor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TheRiseAgainst 16. 2. 2014 22:06

Tak bud mas nejaky iny alebo len prehanas, lebo nie je to az take zeby som to doslova vytrhaval von. Proste drzi ako ma, ono prvy krat pokial sa dobre pamatam tak to islo naozaj tak horsie ale teraz po par vsunutiach a vysunutiach to je by som povedal ze uplne v poriadku.

Ja by som to len kvoli tomu nevracal ale je to na tebe.
TheRiseAgainst
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Krabák 17. 2. 2014 11:07

Mám Clip Zip a nemůžu si stěžovat. Je pravda, že bez rockboxu bych výhrady měl, ale s rockboxem mi vyhovuje maximálně. S baterkou a konektory nemám nejmenší problém a to sluchátka měním často. Mám pocit, že s rockboxem mi baterka drží déle než bez něj. Za tu cenu luxus :)
Krabák
Junior

Odeslat příspěvekod -Majky- 19. 2. 2014 18:07

Zdravím, mám s Clipem problém...mám ve zdířce na jack trochu vůli a když mám mp3 v kapse a hýbu se, tak mi přeskakuje zvuk...vztahuje se na tohle záruka, nebo je to "opotřebení" ?
-Majky-
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vypínač 20. 2. 2014 19:53

Pravděpodobně se ti podařilo odtrhnout konektor od DPS uvnitř clipa, takže má špatný kontakt. Stačí se dostat dovnitř klipa viz. http://www.youtube.com/watch?v=zN-b0AfiQnU a připájet odtržený kontakt, nic složitého. Zkusit zreklamovat to můžeš taky, ale nevím, jestli by ti to uznali.
vypínač
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod -Majky- 25. 2. 2014 19:21

Mám takovou otázku...hraje ipod shuffle líp, než clip ? :)
-Majky-
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LOPO_X 26. 2. 2014 18:17

ani nahodou ... raději dej love do clipa shuffle je huhlak
Fiio btr5 + Fearless s8f
Samsung galaxy buds pro
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod NOWOCAYN 19. 4. 2014 11:57

AHOJTE. Čo má lepší zvuk..... Clip Plus, alebo Clip Zip ? Clip (ten obyčajný, čiže ani plus, ani zip) sa mi "utopil"...
Používal by som so slúchadlami SE MH1 (upravenými tak, aby fungovali, asi prekáblujem).
Ďakujem za odpoveď/odpovede.

edit : Po prečítaní nejakých postrehov užívateľov z vlákna Bínovej recenzie na Clip Plus som sa dočítal, že Clip Zip má lepšie výšky a menej basov ako Clip Plus. A myslím, že práve toto sa mi bude ku slúchadlám SonyEricsson MH (po káblovej úprave) HODIŤ, nakoľko tie majú trochu slabšie výšky, a trochu silnejší bas. SUPER ;-) ....Takže za málo peňazí očakávam takto veľa muziky.
Na doma : zvukovka Tascam US 122 MKII + monitory Tascam VL-A5, príručné repráčiky Creative T20 II, slúchadlá SuperLux HD681 EVO
Do postele : KZ ZS5, Clip ZIP (RockBox)
Na zvuk hovoreného slova pri sledovaní YT z mobilu : SE MH1
NOWOCAYN
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků